W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najlepszy alkohol

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zboczuszek
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 34

    #16
    NAJLEPSZYM PIWEM JEST WARKA STRONG!!!! kto sie zgodzi hehe??

    Skomentuj

    • nowicjusz
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 101

      #17
      Ja poiernikole!!! Rozje masz absynt??!! Boze zaraz padne z wrazenia przed kompem, zawsze marzylem zeby sprobowac choc szklaneczkie tego zabojczego trunku Rozje spytaj sie znajomych czy nie maja jeszcze troche tego cudenka, zaplace kazda cene za ta "zielona wrozke"

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #18
        absynt scina z nog szybko trzeba znim ostroznie... pije sie go z woda i cukrem
        0statnio edytowany przez Sama słodycZ; 02-09-05, 17:36.
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Napisał nowicjusz
          Ja poiernikole!!! Rozje masz absynt??!! Boze zaraz padne z wrazenia przed kompem, zawsze marzylem zeby sprobowac choc szklaneczkie tego zabojczego trunku Rozje spytaj sie znajomych czy nie maja jeszcze troche tego cudenka, zaplace kazda cene za ta "zielona wrozke"
          My mamy tylko 100 km do Słowacji... no to sobie przywozimy.
          Ale tylko jeden tym razem.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #20
            Do wysokiej szklanki wlewasz 50ml absyntu, uzupełniasz wodą mineralną (koniecznie zimną) do 2/3 wysokości szklanki, wsypujesz łyżeczkę cukru i dokładnie mieszasz (ja używam takiego małego mikserka na baterie). Na koniec wrzucasz po 2 kostki lodu i smacznego

            podobno kiedys zabroniono produkowac ten trunek we francji nadal istnieje ten zakaz ??
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              Dziękuję :-)
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #22
                prosze bardzo zawsze do uslug swoja droga rojze moglabys sie podzielic a nie pochwalilas si enarobilas smaka i teraz bedziesz sama pic skandal
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • Avery
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2005
                  • 293

                  #23
                  to zalezy od okazji ja najbardziej lubie wodke -mozna i dlugo trzyma
                  piwo warka strong-bardzo mocna i srednio trzyma oczywiscie 7 takich warek nie jedna
                  Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #24
                    Napisał Sama słodycZ
                    prosze bardzo zawsze do uslug swoja droga rojze moglabys sie podzielic a nie pochwalilas si enarobilas smaka i teraz bedziesz sama pic skandal
                    Sama? Ja wypiję parę kropelek a resztę moi znajomi.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #25
                      hehe no widzisz a tak by forumowicze wypili ja bym nie dala tak wszystkiego hehe sama bym po kryjomu wypila heheh na Twoim miejscu ofcourse
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • nowicjusz
                        Ocieracz
                        • Feb 2005
                        • 101

                        #26
                        Rozji tylko pamietaj nastepnym razem rezerwuje jedna buteleczke, albo co tam odrazu butle absyntu dla siebie. Slodka a moze Ty masz jakies dobre zrodlo z ktorego plynie ten czarodziejski trunek??

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #27
                          nowicjusz barek mojego taty
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #28
                            Dla zainteresowanych tym trunkiem: http://hyperreal.info/dru***go.to/art/1002 :] Sa takze na dole linki do przepisow etc
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • kiciunia
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2005
                              • 197

                              #29
                              a ja sie wybije... nr 1. sheridan's coffee liquer (chyba dobrze napisalam )
                              nr 2. Warka Strong, Lech,
                              nr 3. Bols,Smirnoff,
                              nr 4. Wszelkie inne typu "ice"
                              Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

                              Skomentuj

                              • Falcon
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2005
                                • 369

                                #30
                                widze preferencje bardzo rozne hyhy Jakub szukalem ale takiego teamtu nie znalazlem moze juz skasowany ?? kto wie
                                Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                                Skomentuj

                                Working...