„W łóżku z siostrą”

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Smokozord
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 9

    OO ziom zajefajne czekam na more

    Skomentuj

    • Leontio
      Świętoszek
      • Aug 2006
      • 15

      Typowa grafomania. Stylistyka fatalna, składnia zdań jeszcze gorsza.

      Skomentuj

      • laska
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 35

        kurcze ja chce kolejna czesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Skomentuj

        • dziewuszka
          Świntuszek
          • Jul 2006
          • 70

          Napisał Leontio
          Typowa grafomania. Stylistyka fatalna, składnia zdań jeszcze gorsza.
          sie nie znasz ;| jedno z lepszych jakie czytalam. chce jeszcze!

          Skomentuj

          • SeV
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 2

            Eeee zobacz sobie dziewuszko co znaczy grafomania ;] Zgadzam się z Leontino

            Skomentuj

            • dziewuszka
              Świntuszek
              • Jul 2006
              • 70

              Napisał SeV
              Eeee zobacz sobie dziewuszko co znaczy grafomania ;] Zgadzam się z Leontino
              a wiec "SeV' wiem co to znacyz niemusisz mi takich banalow mowic i udawac kozaka=] chcesz to sie zgadasz niechcesz sie niezgadzaj wisisz mi ty powiedziales swoje zdanie a ja swoje=]

              a tak na marginesie to wiesz,ze "sev'' znaczy po arabsku czy jakiemus tak MILOSC xDD

              Skomentuj

              • ultra-c
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 7

                super, super i jeszcze raz super

                Skomentuj

                • Intrygant
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 1

                  Swietne

                  Wiesz, to chyba najbardziej podniecajacy tekst jaki czytalem!! Swietnie ujales to na poczatku w postaci pamietnika, szczerze mowiac wydawalo mi sie, ze opisujesz prawdziwe wydarzenia ze swojego zycia I tak na prawde ta mysl, ze to moglo byc prawdziwe byla tak podniecajaca. Doskonale wyszly Ci pierwsze czesci, stopniowo budowales napiecie, w wyobrazni czytelnika swietnie rysowales cala sytuacje i stany emocjonalne bohatera. Mysle, ze trafiles w sedno, bo chyba kazdy chlopak majacy strasza, w miare atrakcyjna siostre mazyl by ja zobaczyc nago i aby nauczyla go jak to jest z kobieta...sam mam mlodsza siostre, wiec feee, ale mam za to kuzynke w moim z ktora razem sie wychowywalismy i mialem podobne mysli;P Wydaje mi sie, ze tez to przezywales, dlatego to co stworzyles wyszlo tak dobrze, albo masz bradzo dobrze rozwiniety zmysl empatii. Mysle ze dla kazdego, seks jako cos nowego byl wielkim przezyciem i kazdy z nas te swoje pierwsze intymne kontakty pamieta doskonale.
                  Ty do ogolnie znanego tematu, checi zobaczenia starszej siostry nago, dodales jeszcze ciekawosc samej siostry i jej odwage w poznawaniu nowych doswiadczen, w najprostrzy ale ogolnie nie akceptowany sposob z rodzenstwem, a to bylo szalenie pociagajace
                  Mimo, ze to co napisales bardzo mi sie podoba, to jednak mam uwagi ktore moze wykozystasz...w wydaniu erotycznej ksiazki?! Moglbys dluzej utrzymywac to opowiadanie w formie pamietnika, tak zeby czytelnik przezywal to co bohater i patrzyl jego oczyma, motyw kiedy bohater wyjezdza i opisujesz tylko to co dzialo sie w domu, troche zepsul klimat ale pomysl z kolezankami dobry. Moglbys jeszcze barwniej opisywac to co widzi bohater, dodac do tego troche poezji i opisow stanow emocjonalnych. Scena w lazience gdy bohater lize cipke siostrze, mogl byc bardziej rozbudowany, w koncu on jeszcze nigdy nie widzial cipeczki, nigdy jej nie dotykal, mogles opisac co poczul i opisac jak te czesc kobiecego ciala widzi on sam...troche wiecej emocjonalnego opisu i byloby ok!
                  Nie przeczytalem tego jeszcze do konca ale narazie tak wyglada moja ocena tego co napisales moze jeszcze wrzuce kilka swoich slow pozniej....pozdro

                  Skomentuj

                  • SpicePlatinum
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 57

                    Dziękuję za komentarze, te pozytywne jak i negatywne o ile są konstruktywne. No i za wszelkie uwagi, a przede wszystkim za tak wylewny post jak poprzedni. W odpowiedzi na niego dodam, że w zasadzie to jestem jedynakiem, a wszystkie wydarzenia z opowiadania to fikcja. Zbieżność z czymkolwiek co miało miejsce w rzeczywistości jest przypadkowa

                    Skomentuj

                    • hefalumpka
                      Ocieracz
                      • Jan 2006
                      • 146

                      Super opowiadanie. Oczu nie moglam oderwac... Poprostu boskie
                      Zebys tylko pisal dalej....bylo by jeszcze cudniej))
                      Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

                      Skomentuj

                      • streamer
                        Świętoszek
                        • Feb 2006
                        • 12

                        nono, niezle texty naprawde gratuluje autorowi no i tak jak reszta czekam na kolejne części
                        /////////////// S T R E A M E R \\\\\\\\\\\\\\\
                        Sex, drugzzzzzz and hardcore!!!

                        Skomentuj

                        • Boozo
                          Banned
                          • Oct 2006
                          • 97

                          przeczytałem na razie do 9-tej części i postanowiłem narazie ochłonąc, bo mnie chyba zaraz chcica rozsadzi od środka. Bywały takie momenty, ze mi kopara autentycznie opadła, mówiłęm w myślach: "jasny!!!!!!!!!!! gwint!!!!!!!!!!!!!!!" i miałem ochote walic głową w ściane, ze złości, ze to nie przytrafiło sie mi

                          Gościu pełen szacunek i podziw dla Ciebie. Powinienes pisac za kase- taki telent to cos naprawde wielkiego!

                          Skomentuj

                          • _leon_
                            Świntuszek
                            • Jul 2006
                            • 52

                            ciekawooo czy prawdziwe cooo ale nawet nawet
                            -------------

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              Bylo wspominane kilkuktornie ze to tylko, rozbudowna, a jakze, ale fantazja autora.
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • Bystry
                                Ocieracz
                                • Jan 2006
                                • 142

                                ja nie mogę .... nie wytrzymałem i musiałem to na chwilę przerwac chciał bym ja tak stracic prawictwo

                                Skomentuj

                                Working...