W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Akcesoria BDSM-dobór

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hutcherson
    Banned
    • May 2012
    • 22

    Akcesoria BDSM-dobór

    Hej

    Czy ktoś mógłby mi doradzić w sprawie zakupu:

    1. Obroży dla partnerki. Gdzie można kupić coś w miarę taniego i niebadziewiastego. Z czego najlepiej powinna być wykonana taka obroża, kupuje się z łańcuchem czy bez?

    2. Kajdanki do skrępowania rak i nóg. widziałem w sklepie militarnym takie do transportu więźnia za ok. 560 zł. Czy można dostać coś podobnego i tańszego?
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #2
    Tak, można. Rozejrzyj się po sklepach internetowych, tam naprawdę mają spory wybór. I lepiej w sex shopie niż sklepie militarnym, bo to nie o to w tym wszystkim chodzi no chyba, że dziewczyna ma krzepę...
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • kokain666
      Banned
      • Aug 2006
      • 179

      #3
      Wszystko znajdziesz na allegro w dziale Erotyka > Bdsm...

      Skomentuj

      • Attyla
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2012
        • 235

        #4
        Napisał hutcherson
        Hej

        Czy ktoś mógłby mi doradzić w sprawie zakupu:

        1. Obroży dla partnerki. Gdzie można kupić coś w miarę taniego i niebadziewiastego. Z czego najlepiej powinna być wykonana taka obroża, kupuje się z łańcuchem czy bez?
        Jest facet który produkuje świetny sprzęt, firma nazywa się Mastero ( wystawia czasem na Allegro). Robi super obroże, kilka modeli, kolorów, z prawdziwej skóry i z profesjonalnymi zapięciami. Obroża najlepiej jak jest zrobiona z dwóch gatunków skóry, twardej na zewnątrz i miękkiej od środka. Łańcuch ( smycz) kupujesz albo w sklepie zoologicznym albo markecie budowlanym mają fajne łańcuchy sprzedawane na metry
        Napisał hutcherson
        2. Kajdanki do skrępowania rak i nóg. widziałem w sklepie militarnym takie do transportu więźnia za ok. 560 zł. Czy można dostać coś podobnego i tańszego?
        Jak wyżej, facet robi wszystko i jeszcze można się dogadać z nim w sprawie wymiarów to zrobi ci na indywidualne zamówienie...560 PLn to stanowczo za dużo.
        "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

        Skomentuj

        Working...