[Pytanie do Panow] Do ilu razy dochodzicie podczas masturbacji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janko_muzykant
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2010
    • 314

    #31
    max 2 razy tak pod rząd :] ale przy tym 2 już muszę się postarać.
    Jak eksperymentowałem kiedyś tam to dałem rade 4 razy w ciągu dniu.

    Skomentuj

    • atomek971
      Świętoszek
      • Mar 2011
      • 18

      #32
      Napisał hakerben
      He he, czekałem aż ktoś zrobi taki temat
      ładnych pare lat temu postanowiłem "sprawdzić" ile razy dam radę no i doszedłem 9 razy w ciągu jednego filmu.. :p
      Ale to już stare czasy, dziś nie wiem czy z partnerką dałbym radę 4 razy pod rząd.

      ty to buchaj był z ciebie! Mnie po 4 torba bolała, później już tak się nie bawiłem

      Skomentuj

      • mastah123
        Świętoszek
        • Jul 2009
        • 7

        #33
        Mój rekord dzienny to 5 razy

        Skomentuj

        • ted28
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 16

          #34
          Czasy już nie te, ale gdy się było pięknym i młodym, to mogłem mieć nawet 6 wytrysków w ciągu 2 godzin.

          Skomentuj

          • malco
            Świętoszek
            • Feb 2012
            • 20

            #35
            mój rekord to cztery razy po rząd, ale z reguły wystarcza mi jeden raz

            Skomentuj

            • 19piotr89
              Świętoszek
              • Feb 2012
              • 3

              #36
              Maksymalnie "z rzędu" miałem 3, potem już dosyć xD Zwykle po drugim już ciężko ciężko...

              Skomentuj

              • siaran
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2010
                • 208

                #37
                Czytam, że większość z Was ma to już "za sobą". Miło powspominać.
                Ja wciąż mam to "tu i teraz", bo bez większych problemów niemal codziennie mam 4-6 orgazmów. Rekord miałem 8 razy na jednym filmie .

                Wieczorem, w łóżku potrafię sobie zwalić pod rząd kilka razy i śpi się po tym znakomicie . Mówi się, że mięśnie niećwiczone zanikają - więc ćwiczę , aby pałka była sprawna...

                siaran

                Skomentuj

                • zorro_p
                  Świętoszek
                  • Oct 2005
                  • 42

                  #38
                  Napisał siaran
                  Czytam, że większość z Was ma to już "za sobą". Miło powspominać.
                  Ja wciąż mam to "tu i teraz", bo bez większych problemów niemal codziennie mam 4-6 orgazmów. Rekord miałem 8 razy na jednym filmie .

                  Wieczorem, w łóżku potrafię sobie zwalić pod rząd kilka razy i śpi się po tym znakomicie . Mówi się, że mięśnie niećwiczone zanikają - więc ćwiczę , aby pałka była sprawna...

                  siaran
                  To z Ciebie jest jakiś niezły fenomen . Nie mów że za każdym razem masz wytrysk ?

                  Jak miałem te naście lat też mogłem 2 lub 3 razy bez utraty wzwodu ale nie 8 . Teraz to niestety nieosiągalne

                  Skomentuj

                  • Lieutenant Nox
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2009
                    • 345

                    #39
                    Jak już coś to raz dziennie, nie odczuwam większych potrzeb. I to też nie co dzień
                    [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
                    Mateusz, rozdział 6, wers 24.

                    Skomentuj

                    • Davidus
                      Świętoszek
                      • Feb 2012
                      • 13

                      #40
                      Mój rekord to 3 razy za jednym razem , ale do tego 3 razu droga była dłuuuga .

                      Skomentuj

                      • siaran
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2010
                        • 208

                        #41
                        Napisał zorro_p
                        To z Ciebie jest jakiś niezły fenomen . Nie mów że za każdym razem masz wytrysk ?

                        Jak miałem te naście lat też mogłem 2 lub 3 razy bez utraty wzwodu ale nie 8 . Teraz to niestety nieosiągalne
                        Pisałem o orgazmie, a z tym od pewnego wieku związany jest wytrysk spermy. Nie jest obfity za kolejnymi razami, ale zawsze coś wypłynie...
                        Najśmieszniejsze (pisałem o tym w innym wątku), że gdy przerwałem walenie konia na prawie 4 dni, aby zaszpanować potencją kobiecie - to wytrysnąłem zaraz po jej wzięciu do ręki mojego penisa. Jest dużo bardziej doświadczona, a seks mamy rzadko, więc doradziła mi, abym sobie dogodził przed spotkaniem z nią. Powiedziała, że chce mieć przyjemność, kiedy jej włożę, wypieprzę i się wtedy zleję, a nie jak ją tylko zobaczę...

                        siaran

                        Skomentuj

                        • jrzyboy
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2010
                          • 227

                          #42
                          Jeden silny wytrysk - potem może będę miał dwa mniejsze w ciągu dwa godzin !
                          sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                          Skomentuj

                          • misiaczkowy
                            Świętoszek
                            • Feb 2012
                            • 25

                            #43
                            Mi się udało dojść do 3 razy ale z kilkuminutowymi przerwami.

                            Skomentuj

                            • Darksoul84
                              Świętoszek
                              • Apr 2012
                              • 32

                              #44
                              Dobry temat
                              Za dawnych czasow to bylo i z 8 razy potem trzeba bylo worek lodu na wacka Hehe


                              ____________
                              uszanuj fetysz bliźniego swego, a może i twój będzie uszanowany

                              Skomentuj

                              • Deicide
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2012
                                • 232

                                #45
                                Kiedyś jak byłem młodszy udało mi się w 2 godziny 54 razy. Potem przeczytałem, że w Ameryce Południowej był koleś, który zwalił w ciągu nocy ponad 30 razy i umarł, a ja żyję, czyli jestem lepszy, choć też później czułem się paskudnie.

                                Skomentuj

                                Working...