W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skurcze podczas seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crazymonkey
    Świętoszek
    • Jan 2020
    • 24

    Skurcze podczas seksu

    Witajcie
    Ostatnio mam pewien problem natury medycznej - podczas seksu czesto lapia mnie skurcze lydek, ud, posladkow, czasem...gardla (i to nie przy oralu, nagle, bez powodu).
    Suplementuje magnez i potas, w innych sytuacjach (np.trening) tego problemu nie ma.
    Moze ktos wie, co moze byc przyczyna i jak ja wyeliminowac?
  • Tommie
    Ocieracz
    • Jun 2016
    • 130

    #2
    Z tego co piszesz to raczej reakcja psychosomatyczna. Pewnie minie jak przestaniesz się tak ekscytować ;-)
    "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2723

      #3
      A jeśli występuje problem natury medycznej to każdorazowo radzimy konsultację z lekarzem. Nie zaszkodzi się zbadać.
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • crazymonkey
        Świętoszek
        • Jan 2020
        • 24

        #4
        Napisał Tommie
        Z tego co piszesz to raczej reakcja psychosomatyczna. Pewnie minie jak przestaniesz się tak ekscytować ;-)
        Raczej nie jestem wieloletnia mezatka i nigdy tak nie miałam

        Napisał Kalilah
        A jeśli występuje problem natury medycznej to każdorazowo radzimy konsultację z lekarzem. Nie zaszkodzi się zbadać.
        Robiłam ostatnio badania (w grudniu), było w miare ok - oprocz tarczycy, którą lecze od dawna i lekko podwyzszonego zelaza, ktore bylo skutkiem brania suplementu z zelazem (odstawilam i wrocilo do normy). Nie wiem, skad to. Nie do konca wiem tez, jakie badania zrobic, a lekarze sa...no coz, powiem tyle, ze liste badan musialam rozpisac sobie sama, bo wszyscy lekarze lecza objawowo, i mowa tu o leczeniu prywatnie. O zelazie tez bym nawet nie wiedziala, bo to lekarz zalecil mi suplementacje, z racji wegetarianizmu, badac nie trzeba, bo na pewno nie ma niedoboru przy suplementacji. A wyszło odwrotnie.
        0statnio edytowany przez sister_lu; 26-02-22, 23:37.

        Skomentuj

        • Tommie
          Ocieracz
          • Jun 2016
          • 130

          #5
          Może faktycznie pójść w kierunku endokrynologicznym. Ale nie jest to prosty temat. Poszukaj dobrego endokrynologa prywatnie. Nawet jeśli trzeba będzie poczekać na wizytę to i tak warto.
          "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

          Skomentuj

          • crazymonkey
            Świętoszek
            • Jan 2020
            • 24

            #6
            Napisał Tommie
            Może faktycznie pójść w kierunku endokrynologicznym. Ale nie jest to prosty temat. Poszukaj dobrego endokrynologa prywatnie. Nawet jeśli trzeba będzie poczekać na wizytę to i tak warto.
            Mam prywatnego endokrynologa
            Moze mam niedobory magnezu, potasu albo innego pierwiastka... i po prostu jak wygne noge/napne miesnie, to wtedy sie odzywaja... nie wiem :/

            Skomentuj

            Working...