W jakim wieku pojawiło się u Was owłosienie łonowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mischa
    Świętoszek
    • Jun 2019
    • 15

    #46
    Pierwsze włoski zauwarzyłem w wakacje między 6 i 7 klasą. Teraz mam ich tylko trochę więcej.

    Skomentuj

    • pawel1978
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2013
      • 255

      #47
      @mischa: zauważyłem

      Skomentuj

      • Novaja
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2017
        • 233

        #48
        Przejrzałam odpowiedzi. Chyba będę tu najmłodsza wiekiem, bo owłosienie pojawiło się u mnie około 8-9 roku życia.
        Ile się przez to wycierpiałam, to już moje...
        Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

        Skomentuj

        • Czacza83
          Ocieracz
          • Dec 2011
          • 104

          #49
          Napisał Novaja
          Przejrzałam odpowiedzi. Chyba będę tu najmłodsza wiekiem, bo owłosienie pojawiło się u mnie około 8-9 roku życia.
          Ile się przez to wycierpiałam, to już moje...
          Czemu się wycierpiałaś? Możesz rozwinąć?
          Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

          Skomentuj

          • Novaja
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2017
            • 233

            #50
            Chodziłam na basen ze szkoły. Konieczny był biały strój. Mogłam depilować owłosienie jedynie wokół stroju. A że strój biały, po nasiąknięciu wodą lekko prześwitywał ponad pogrubionym materiałem, więc dało się zauważyć. Nie wspomnę, że czasem jakiś niesforny się wysmyknął...
            Z powodu owłosienia pod pachami miałam sporo nieprzyjemności.

            Cóż, mama miała swoje podejście do kwestii depilacji, a moja psychika zdrowo oberwała w tamtym czasie...
            Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

            Skomentuj

            • Bnm
              Ocieracz
              • Feb 2018
              • 139

              #51
              Napisał Novaja
              Chodziłam na basen ze szkoły. Konieczny był biały strój. Mogłam depilować owłosienie jedynie wokół stroju. A że strój biały, po nasiąknięciu wodą lekko prześwitywał ponad pogrubionym materiałem, więc dało się zauważyć. Nie wspomnę, że czasem jakiś niesforny się wysmyknął...
              Z powodu owłosienia pod pachami miałam sporo nieprzyjemności.

              Cóż, mama miała swoje podejście do kwestii depilacji, a moja psychika zdrowo oberwała w tamtym czasie...
              współczuje, dzieciaki w owym wieku potrafią być bezlitośni pod tym względem

              Skomentuj

              • Novaja
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2017
                • 233

                #52
                Moja mama miała co do tego co najmniej dziwne podejście, więc sporo wody upłynęło nim zaczęłam choćby pachy depilować... A sama w tamtym wieku, będąc jako pierwsza z koleżanek owłosiona nie bardzo wiedziałam, co i jak, jak się za to zabrać etc...
                Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                Skomentuj

                • Edyta81
                  Świętoszek
                  • Aug 2019
                  • 41

                  #53
                  U mnie musialy pojawic sie gdzies w wieku 11 lat, bo pamietam jak w 5 klasie zaczelismy chodzic na basen ze szkoly to jako jedna z niewielu dziewczyn mialam juz.
                  "Lyse" kolezanki zazdoscily bo w ich oczach byla to oznaka doroslosci, mimo, ze bylam plaska jak deska.

                  Troche zostajac w tremacie, troche poza tematem:
                  Kiedy zaczeliscie sie golic?
                  Last edited by sister_lu; 28-02-22, 15:48.

                  Skomentuj

                  • Anioka.M
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 102

                    #54
                    Napisał Edyta81
                    Troche zostajac w tremacie, troche poza tematem:
                    Kiedy zaczeliscie sie golic?

                    Wątek o goleniu już istnieje (a nawet kilka)

                    Skomentuj

                    • Edyta81
                      Świętoszek
                      • Aug 2019
                      • 41

                      #55
                      Ok. Dzieki

                      Skomentuj

                      • ritka
                        Banned
                        • Aug 2019
                        • 16

                        #56
                        Około 11, drobne owłosienie łonowe

                        Skomentuj

                        • Justyna19
                          Świętoszek
                          • Jan 2020
                          • 14

                          #57
                          u mnie chyba jakoś późno 13-14 lat...

                          Skomentuj

                          • Anioka.M
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 102

                            #58
                            Dodam jeszcze jedną historię z tego tematu. W ubiegły weekend byłam u znajomej, która ma prywatną saunę nad jeziorem i można po wygrzaniu zanurzyć się w lodowatej wodzie. Pychota! Skorzystałam z okazji, w saunie siedzieliśmy w piątkę: koleżanka, jej kuzynka, dwóch 13-letnich chłopaków (synowie pań) oraz ja. Chłopcy różnili się wiekiem o niecały miesiąc, ale jeden z nich miał już "dorosłego"penisa z wyraźnym owłosieniem i odsłoniętą żołędzią, a drugi malutkiego i cienkiego fiutka jak u małego dziecka. Ten sam wiek, a spora różnica w wyglądzie...

                            Skomentuj

                            • zanzi
                              Świntuszek
                              • Mar 2007
                              • 57

                              #59
                              Oj to prawda w takim przedziale wiekowym (powiedzmy 12-16) różnice w rozwoju osobniczym są ogromne.

                              Podoba mi się wypowiedź Aniok.M powyżej, że jednak w PL można też spotkać model skandynawski sauny, gdzie wszyscy niezależnie od wieku i płci po prostu korzystają z sauny bez skrępowania (a przy okazji można poczynić ciekawe obserwacje ). Piszę o tym, bo w naszym zacofanym pesudo-pruderyjnym społeczeństwie takie przebywanie osób różnej płci nago w jednym miejscu nie jest raczej oczywiste.

                              A odnośnie tematu tego wątku to u mnie "rewolucja" na dole zaczęła się jakoś w wieku lat dwunastu - cóż to była za duma i powód do oglądania się na golasa w lustrze
                              Last edited by zanzi; 23-03-20, 12:27.
                              "A potem mój Fidelek zaprowadzi porządek w Twojej niegrzecznej Havance..."

                              Skomentuj

                              • Anioka.M
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 102

                                #60
                                Napisał zanzi
                                ... że jednak w PL można też spotkać model skandynawski sauny, gdzie wszyscy niezależnie od wieku i płci po prostu korzystają z sauny bez skrępowania (a przy okazji można poczynić ciekawe obserwacje ). Piszę o tym, bo w naszym zacofanym pesudo-pruderyjnym społeczeństwie takie przebywanie osób różnej płci nago w jednym miejscu nie jest raczej oczywiste.

                                Albo mam szczęście, albo odpowiednie towarzystwo . A może podświadomie szukam ludzi bezpruderyjnych?? W każdym razie jakoś nie mam problemów z nagością moich znajomych na plaży, w szatni na pływalni czy w saunie. A nawet w domu. Pisałam też kiedyś o znajomych w Holandii, którzy całą rodziną nago biegali rano w pośpiechu po chałupie przed wyjściem do szkoły/pracy. Mam też sporo znajomych, którzy również swoje dzieci wychowują bez tabu . Może dojdziemy kiedyś do poziomu Niemców, Austriaków czy Skandynawów? Nawet Czechów!

                                Skomentuj

                                Working...