W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Początek inwigilacji internetu w Polsce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #16
    Hłe hłe, kolejny anarchista?

    Kocham takie "merytoryczne" wywody

    Skomentuj

    • snata
      Erotoman
      • Mar 2009
      • 612

      #17
      Ino też się uśmiałem, anarchia nadal w modzie czy jak?
      Kocham muzykę i niech tak zostanie

      Skomentuj

      • Robinson
        Erotoman
        • Sep 2011
        • 515

        #18
        @RJ: Bardzo, ale to bardzo sie mylisz... Nie widzisz jak ludzmi latwo sterowac? Do tej pory __zawsze__ ludzi sie podburzalo w okreslonym celu: vel rewo pazdziernikowa, zainicjowana przez niemieckie sluzby wywiadowcze... Sam bylem w szoku kiedy mi to uswiadomiono.

        Nie ufaj pozorom...
        0statnio edytowany przez Robinson; 21-01-12, 23:46.

        Skomentuj

        • Greedo
          Banned
          • Dec 2006
          • 1657

          #19
          Nie wiem co jest z wami, aż tak bardzo chcecie wszyscy wolności?

          No robinson właśnie widzę jak łatwo ludźmi sterować po Twoich wypowiedziach.

          Skomentuj

          • Robinson
            Erotoman
            • Sep 2011
            • 515

            #20
            @Greedo: moja lekko anarchistyczna natura wybiera jednak wolnosc... No ale ona jest nie po droce moznym tego swiata...

            Skomentuj

            • snata
              Erotoman
              • Mar 2009
              • 612

              #21
              ech ja Wam powiem tyle:
              To jest Polska i tu zawsze znajdzie się sposób żeby coś obejść.(Nawet w parafowaniu traktatów)
              Kocham muzykę i niech tak zostanie

              Skomentuj

              • Robinson
                Erotoman
                • Sep 2011
                • 515

                #22
                @RJ: nie do konca rozumiem pytanie, ale ja osobiscie od jakiegos czasu zaczalem uzywac mozgu, zamiast newsow w TV... I widzialem czarno na bialym jak rozwalano arfyke... tak wiem: to ludzie sie wkurzyli.. jasne...

                Tak samo bylo w rosji w 1918 (bodajrze - nie pamietam dokladnej daty)... tylko mam znajomego z belarus i on mi objasnil czym byla owa rewolucja... Tego nawet moja anarchistyczna dusza nie pojmowala...

                Jesli myslisz ze to ludzie maja wplyw na cokolwiek w EU to zazdroszcze Ci... naprawde...

                P.S. O wiarygodnosc czego pytasz? Uwazasz ze media reprezentujace interesy wlascicieli i reklamodawcow sa wiarygodne? Zacznij analizowac samodzielnie i wyciagac wnioskie (bez obrazy oczywiscie)
                0statnio edytowany przez Robinson; 22-01-12, 00:08.

                Skomentuj

                • Robinson
                  Erotoman
                  • Sep 2011
                  • 515

                  #23
                  @RJ: Masz racje... odrzucajac zrodla oficjalne bedziemy troche opierac sie na domyslach. Ja nauczylem sie jednego: jesli wszyscy sie zgadzaja co do jakiejs tezy, to cos jest nie tak...

                  Na szybko: http://www.youtube.com/watch?v=pk9im8T-9fE Bardzo ciekawy vid.

                  Tak w kwestii libii.

                  Ogolnie: staram sie wykraczac poza mainstreamowe przekazy. Chociaz matrix coraz bardziej sie nam zaciska...

                  P.S.: Jest tam ciekawe porownanie tzw. demokracji we FR i w Libii... Nie wyglada to ciekawie...

                  Skomentuj

                  • snata
                    Erotoman
                    • Mar 2009
                    • 612

                    #24
                    Rob weźże chłopie idź spać...
                    Kocham muzykę i niech tak zostanie

                    Skomentuj

                    • Robinson
                      Erotoman
                      • Sep 2011
                      • 515

                      #25
                      @snata: ale dlaczego? wlasnie zaczynam trzezwiec Nie potrafisz pogodzic sie ze jestesmy ruchani bez wazeliny? A jak wytlumaczysz 100% inflacje?

                      Skomentuj

                      • snata
                        Erotoman
                        • Mar 2009
                        • 612

                        #26
                        to nie jest temat na inflacje to raz
                        dwa własne mniemanie na temat trzeźwości jest subiektywne
                        trzy FR ma dużo większe i dłuższe korzenie demokratyczne od Libii chociażby z tego faktu
                        cztery nie będę wdawał się w dyskusję z człowiekiem który działa w myśl zasady "nie bo nie"
                        pięć nie mam ochoty w tej chwili na takie rozmowy
                        Kocham muzykę i niech tak zostanie

                        Skomentuj

                        • Robinson
                          Erotoman
                          • Sep 2011
                          • 515

                          #27
                          a czteery: odpowiedz na pytanie: czym jest aktualnie demokracja? Nie liczac modelu CH cala reszta to szajs ze sie rzygac chce...

                          Skomentuj

                          • snata
                            Erotoman
                            • Mar 2009
                            • 612

                            #28
                            irytujesz mnie, rozmowa z Tobą przypomina jak waleniem głową o ścianę...
                            Nigdy nikt nic lepszego nie wymyślił, a że nie ma lepszego od/albo idealnego modelu demokracji to już jest zależne od nas
                            Kocham muzykę i niech tak zostanie

                            Skomentuj

                            • Robinson
                              Erotoman
                              • Sep 2011
                              • 515

                              #29
                              @snata: dlaczego twierdzisz ze w EU jest demokracja. Dlaczego nie porownasz tego do modelu CH? Jest on najblizszy nam, Polakom, tak na prawde... A obecna demo jest tylko fasada.. I jeszcze jedno: dlaczego tak twierdzisz? Bo w szkole tak mowili?

                              @RJ: Nie wchodzilem na strony NWO (explicite) wiec nie wiem... Sam tez mam zagwozdke co jest prawda a co nie. Ale aktualnie nie wierze w EU. Ktos jeszcze w nia wierzy? BTW: Fajna jest ksiazka Modern money mechanics - opisuje, dlaczego (albo raczej skad) mamy kryzys...

                              Skomentuj

                              • Robinson
                                Erotoman
                                • Sep 2011
                                • 515

                                #30
                                Hm... ale moment kiedy czlowiek uzmyslawia sobie to ostatecznie jest tragiczny... Potem zostaje juz tylko cynizm...

                                Skomentuj

                                Working...