W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

PILNE! Rozmowa kwalifikacyjna - w co się ubrać?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fotogeniczny
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2009
    • 351

    PILNE! Rozmowa kwalifikacyjna - w co się ubrać?

    witajcie moi drodzy,

    mam jutro spotkanie o 13:00 i nie wiem w co się ubrać!

    Wiem, że brzmi to jak baba ale cóż zrobić. Firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej.

    Nie wiem czy mam ubierać garnitur, bo z jednej strony nie chce wyglądać zbyt oficjalnie, a z drugiej jakbym wrócił z wycieczki rowerowej.

    Mam do wyboru albo garnitur, albo ciemnogranatowe jeansy, skórzane czarne miejskie buty i do tego albo granatowa koszula w białe paski a na to brązowy sweter albo tweedowa marynarka i jakaś jasna koszula


    który pomysł wam się widzi bardziej?
    Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...
  • swawolna_n
    Erotoman
    • Nov 2009
    • 503

    #2
    Jeansy, koszula i marynarka.
    "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
    a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3901

      #3
      jeansy koszula krawat marynarka

      oczywiście jeśli jeansy eleganckie.
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Zagubiona
        Ocieracz
        • Jun 2010
        • 183

        #4
        Tak, popieram przedmówczycię... Nie będzie ani zbyt oficjalnie, ani zbyt luźno, po prostu idealnie
        Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #5
          marynarka wojenna?



          wiesz chociaz z kim bedziesz gadał? chłop, baba?

          w polandzie dyrektory mają sraczke na punkcie ubioru w kopalni, proponował bym gajer

          Skomentuj

          • Sajana
            Perwers
            • Mar 2009
            • 852

            #6
            popieram - garniak, z całą pewnością będziesz się czuł dobrze, zwłaszcza jak się okaże że inni przyszli w garniaku! nie zaszkodzi, a pomóc może
            jeansy jakie by nie były nie są eleganckie.
            Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

            Skomentuj

            • fotogeniczny
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2009
              • 351

              #7
              dzwoniła do mnie baba ( a te są czepialskie na punkcie wyglądu bardziej od facetów - tak mi się wydaje)
              Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

              Skomentuj

              • Zagubiona
                Ocieracz
                • Jun 2010
                • 183

                #8
                Twój wybór, Twoje życie...
                Załóż to w czym się będziesz dobrze, pewnie czuł
                Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                Skomentuj

                • gagatka
                  Banned
                  • Mar 2010
                  • 329

                  #9
                  Koniecznie marynarka, nie zapomnij o krawacie (w razie czego schowasz w kieszeni)
                  Powodzenia!

                  Skomentuj

                  • Nilieth

                    #10
                    Napisał Zagubiona
                    popieram przedmówczycię...
                    Kogo? A nie przypadkiem przedmówczyciela? Dyć anduk to mężczyzna, a nie kobieta.

                    Fotogeniczny, a wiesz, jak się noszą pracownicy tej firmy? Bo jak wszyscy są pod krawatami i w garniturach, to chyba lepiej też się tak odziać. W sumie trudno doradzić, bo nie wiadomo, czego oczekuje druga strona. Najważniejsze, żeby rozmowa zaowocowała propozycją zatrudnienia. Powodzenia!
                    0statnio edytowany przez Gość; 14-06-10, 20:44. Powód: nieoznakowana ślepa uliczka

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      #11
                      Napisał fotogeniczny
                      dzwoniła do mnie baba ( a te są czepialskie na punkcie wyglądu bardziej od facetów - tak mi się wydaje)

                      to juz jest cien nadziei, z babami lepiej sie załatwia interesy


                      zakładaj gajer fotogeniczny!!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      • Zagubiona
                        Ocieracz
                        • Jun 2010
                        • 183

                        #12
                        Napisał Nilieth
                        Kogo? A nie przypadkiem przedmówczyciela? Dyć anduk to mężczyzna, a nie kobieta.

                        Fotogeniczny, a wiesz, jak się noszą pracownicy tej firmy? Bo jak wszyscy są pod krawatami i w garniturach, to chyba lepiej też się tak odziać. W sumie trudno doradzić, bo nie wiadomo, czego oczekuje druga strona. Najważniejsze, żeby rozmowa zaowocowała propozycją zatrudnienia. Powodzenia!
                        Ja mówiłam o swawolnej czytałam to foruym prawie 3 lata zanim wreszcie odważyłam się zarejestrować, wiem, że anduk to facet
                        0statnio edytowany przez Zagubiona; 14-06-10, 20:54. Powód: brak polskich znaków :)
                        Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                        Skomentuj

                        • fotogeniczny
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2009
                          • 351

                          #13
                          zakładam gajer


                          nie wiem jak się tam noszą bo to w innym mieście w ogóle (szukam tam pracy, żeby się potem przeprowadzić)



                          Napisał upocone jajka
                          to juz jest cien nadziei, z babami lepiej sie załatwia interesy

                          łatwiej?! hmm dobrze wiedzieć A wiesz może dlaczego łatwiej?
                          Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                          Skomentuj

                          • julianna
                            Banned
                            • Dec 2006
                            • 1036

                            #14
                            ja myślę ze mimo wszystko garnitur będzie pasował najlepiej, w końcu stara się o nie byle jakie stanowisko, a babki lubią facetów pod krawatem, poza tym będziesz wyglądał na gościa, który ma poważne zamiary co do pracy...

                            znalezione w necie:
                            Jak powinni ubrać się na taką rozmowę mężczyźni? Zasady dotyczące wyglądu panów są dosyć proste. W tym przypadku także polecamy klasykę. Ciemnogranatowy, szary lub czarny garnitur, jedno lub dwurzędowy w połączeniu z koszulą z długim rękawem - białą lub granatową. W porównaniu do jednorzędowego garnitur dwurzędowy jest dużo bardziej stylowy. Dobrze by był gładki lub w delikatny deseń. Odpowiednio skrojony, trzyczęściowy garnitur w naszej kulturze nieodmiennie kojarzony jest z wysoką pozycją społeczną. Krawat powinien pasować do całości i nie wyróżniać się (ulubiony krawat w papugi zdecydowanie zostawmy w domu).

                            Jeżeli chcemy ubrać się mniej formalnie, polecamy garnitur koordynowany (marynarka innego koloru i faktury niż spodnie). Należy wybierać raczej ciemne ubrania bez wzorów, koszula zawsze powinna być z długim rękawem. Skarpetki powinny być dobrane barwą do spodni lub butów, na tyle wysokie, aby nie było widać gołej łydki. Jeśli mężczyzna nosi brodę lub wąsy, dobrze aby je przyciął lub zgolił, ponieważ osoby bez zarostu postrzegane są jako bardziej wiarygodne. Co do ozdób, mężczyźni nie powinni ich nosić w ogóle (wyjątkiem będzie zegarek i obrączka).

                            Skomentuj

                            • Yoshua
                              Perwers
                              • Mar 2007
                              • 1374

                              #15
                              garnitur moze tez zostac zle odebrany. nie musi, ale moze. A jak sie spocisz i bedziesz cuchnac to juz w ogole ; p Ale tak naprawde wszystko zalezy od stanowiska jakie masz zajmowac...
                              " - Fajny masz korek od wanny.
                              - Taki tam...
                              - ...Ale gra empetrójki"

                              Skomentuj

                              Working...