Zerżnij mnie....”

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sexi_aniolek
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 11

    Zerżnij mnie....”

    Stoję w ciemnym pokoju. Mam zawiązane oczy a moje ręce podniesione do góry przywiązane są do linki zawieszonej nad moja głowa. Jestem ubrana w sukienkę na ramiączkach i majteczki. Słyszę kroki.. Kroki staja się coraz cichsze, ale wiem, że są coraz bliżej. Po chwili czuje oddech na mojej szyi, obchodzisz mnie dookoła przyglądając się mnie.
    Czuje jak delikatny dotyk gładzi wewnętrzną stronę mojej ręki. Trochę mnie to łaskocze, ale bardziej podnieca. Ręka zbliża się do mojego dekoltu i gdzie nagle zatrzymuje się. Pochylasz się i szepczesz do ucha "rozchyl nogi”, co też czynie.
    W tym momencie czuje jak cos zimnego dotyka moich ud. Wiem, ze to nie jest Twoja dłoń... To coś powoli zbliża się do mojego najczulszego miejsca. Dotyka przez majtki moja szparkę w tak delikatny sposób, że ledwo to czuje. Po chwili Twoja dłoń wędruje w moje majtki i zaczyna pieścić moja szparkę.. Czuje jak ją masujesz, jak pragniesz włożyć we mnie swoje palce, ale powstrzymujesz się - wiesz, że to mi się podoba, ale nie chcesz kończyć zabawy tak szybko.
    Nagle zrywasz ze mnie sukienkę i teraz stoję przed Tobą tylko w majteczkach, moje soki sprawiły, że są one już mocno wilgotne. Widzisz to i bardzo Cię to podnieca. Znowu mnie obchodzisz by po chwili gwałtownie podejść i złapać w obie dłonie moje piersi. Mocno je ściskasz a jednocześnie delikatnie podszczypują sutki.. Pieścisz je długo aż w końcu Twój język zaczyna je smakować.. Boże, co za cudowne uczucie... Mocno jęknęłam z rozkoszy, co wzmogło Twoje podniecenie i chęć by być we mnie...
    Twoja dłoń schodzi po moim brzuchu coraz niżej, aż w końcu znowu jest na mojej szparce. Zaczynasz ja ściskać i masować, czuję jak środkowy palec powoli rozchyla wejście do niej i zaczyna zagłębiać się we mnie powoli. Nagle gwałtownie wepchnąłeś we mnie 2 palce i zacząłeś masować moje wnętrze nie przerywając pieszczot piersi.
    Jęknęłam z rozkoszy a Ty przyspieszałeś, co jakiś czas wykonując posuwiste ruchy ręką.. Moje majteczki zaczęły Ci przeszkadzać, więc je gwałtownym ruchem rozerwałeś. Usłyszałam jak pod naporem Twoich palców pękał materiał. Stałam teraz przed Tobą bezbronna i zupełnie naga a moje soki sprawiały, że cała moja szparka lśniła.
    Ukląkłeś przede mną w taki sposób by być między moimi nogami i zacząłeś zlizywać soki.. Twój język drążył wokół wejścia do szparki raz szybko raz powoli… Ochh… Po chwili zanurzyłeś się nim we mnie.. Masując mnie.. Po kilku minutach do języka dołączyły palce, które teraz były dużo szybsze.. Moje podniecenie sięgało zenitu w myślach błagałam byś zrobił ze mną wszystko. Jednak Ty widząc jak mnie to podnieca przerwałeś.. Gwałtownie wstałeś a ja poczułam, że lina, która podtrzymywała moje ręce poluźniła się.. Podszedłeś do mnie i wyszeptałeś „pochyl się do przodu”.. W czasie, gdy się pochylałam Ty stanąłeś za mną przyglądając się moim pośladkom..
    Po chwili znów poczułam Twoją rękę między moimi udami, zacząłeś masować moją muszelkę rozchylać ją i delikatnie masować jej wejście. Trwało to może 2 minuty… i nagle poczułam na pośladkach dotknięcie Twojego ciała.. Rozchyliłeś ją i powoli zacząłeś się we mnie zanurzać. Tym razem już nie palcami… Poczułam jak zagłębiasz się we mnie powoli centymetr po centymetrze.. ale Ty znowu przerwałeś… poczułam jak lina znowu się obluźnia – poprosiłeś bym uklękła. Po chwili ukląkłeś za mną.. i tym razem wszedłeś we mnie od razu.. Usłyszałeś jak jęknęłam „Ochh”… Trzymając mnie za biodra zacząłeś się poruszać rytmicznie, powoli.. Twoja dłoń wędrowała po moim ciele.. Ściskałeś pierś… Twoje ruchy zaczęły się zmieniać – raz były powolne a raz szybsze.. zagłębiałeś się coraz mocniej.. Czułeś jak moje gorące i mokre wnętrze otula Ciebie..
