Czy mężczyźni faktycznie "męczą się" bez seksu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #46
    Priorytety, które obniżają libido?
    Brak czasu na bzykanie?
    Smutek z powodu abstynencji?
    35 lat i żadnego ciśnienia?
    Barmetr, zdrowo umrzesz i uduszę się jeżeli nie zapytam: "po kiego grzyba" żyjesz?
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • SC2
      Świętoszek
      • Sep 2011
      • 26

      #47
      Przed chwilą sobie fapnąłem i od razu mi się humor poprawił. Riley Reid jest dobrym antydepresantem.

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #48
        Napisał wiarus
        Priorytety, które obniżają libido?
        Gdzieżeś to wyczytał?

        Napisał wiarus
        Brak czasu na bzykanie
        Nie tylko na to ostatnio mi czasu brakuje.

        Napisał wiarus
        Smutek z powodu abstynencji?
        To było wiele lat temu, ale było bardzo nieprzyjemne.

        Napisał wiarus
        35 lat i żadnego ciśnienia?
        Wielu facecików w moim wieku nadal poszukuje dziewczynek, zamiast stabilizacji. No i może się to skończyć standardowo - zadłużenie, powrót do mamy, frustracja i głosowanie na Kukiza.

        Napisał wiarus
        "po kiego grzyba" żyjesz?
        Na tak zadane pytanie odpowiedź musi być równie groteskowa - czekam na uroczyste odsłonięcie dwóch pomników ofiar zbrodni smoleńskiej. Na Krakowskim Przedmieściu i na pobliskim Ursynowie.

        Skomentuj

        • solstafir
          Banned
          • Aug 2012
          • 779

          #49
          Napisał karenina27
          Witam
          Słyszałam wielokrotnie, że mężczyzna (oczywiście mam na myśli tych w wieku od kilkunastu aż do powiedzmy 40-stu) odczuwa silny dyskomfort, i czuję się nieszczęśliwy jeśli nie uprawia długo (powiedzmy kilka lat albo nigdy) seksu. Oni (ci którzy tak twierdzili) używali nawet słowa "męczyć się". Osobiście wydaje mi się to dość dziwne, i zawsze myślałam że to najzwyklejsze w życiu żarty, albo przesada słowna (używanie tak poważnie brzmiącego słowa jak "męczyć się" odnośnie tego stanu), ale w sumie nie jestem pewna, bo w czyimś ciele/umyśle oprócz swojego nie siedzę. Czy Wy możecie zaprzeczyć temu/potwierdzić? Czy faktycznie często jest tak że osobnik płci męskiej czuje się nieszczęśliwy, jeśli od czasu do czasu nie zamoczy?
          Tak, zdecydowanie tak jest.


          Niektórzy sie tu dość dobrze rozpisali, a temat poważny to może ja też.
          Ja tam fantycznie męczyłem sie mająl lat naście, miałem wtedy wyższe libido niż teraz, było niebotyczne, ale wtedy sie masturbowałem się i wtedy mi przechodziło. Oczywiście brak tego szkodził mi na psychike ale chodź to mega silne uczucie to szczegół żeby móc coś poważnego z psychiką zrobić. A nie myślałem że można by naprawdę, nie gadałem z kimś kto by to robił, nie znałem tego, dla mnie była to sfera fantazji.
          Teraz jak moge to przeczytać wszystko na forum, albo pójść do klubu i obserować, albo usłyszeć w radio o przeciętnym pierwszym razie w wieku 18 lat to szaleję. Odbija mi. Mam duże poczucie straty nie do zniesienia, nie mogę się z tym pogodzić, i mam szalone myśli, w końcu wyląduję w więzieniu, to nieuniknione.

          Napisał malinowelove
          Co do tematu: To prawda, że kobiet też ten problem dotyczy.
          Nie, nie dotyczy. Bez wyjątku.

          Napisał joedoe
          Poziom testosteronu u mezczyzn jest z grubsza 10 razy wyzszy niz u kobiet.
          .
          U mnie jeszcze ze dwa razy wyższy niż u średniego faceta.
          Last edited by solstafir; 27-01-17, 23:03.

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #50
            Napisał barmetr
            Gdzieżeś to wyczytał?
            Tu:
            Napisał barmetr
            ... Są inne problemy, inne priorytety niż 10 lat temu i brak seksu w moim wieku już nie powinienem doskwierać.
            Co do pomników: a nie na Rakowieckiej? Będzie większy
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              #51
              Podobnież Ruscy z ryżym prezydenta zabili!

