Wrazliwosc sutkow problem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Paraszuka
    Świętoszek
    • Dec 2020
    • 7

    Wrazliwosc sutkow problem

    Witam.
    Pytanie skierowane raczej do bardziej doswiadczonych juz dziewczyn.
    Mam 28 lat, moj maz jest tak naprawde moim drugim partnerem. Malzenstwem jestesmy od 9 lat. Od 7, z malymi przerwami uprawiamy raczej sex rodzicielski, czyli po cichu i wieczorami. Maz ma bardzo duze potrzeby, ja mialam niewielkie. Orgazm 2 razy w miesiacu calkowicie mi wystarczyl,. Pieszczoty sama ograniczalam do minetki, draznienie sutkow denerwowalo mnie tylko. Jakis czas temu postanowilismy cos z tym zrobic, znalezlismy pana do 3 kata.
    Po tym spotkaniu mialam orgazmy codziennie, z mezem juz tylko, a kazde dotkniecie czy musniecie sutkow doprowadzalo do tego ze nogi same mi sie rozkladaly. Od tego czasu minelo jakies cztery miesiace. Niespotykalismy sie przez ten czas z nikim i moje libido powoli zanika. Maz stara sie jak moze, namawia, czasami prawie wymusza pieszczoty, za wszelka cene chce robic mi orgazm,ale ja go nie potrzebuje. Nie jestem w stanie go osiagnac. Sutki wrazliwosc zero. Jak jeszcze 2 miesiace temu sama pchalam sie na meza i mialam orgazmy codziennie a sam dotyk sutkow doprowadzal mnie do wariacji tak teraz jest calkowity brak reakcji. Przechodzila ktoras z Was cos takiego?
Working...