Pytanie do pań : Czy wam też chce się siku podczas pieszczot przez chłopaka ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • alienik
    Ocieracz
    • Jan 2014
    • 132

    #16
    Jak dla mnie nie ma sie czego wstydzic, jesli partner Cie kocha to nie powinno mu to przeszkadzac. To moze byc takze oznaka wytrysku, ponoc kobiety musza sie nauczyc rozrozniac kiedy naprawde chce im sie siku a kiedy jest to wytrysk.

    Skomentuj

    • clitorisss
      Świętoszek
      • Jul 2014
      • 8

      #17
      Zamiast paluszka niech ci do szparki wsadzi peniska.. Moze szuka magicznego G i naciska co nie trzeba.

      Skomentuj

      • artur8932
        Świętoszek
        • May 2013
        • 8

        #18
        Moja partnerka takze ma takie uczucie. Na poczatku wstydzila sie o tym powiedziec, pozniej byly jakies dziwne wykrety. Gdy juz odwazyla sie wyznac prawde doszlismy do kompromisu, podlozylem jej recznik pod pupe i piescilem tak dlugo az faktycznie popuscila. Przyznam szczerze ze nie smakowalo to moczem. Obecnie pare razy w miesiacu bawimy sie w ten sposob i oboje czerpiemy z tego przyjemnosc. Reasumujac, szczera rozmowa i mozna wprowadzic nowe zabawy do sypialni

        Skomentuj

        • lowiczaki
          Ocieracz
          • Aug 2013
          • 158

          #19
          Moja żona na samym początku naszej znajomości nie miała żadnych problemów ale po jakims czasie podczas minetki jak juz zbliżała się do orgazmu to zaczynało się bardzo chciec jej siku i to czasem przeszkadzało bo musieliśmy przerywać. W końcu stwierdziliśmy ze jak znowu tak będzie czuła to nie przestanę i zobaczymy no i poleciało coś. Sam nie wiem czy to siku ale w sumie to takie bezzapachowe i bezsmakowe. Smak siuśków znam bo lubimy od czasu do czasu zabawy piss więc mam porównanie. Teraz żona bardzo rzadko czuje parcie na pęcherz więc nie wiemy co to w końcu było

          Skomentuj

          • GXXXM
            Świętoszek
            • Dec 2016
            • 19

            #20
            tak i w sumie nie mówię mu o tym tylko zazwyczaj powstrzymuje

            Skomentuj

            • pantarhei
              Świętoszek
              • Jan 2017
              • 45

              #21
              No ale dlaczego nie mówić? To nic złego.
              Moja pani mówi, że chce jej się siku i ja wtedy mówię: "co Ty gadasz? wytrzymasz" i jadę dalej a tak na poważnie no to zdarzył się kilka razy kobiecy wytrysk, choć byłem pewien, że się zesikała (pierwsze takie doświadczenie) ale zaręczała, że nie chciało jej się ale jeśli rzeczywiście czuje, że chce to po prostu musi iść się wysikać i już. Taka sytuacja.
              Z kolei u mężczyzn inaczej to działa. Zawsze po seksie chce mi się sikać mimo, że wcześniej mi się nie chciało. No i wiadomo, (a może kobiety nie wiedzą) ale u nas jeśli chce się sikać to podczas stosunku nie będzie się chciało..

              Skomentuj

              Working...