Najbardziej wieśniacki ubiór

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3899

    #16
    buty na olbrzymich koturnach, stringi wystające ze spodni "dla szpanu", i berety noszone przez panie w sile wieku.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • evika
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1083

      #17
      a to dostałam kiedys jako przykład
      Last edited by evika; 16-01-11, 00:27.

      Skomentuj

      • nick
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2006
        • 225

        #18
        wieśniackie to jest noszenie, dresow, do traperow ;]

        Skomentuj

        • brzydki27

          #19
          "faceci" czyli trendypajace:
          - spodnie takie 3/4
          -gumowe opaski na dłoniach
          -obcisłe koszulki w landrynkowych kolorach
          -japonki
          -torba tak noszona przez ramie jak listonosz


          babki typu madeinparis które pod wpływem mody zmienianią swój imege co kilka tygodni.


          w/w osoby są dla mnie tzw "wieśniakami".

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5246

            #20
            Unisex:
            Biżuteria noszona na ciuchach (złote łańcuchy, ostentacyjnie wystawione na widok krzyże).

            Kobiety:
            Białe papcie - te laczki, z odkrytą piętą bez obcasa - pisałem już o tym kiedyś, zresztą.
            Torebki w pastelowych odcieniach.
            Komplet typu płaskie sandały plus spódnica za kolana. Baby wyglądają w tym jak kaczki, a jak jeszcze mają grube łydki to już poezja.
            Balerinki - do 50 kilo żywej wagi jeszcze ujdzie. Ale powyżej panna wygląda jak rolujący się słoń.

            Faceci:
            Zestawienie - spodnie od dresu i ramoneska - wymiękam, widząc coś takiego.
            Białe skarpetki do garniaka (to już w ogóle odlot, przypominają mi się stare klipy Michaela Jacksona )
            Jak jesteśmy już przy garniturach, to jak do tego skarpetki są za krótkie...

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • evika
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1083

              #21
              To jeszcze dorzucę; Ludzie obwieszeni bizuterią, jak choinki - okropnośc.


              p.s.
              I znowu moja garderoba podpada.. - noszę balerinki..

              Skomentuj

              • brzydki27

                #22
                Napisał Raine
                przypominają mi się stare klipy Michaela Jacksona )

                pamiętasz stare czasy kiedy Majkel był murzynem?

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  #23
                  Tum-tum-tududumtum-tududuntum-tududuntum-aaał!

                  jasne, że pamiętam.

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • logimen

                    #24
                    nadmiar rozowego u dziewczyn. Rozumiem, ze ten kolor wiekszosci z Was sie podoba, ale bez przesady

                    A i mam takie pytanko. Czy ja ubierma sie wiesniacko ?

                    Attached Files

                    Skomentuj

                    • Xena
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2005
                      • 338

                      #25
                      Jakikolwiek brak koordynacji. Ubrania macie fajne,ale ten brak smaku zlozenia w ladna kompozycje jest dla mnie wiesniackie.
                      Ubieranie tzw.poniedzialek,wtorek,sroda.

                      Raz widzialam sex bombe,ladna zgrabna dziwczyna. Jakas tam bluzeczka i czarne spodnie plecione na bokach nog.
                      Spodnie super fajne,ALE na dyskoteke lub rurke,nie na Stare Miasto o 1-szej po poludniu !!!

                      Facet,(dosc ladna dupencja),szary garnitur,biala koszula,fajny krawat i rude buty+b.skarpety!!!
                      Czy nikt w chlopskich magazynach nie pisze,ze skarpety zaklada sie do koloru butow?!

                      Musze tam wpasc,otworzyc magazyn "Xena-fashionista"
                      Moj styl;

                      Upload Pic with PicTiger
                      Last edited by Xena; 15-07-07, 03:14.
                      "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                      Skomentuj

                      • szatyneczka
                        Ocieracz
                        • Oct 2005
                        • 119

                        #26
                        Napisał Raine

                        Balerinki - do 50 kilo żywej wagi jeszcze ujdzie. Ale powyżej panna wygląda jak rolujący się słoń.

                        .

                        Waże dużo wiecej niz 50kg i uwierz mi wcale nie wygladam jak rolujący sie słoń
                        Nadzieja to cierpliwość czekania,aż spełnią sie wszystkie pragnienia
                        Czasem marze...zamykam wtedy oczy i nie chcę już ich otwierać

                        Skomentuj

                        • Poli
                          Ocieracz
                          • Jan 2007
                          • 167

                          #27
                          Wiesniacki ubior to dla mnie: zlote pasek + torebka i buty .
                          Jak jeszcze do tego panienka ubrana jest na róż to wymiata na calej linii .

                          Skomentuj

                          • YoungStallion
                            Perwers
                            • Jul 2005
                            • 1184

                            #28
                            Typowy dyskotekowy wieśMac:
                            krotkie wloski na zelu z grzywka a la skocznia narciarska
                            obcisly t shirt najlepiej bialy albo czarny z tribalem
                            dzinsy, czasem 2 kolorowe z odcieniem sraczki (+buty nike do gry w kosza) lub spodnie w kant (do nich buty z "eleganckim" czubkiem)
                            solarium

                            laski:
                            czarny stanik pod biala bluzke/ czarne stringi pod biale spodnie
                            cos czego nie znosze- buty na koturnach
                            nadmiar złota,
                            wiecej niz 2 pierscionki na ręce
                            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                            Stanisław Lem

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #29
                              Napisał Raine
                              Balerinki - do 50 kilo żywej wagi jeszcze ujdzie. Ale powyżej panna wygląda jak rolujący się słoń.
                              Myślisz pojęcia, baleriny to nie trupięgi które przystoją tylko truchełkom :-)
                              To są bardzo dobre buty jeśli chodzi o zdrowie i wygodę stóp.

                              jeśli chodzi o ubiór w złym guście- polecam http://fotkapeel.blogspot.com/
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • viper_88
                                Erotoman
                                • Mar 2005
                                • 417

                                #30
                                Kobiety:

                                Tak samo jak Asiulek nie toleruję różu i to w żadnej postaci. Co prawda przyjęło się, że duż9o kobiet maluje paznokcie na różowo, ale tego też nie znoszę. Jak widzę różowe kurteczki, torebki, bądź buty, to odrazu robi mi się niedobrze Nie cierpię też grubych bab w za krótkich i obcisłysz bluzkach.

                                Faceci:

                                Jedną z najgorszych rzeczy u facetów jest noszenie skarpetek w połączeniu z sandałami (choć to może w zasadzie dotyczyć obu płci). Tak samo dobija mnie to, kiedy facet będąc np. w brązowych, skórzanych butach, ma na nogach białe skarpety. Tak samo jak Raine, nie rozumiem noszenia białych skarpet w zestawie z czarnym garniturem - istna ohyda Nie lubię też za bardzo gdy facet nosi krótkie spodenki. Nie żeby to było tak samo koszmarne jak wszystkioe poprzednie rzeczy, ale osobiście w życiu bym takich nie założył (za to całkiem czym innym jest chodzenie w samych bokserkach - temu mogę dać plus )

                                Co do rzeczy definitywnie dotyczących obu płci, to nie nawidzę, kiedy ludzie chodzą w jakichkolwiek butach odsłaniających palce, a mają niezadbane poznokcie... Tylko tym innych obrzydzają

                                Skomentuj

                                Working...