Cos wiecej o naszych szanownych osobach :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zwyczajnie
    Erotoman
    • Jun 2009
    • 412

    Napisał PabloXM
    socjologię
    Jak wrażenia? Zadowolony?
    Osobiście, gdybym mogła to cofnęłabym czas i wybrała coś innego ; )
    Forever young.

    Złe języki obgadują,
    dobre dają orgazmy.

    Skomentuj

    • Sieja
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 13

      Szkoła owszem tak. Studiuje grafikę komputerową i sztukę piękną
      Praca : Pracuje za magazyniera to taka dodatkowa praca niestety dochody z tej pracy są bardzo niskie dlatego moją drugą pracą jest tatuowanie i piercing.
      Żona: Wkrótce tzn. 2012-2015
      Dzieci: Już bym chciał taka prawda. Bardzo chciał bym mieć już synusia lub córeczkę, wiem że dał bym radę finansowa i wiem że by im niczego nie brakowało, bo za dzieciami mam świra
      Zainteresowania:
      Motocykle
      Paintball
      Paralotniarstwo
      Szybowce
      Fotografia
      Gra na fortepianie
      Tatuowanie - to kocham najbardziej
      Budownictwo
      Giełda

      Na motocyklu jeżdzę bardzo długo, na paralotni latam od 3 lat, wcześniej były spadochrony 1,5 roku, szybowce 2 lata, Paintball 4 lata, fotografia od urodzenia, gra na fortepianie od urodzenia, tatuowanie od 7 lat, budownictwo od 2 lat, giełda od kiedy pamiętam. Lubie grać na giełdzie i lubie robić różne wariacje w pokoju typu regipsy, podświetlane motywy ścienne, malunki aerografem na ścianach itp...
      Last edited by Sieja; 28-02-11, 19:38.

      Skomentuj

      • KSU
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 99

        Troszeczkę się trzeba zaktualizować.
        Obecnie student czwartego roku budownictwa na Politechnice Lubelskiej (zaoczniak)
        Pracuję jako specjalista/majster w firmie drogowej.
        Partnerka była, aktualnie brak... co za tym idzie żony jak i dzieci brak (na to ostatnie to jeszcze za głupi jestem)
        Zainteresowania:
        Obsesyjnie zakochany w motoryzacji i sprzęcie car-audio. Poza tym totalny pasjonat fantastyki i muzyki.
        Muzyka to dla mnie przede wszystkim reggae, rock, alternatywa, poezja śpiewana, bardzo uszczuplony asortyment Hip-hop (ale to bardzo uszczuplony)
        No dokładam do zainteresowań jeszcze kinematografię i fotografię. Ostatnio usiłuję nauczyć się grać na gitarze z bardziej lub mniej oczekiwanym skutkiem xD
        ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

        Skomentuj

        Working...