    Zacząłeś coraz mocniej ściskać pierś.. po chwili złapałeś mnie za biodra i zacząłeś we mnie wchodzić coraz mocniej i szybciej… przybliżyłeś się i przez chwilę masowałeś moją szparkę nie przerywając wgłębianie się we mnie…
    Potem znów złapałeś za pierś tym razem mocniej.. Ściskałeś ją, ściskałeś mój sutek… Nagle poczułam drugą dłoń na mojej szparce.. masowałeś ją..
    Teraz jednocześnie byłeś we mnie głęboko, poruszając się delikatnie, pieściłeś moją pierś i moją szparkę.. najpierw powoli a później coraz mocniej.. Oboje byliśmy bardzo podnieceni.. jęczałam z rozkoszy.. a moje soki spływały po Twoim penisie..
    Szepnęłam „Już nie mam siły. Zerżnij mnie....” Przerwałeś pieszczenie mojego ciała, złapałeś mocno za biodra i zacząłeś poruszać się ostrzej.. W tym momencie poczułam jak twardy pręt wbija się we mnie, tak, że aż głowa odskakuje mi do tyłu. Zdołałam tylko jęknąć z rozkosznego bólu wtedy zacząłeś mnie mocno ujeżdżać. Byłam uwięziona a Ty ostro wpychałeś się we mnie. Penetrujesz coraz głębiej i mocniej moja norkę, ociekająca sokami. Ocierasz się o moją łechtaczkę...Posuwałeś topiącą się szparkę coraz głębiej. Zacisnęłam mocno wargi żeby nie krzyczeć z rozkoszy, byłam na krawędzi wytrzymania, gdy ruchy z posuwistych zamieniły się w okrężne.
    Twój penis penetruje mnie coraz mocniej, szybciej głębiej. Kręcisz biodrami byś mógł dotknąć każdego skrawka mojej szparki… Coraz mocniej i mocniej… szybciej… Moja szparka zaczęła pulsować.. przyspieszyłeś i nagle.. straciłam poczucie czasu, miejsca… straciłam świadomość.. a z moich ust wydobył się głośny jęk rozkoszy.. po chwili także straciłeś poczucie rzeczywistości.. To było boskie…
    Last edited by sister_lu; 28-02-11, 20:27. Powód: Formatowanie.
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3899

    #2
    Jak dla mnie zasłużona szkolna 5

    bardzo mi się podobało.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • sexi_aniolek
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 11

      #3
      Napisał anduk
      Jak dla mnie zasłużona szkolna 5

      bardzo mi się podobało.
      Dziekuje Ci bardzo))

      Skomentuj

      • mileczek
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 34

        #4
        A bylo by ciekawsze jak by przestal Cie masowac i dal Twojej szparce pole do dzialania. Chyba w tym stanie bys doprowadzila Jego palce do wytrysku.

        Skomentuj

        • ania*
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 24

          #5
          ciekawe opowiadanko...

          Skomentuj

          • marihuanaaaaa
            Ocieracz
            • Aug 2006
            • 181

            #6
            bardzo ładne
            Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

            Skomentuj

            • Synonimowy
              Świętoszek
              • Jul 2009
              • 26

              #7
              Ta.... to było boskie....
              Swoją drogą, niełatwo jest raczej rozerwać ubranie, choćby majteczki... Ale może są na to nieznane mi metody, i dlatego niełatwo...;-))

              Skomentuj

              Working...