Minetka pyt. do panów - Czy wam to tez troche przeszkadza jak dziewczyna zaczyna sie robic "mokra"?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maly dragonik
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 45

    Ja tam bardzo lubie sok pomarańczowy i wiśniowy ale nie pogardze też winogronowym...

    Skomentuj

    • arktan
      Banned
      • Jun 2011
      • 9

      Uwielbiam gdy moja Pani robi się mokra, strasznie mnie to kręci.

      Skomentuj

      • stary984
        Świętoszek
        • Aug 2011
        • 1

        lubie jak dziewczyna robi sie mokra nalepie sie wtedy lize aona dostaje silnego orgazmu

        nie przeszkadza wrecz pomaga kobieta dostaje orgazmu a to chodzi lubie lizac czuc smak soczkow

        Skomentuj

        • vulkan
          Świętoszek
          • Aug 2011
          • 4

          Napisał xxxmarkusxxx
          Mokra muszelka jest cudowna, im więcej soczków tym lepiej... Przecież ten nektar smakuje cudownie, mnie to bardzo nakręca jak spływają soczki. Wtedy nie mogę się od niej oderwać i tak kończy sie na tym, że moja Pani odciąga moją głowę... Czego ja nie mogę zrozumieć, zupełnie jakby bała się orgazmu w ten sposób.
          Idę o zakład, że ona już dochodziła. uważam, że to jest reakcja kobiet na to, że one nie mogą przeżyć już więcej przyjemności, tzn. jeśli liżesz łechtaczkę to po dojściu boli ich (tak zawsze mówiły).

          Odpowiadając na pytanie - nie. To tylko dowód na to, że jest jej ze mną dobrze. I absolutnie nie przeszkadza.Podniecające jest również to kiedy, mruczy, mówi "nie przerywaj" , ściska głowę podczas robienia minetki (najlepiej udami, aż ciężko oddychać ) wtedy wiem, że naprawdę ją to podnieca.Jednak dantejskie sceny rozpoczynają się w momencie kiedy tuż przed samym dojściem przerywam Ogień w oczach i śmierć na twarzy z towarzyszącą myślą "dlaczego przerwałeś?!" Wtedy włącza mi się seksualny demon. Ups, chyba jednak trochę mnie poniosło

          pozdrawiam,

          V.

          P.S. spytaj się tego, który tak na Ciebie działa-czy jemu przeszkadza to że jesteś wilgotna

          Skomentuj

          • Mcik
            Świętoszek
            • Sep 2011
            • 18

            Osobiście uwielbiam kiedy moja kobieta jest mokra i kocham jej zapach oraz smak. W niczym mi to nie przeszkadza a wręcz podnieca jeszcze bardziej

            Skomentuj

            • pamlintasz
              Świntuszek
              • Mar 2010
              • 52

              przecież i to chodzi aby brzoskwinka stała się soczysta

              Skomentuj

              • DANIEL'82
                Świętoszek
                • Sep 2011
                • 3

                absolutnie nie przeszkadza, im wiecej soczkow tym lepiej

                Skomentuj

                • MikusPL
                  Świętoszek
                  • Dec 2011
                  • 19

                  Bardzo przeszkadza mi jak moja kochana jest sucha
                  Im bardziej mokra tym lepiej, w sumie zawsze staram się ją podniecić zanim tam zejdę żeby nie było odrazu tak na sucho bez smaku

                  Skomentuj

                  • cartesius
                    Świętoszek
                    • Dec 2011
                    • 6

                    Im wiecej tym lepiej ,czasami po brodzie cieknie ale jakos idzie przywyknac

                    Skomentuj

                    • MikusPL
                      Świętoszek
                      • Dec 2011
                      • 19

                      Kiedyś się zakstusiłem sokami (tak mi się wydaje ze nimi) a podjarałem się jak nigdy Im więcej tym lepiej niech se nawet po nodze cieknie

                      Skomentuj

                      • arturro
                        Świętoszek
                        • Dec 2011
                        • 18

                        nigdy mi nie przeszkadzały soczki mojej pani. Przecież o to chodzi! jak cipka staje się mokra to przecież znak że minetka jest robiona dobrze prawda?
                        jak dla mnie - radocha

                        Skomentuj

                        • Cycuuuu
                          Świętoszek
                          • Feb 2010
                          • 23

                          Absolutnie, to jest bardzo fajne jeśli potrafie doprowadzić partnerke do takiego stanu .

                          Skomentuj

                          • Danny8
                            Świntuszek
                            • Aug 2009
                            • 86

                            A moja kobieta niestety nie wydziela aż tak dużej ilości miłosnych płynów, chociażby nie wiem jak się starał. Dlatego w grę wchodzi naturalny lubrykant mojego pochodzenia, przy pieszczotach oralnych. Czy wg was wynika to ze zbyt małego poziomu jej podniecenia, czy też z jej fizjologicznych uwarunkowań ?

                            Skomentuj

                            • basior

                              Soczki z muszelki nigdy nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, są pyszne i podniecające

                              Skomentuj

                              • kurczakwa
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jul 2010
                                • 256

                                Pyszne bo cipkowe soczki nie dość że słodkie to jeszcze ten zapach mniam :-) pamiętam że czym młodsza cipka tym smaczniejszy nektarek
                                gg 24183013 pisz śmiało

                                Skomentuj

                                Working...