Sny erotyczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thlo
    Erotoman
    • Jul 2016
    • 513

    Jaj jakiś czas temu miałem sen erotyczny o tym że gdziekolwiek poszedłem to natrafiałem na nagą kobietę i potem robiłem jej minetkę a potem wychodziłem i znów to samo na końcu wróciłem do chaty i w moim własnym łóżku zastałem jakąś młodą nagą laskę więc znów zrobiłem jej minetkę.W moich snach z reguły zaskakują mnie dwie rzeczy jedna to że kobiety o których śnie nie istnieją w rzeczywistości prawie nigdy nie śnię o takich które znam bądź w ogóle istnieją.A druga to ,że zastanawia mnie co ja tak naprawdę lizałem gdy we śnie robiłem minetkę?
    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

    Skomentuj

    • Don Kam

      Czasem miewam ale zbyt rzadko :/

      Skomentuj

      • JohnSnow
        Świętoszek
        • Feb 2014
        • 29

        Najpierw całuski a później szybki rimming & minetka. Dawno sen nie był tak realny i długi. Banan na twarzy na cały dzień. Chcę więcej i częściej.

        Skomentuj

        • malinowelove
          Ocieracz
          • Dec 2016
          • 164

          Jak już mi się śni coś w tym stylu to zazwyczaj kilka nocy pod rząd. Zawsze kończy się prawdziwym orgazmem, po którym się budzę. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy przez cały dzień �� Co mi się śni... Na pewno zawsze ja, w większości przypadków z mężem (boskie ciałko). Chyba żaden perwers, ale pewna nie jestem, bo kiepsko to pamietam.

          Skomentuj

          • doors2
            Świntuszek
            • Aug 2005
            • 62

            nie wiem co mi się śniło ale żona mówiła , że takiego orgazmu w moim wykonaniu nigdy nie widziała

            Skomentuj

            • pantarhei
              Świętoszek
              • Jan 2017
              • 45

              Kurczę, takie coś miałem w wieku 16-17 lat. Później, owszem były i są takie sny ale nie kojarzę, żebym obudził się zalany :U

              Skomentuj

              • garcio
                Banned
                • Feb 2017
                • 9

                Ja miewam dość często, nawet bym się nie spodziewał nigdy w życiu, że mogę uprawiać w snach sex z takimi osobami xd

                Skomentuj

                • Ciasna Felishia
                  Świętoszek
                  • Jan 2018
                  • 48

                  Snilo mi sie tej nocy, ze zabawialam sie cipeczka przy trzech facetach
                  Poczuj ciepło moich usteczek, szarpnij mnie za włosy, daj mi z liścia, przyciśnij moją głowę do swojego kutasa i nazwij swoją obciągarą skarbie ;*

                  Skomentuj

                  • jagrab4
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 8

                    Napisał Ciasna Felishia
                    Snilo mi sie tej nocy, ze zabawialam sie cipeczka przy trzech facetach
                    To ja miałem podobny sen. Staliśmy we 3 z kolegami, a wspaniała laska, wręcz bogini wyuzdania i seksu zabawiała się swoją cipką. Była perfekcyjna. Później kolegom robiła handjob, a ja lizałem jej cipkę i dupkę a na końcu dosiadła mnie i zajechała do końca. Wypaliłem wszystko co miałem, a ona kucnęła nade mną o kazała wylizać cipkę do czysta. wspaniały sen. A może mieliśmy ten sam sen?

                    Skomentuj

                    • Novaja
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2017
                      • 233

                      Rzadko pamiętam swoje sny, jeszcze rzadziej o nich myślę. Ale tym razem robi mi się gorąco na samo wspomnienie...

