Kłopotliwe 69

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marduk666
    Ocieracz
    • Mar 2015
    • 191

    #46
    A mnie się wydaje, że skoro kobieta się zgadza na 69 to chyba ekspozycja obu dziurek jej nie przeszkadza, do tego czerpie z tego przyjemność. Nie uznaję robienia w łóżku czegoś wbrew sobie więc rozumiem opory/wstyd przed wypinaniem anusa przed nosem faceta, zmuszanie się na siłę nie ma sensu, nawet to rozumiem, ale w zasadzie do wszystkiego się przecież można z czasem przyzwyczaić i nawet to polubić. Co ma na to największy wpływ? Na pewno podniecenie, zaufanie, wcześniejsze oswojenie się z partnerem i przede wszystkim świadomość komfortu, że facet pieści czyściutkie zakamarki. W końcu żadna szanująca się kobieta (i swojego seksualnego partnera też) nie wystawi mu przed nos - sorry za przykład - tyłka z dodatkiem rodzynków.
    ...Swoją drogą pieszczoty w tej pozycji z odpowiednią partnerką są mega. Im bardziej się wpija m mojego penisa tym bardziej jej dobrze bo naturalnym jest, że coraz bardziej mnie to nakręca i robię z jej cipką ustami wszystko najlepiej jak mogę. Nie ma to jak nagła niespodzianka z palcem w oczko rozpalonej partnerki i wbijanie się tam ile tylko można własnym językiem.

    Skomentuj

    • PSJ
      Ocieracz
      • Dec 2016
      • 198

      #47
      Faceci kochają lizanie tyłeczka i niestety z tym nie wygrasz

      Skomentuj

      Working...