              Zależność jest odwrotna. Natura zmniejsza popęd wraz z wiekiem, co pozwala na rozwój innych zainteresowań aniżeli tylko dziewczynami. Ktoś młodszy może mieć takie same priorytety jak ja, np. zgromadzenie określonej kwoty, ale może mieć większe problemy w osiągnięciu celu, bo zamiast skupić się li tylko na pracy, będzie dążył do spotkań z dziewczynkami w swoim wieku.
              Dla przykładu hinduiści znają 4 etapy życia mężczyzny i uznają, ze młodzieniec nie nadaje się na ascetę, na świętego męża (sadhu). Ascetyczne życie nad brzegiem świętej rzeki prowadzą faceci po 50-tce.

              A co do pomników - oby było ich jak najwięcej. Dziewczęta będą miały gdzie składać kwiaty.
              Last edited by barmetr; 27-01-17, 23:30.

              Skomentuj

              • Wędrowny Bard
                Świntuszek
                • Dec 2017
                • 74

                #52
                Jak to mawiał jeden ze znajomych: "Facet od czasu do czasu musi spuścić spod krzyża". Ot, męska biologia, natura, genetyka, czy jak jeszcze inaczej to określić... Jakiś czas daje się wytrzymać, jednak na dłuższy dystans robi się to lekko uciążliwe. Na szczęście są sposoby żeby jakoś to złagodzić, nie tak dobre co prawda jak prawdziwy seks, jednak zawsze lepsze to niż nic

                Skomentuj

                • men_anonim
                  Erotoman
                  • Oct 2014
                  • 426

                  #53
                  Niestety męczą się, podam sytuację z mojej osoby, żona urodziła i niestety wyszły komplikację, ze przez trzy miesiące nie można było uprawiać seksu, wiec były to najdłuższe trzy miesiące w moim życiu. Ala jak podpowiada kolega wyżej każdy ma swoje sposoby

                  Skomentuj

                  • joedoe
                    Perwers
                    • Aug 2014
                    • 1272

                    #54
                    Napisał men_anonim
                    żona urodziła i niestety wyszły komplikację, ze przez trzy miesiące nie można było uprawiać seksu, wiec były to najdłuższe trzy miesiące w moim życiu.
                    Taki sobie dialog:
                    - Moj ginekolog powiedzial ze przez miesiac nie moge uprawiac sexu.
                    - A co powiedzial twoj dentysta?
                    Napisał barmetr
                    Zależność jest odwrotna. Natura zmniejsza popęd wraz z wiekiem, co pozwala na rozwój innych zainteresowań aniżeli tylko dziewczynami.
                    Kazdy ma prawo do swoich pogladow.
                    Ja najlepiej rozwijam zainteresowania gdy mi jajka nie groza eksplozją.
                    Pilnuje zeby do tego nie doszlo.
                    Poki co nie eksplodowaly.

                    Skomentuj

                    • barmetr
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1399

                      #55
                      Napisał joedoe
                      Kazdy ma prawo do swoich pogladow.
                      Ja najlepiej rozwijam zainteresowania gdy mi jajka nie groza eksplozją.
                      Pilnuje zeby do tego nie doszlo.
                      Poki co nie eksplodowaly.
                      To nie poglądy, a raczej reakcje organizmu.
                      10 lat temu samo dotknięcie dziewczyny mogło spowodować erekcję, latem rozebrane dziewczynki utrudniały pracę. Teraz pracuję znacznie lepiej, jestem w pełni "goal oriented".
                      Chłopiec męczy się bardzo bez seksu z dziewczynkami, ale facet w moim wieku już takich niedogodności nie odczuwa.

                      Skomentuj

                      • lee
                        Erotoman
                        • Sep 2005
                        • 567

                        #56
                        Nie koniecznie trzeba mieć "pełne jaja" i reagować erekcją. Widok, zapach czy głos kobiety pobudza przede wszystkim zmysły, a te zaburzają koncentrację.
                        No ale ja w pracy kobiet nie mam więc "goal orientation" nawet trudno się pozbyć

                        Skomentuj

                        • men_anonim
                          Erotoman
                          • Oct 2014
                          • 426

                          #57
                          Napisał joedoe
                          Taki sobie dialog:
                          - Moj ginekolog powiedzial ze przez miesiac nie moge uprawiac sexu.
                          - A co powiedzial twoj dentysta?
                          Że ze wstawieniem nowej szczęki nie będzie problemu

                          Skomentuj

                          • joedoe
                            Perwers
                            • Aug 2014
                            • 1272

                            #58
                            Ze znalezieniem bardziej chetnej bylo jeszcze mniej.
                            Wystarczy tylko nie miec swira na punkcie tej jedynej niezastąpionej.

                            Pisalem juz na tym forum:
                            Na kazda kobiete co cie nie chce w zasiegu rzutu kamieniem znajduje sie inna ktora zechce i jeszcze bedzie wdzieczna.

                            Skomentuj

                            Working...