                      Śniło mi się, że byłam z dwoma chojnie obdarzonymi mężczyznami, obu na mnie zależało, a mnie to kręciło.
                      Ostatecznie stanęło na tym, że panowie usiedli na łóżku naprzeciwko siebie, obaj ze sterczącymi palami, a ja nabiłam się.najpierw pupą na jednego, następnie cipką na drugiego i w ten sposób ujeżdżałam ich.
                      Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                      Skomentuj

                      • anyway90
                        Erotoman
                        • Mar 2019
                        • 524

                        Napisał Novaja

                        Śniło mi się, że byłam z dwoma chojnie obdarzonymi mężczyznami, obu na mnie zależało, a mnie to kręciło.
                        Cholera no... tez chcę takie sny

                        Mi zazwyczaj erotycznie śnią się osoby, z którymi w rzeczywistości nie mogłoby do czegokolwiek dojść. Czasem jest to ktoś, o kim zdarzyło mi się fantazjować, kto gdzieś tam „siedział” w mojej podświadomości jako obiekt pożądania. A czasem śni mi się seks z kimś, kogo na jawie nigdy w sensie seksualnym bym nie rozważała, jest to z reguły zaskakujące doświadczenie plus Sporadycznie śni mi się seks z kobieta

                        Skomentuj

                        • Ciasna Felishia
                          Świętoszek
                          • Jan 2018
                          • 48

                          Napisał jagrab4
                          To ja miałem podobny sen. Staliśmy we 3 z kolegami, a wspaniała laska, wręcz bogini wyuzdania i seksu zabawiała się swoją cipką. Była perfekcyjna. Później kolegom robiła handjob, a ja lizałem jej cipkę i dupkę a na końcu dosiadła mnie i zajechała do końca. Wypaliłem wszystko co miałem, a ona kucnęła nade mną o kazała wylizać cipkę do czysta. wspaniały sen. A może mieliśmy ten sam sen?

                          Mozliwe
                          Poczuj ciepło moich usteczek, szarpnij mnie za włosy, daj mi z liścia, przyciśnij moją głowę do swojego kutasa i nazwij swoją obciągarą skarbie ;*

                          Skomentuj

                          • wiarus
                            SeksMistrz
                            • Jan 2014
                            • 3264

                            Helołłł - jest na pokładzie jakiś psychiatra-psycholog-specjalista od snów???
                            Potężny, wielopiętrowy budynek, z elewacją w postaci splątanych grubych i liściastych konarów okalających okna /otwory/. W każdym z nich jakaś moja "była" /lub ekipa/, w najbardziej perwersyjnej sytuacji z jaką ją kojarzę. Przemieszczałem się po tej elewacji, jak po labiryncie i zaliczałem we śnie jej powtórkę. Nie pamiętam, czy razem z obecną, czy z nią była końcówka snu.
                            W każdym razie, zharowałem się jak bury osioł!
                            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                            James Jones - Cienka czerwona linia

                            Skomentuj

                            • lee
                              Erotoman
                              • Sep 2005
                              • 567

                              Napisał wiarus
                              Potężny, wielopiętrowy budynek, z elewacją w postaci splątanych grubych i liściastych konarów okalających okna /otwory/.
                              Gaudi Cię nawiedził (?)

                              Napisał wiarus
                              W każdym z nich jakaś moja "była" /lub ekipa/, w najbardziej perwersyjnej sytuacji z jaką ją kojarzę. Przemieszczałem się po tej elewacji, jak po labiryncie i zaliczałem we śnie jej powtórkę.
                              To musi być alegoria.
                              Wygląda na jakieś "podsumowanie". @Wiarus, bądź po prostu ostrożny proszę. Nie używaj suszarki w wannie czy tam... sprawdzaj daty ważności na etykietach butelek... No wiesz...

                              A może "byłe" zrobiły zrzutkę na rzucenie uroku

                              Skomentuj

                              • wiarus
                                SeksMistrz
                                • Jan 2014
                                • 3264

                                Bingo Lee.
                                To było coś w stylu barcelońskiej architektury! Jedyną różnicą jest zastąpienie kamienia żywymi elementami flory. Tyle, że ja nie pracuję w architekturze i nie znam przyczyny tej wizji.
                                Z tym urokiem, to też może być to. Na szczęście nie używam suszarki i wolę prysznic.
                                Wiem, że mam skłonności do czarownic, ale .... za co ???
                                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                                James Jones - Cienka czerwona linia

                                Skomentuj

                                Working...