Najlepszy alkohol

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #46
    hehe Falcon na drugi dzien to zawsze mowie: "eee jak to mowilam nie bylam soba" hehe aa mi tez sie wydawalo ze mi sie nigdy film nie urwal az do momentu jak zadzwonil do mnie jakis chlopak twierdzac ze poznalismy sie na moim klasowym stateczku i ze dalam mu numer aaa najsmieszniejsze jest to ze moj Rafal byl wtedy razem z nami i on tez nie pamieta zebym dawala komus numer hehe wogole ogolna amnezja mam nadzieje ze wkrotce okaze sie ze mnie wkrecili z tym kolesiem i moim zekomym podaniem swojego numeru jemu hehe pozatym po kazdej imprezie pada zlote zdanie
    "*******e juz wiecej nie pije " hehe
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #47
      Napisał Sama słodycZ
      pozatym po kazdej imprezie pada zlote zdanie
      "*******e juz wiecej nie pije " hehe

      no pada pada ale czlowiek na kacu jest cholernie nie slowny ja nawet dzisiaj wypowiedzialem te magiczne slowa ale na klina chyba musze isc zeby mnie przestalo suszyc kurde
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #48
        eheheh fakt faktem ze ludzie na kacu sa nie slowni to zdanie slyszalam 100000 razy i co ?? wciaz melanze w tym samym gronie hehe
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Falcon
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2005
          • 369

          #49
          no i wyszla nieslownos rano sie zaarzekalem ze koniec wieczorem przy meczyki juz sie piwko lalo teraz powiem co innego juz sie nie zarzekam ze nie pije
          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

          Skomentuj

          • Tilia
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 560

            #50
            Z alkoholi preferuję glicerynę.
            To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

            Kto ma cycki, ten rządzi!

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #51
              heeh a meczyk tez ogladalam a pozniej chycnelam na stateczek z klasa i dzisiaj mam taki zgon ze cos takiego sie nawet fizjologom nie snilo aaale za to wszystko pamietam
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • nowicjusz
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 101

                #52
                A pamietasz jak pisalas w nocy na forum takie dziwne historie?? Troche ciezko bylo sie doczytac bo juz literki Ci sie mylily, ale co mozna bylo sie posmiac to mozna bylo A ta opowiesc o Twoim koledze boki zrywac Tylko nie rozumiem dlaczego zaraz po tym je wykasowalas?

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #53
                  jakim koledze
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • nowicjusz
                    Ocieracz
                    • Feb 2005
                    • 101

                    #54
                    No nie wiem przeciez to Ty wszystko (podobno) pamietasz po tej imprezie A tak wogole poprzedni post to zwykly joke

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #55
                      tak myslalam Ty podly łotrze hehe ale z Ciebie świnka normalnie wlasnie pamietam i tak myslalam ze ktos u mnie w domu buszowal ehhe i pisal glupoty za mnie na forum bo po meczu do godziny 5 rano nie bylo mnie w domciu
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      Working...