Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ninaaa

    Dzielenie się nie jest łatwe, ale myślę, że dam radę... Chociaz i tak pewnie będę gwiazdą wieczoru

    Skomentuj

    • ninaaa

      OK, ok, napiszę ci priva

      Skomentuj

      • MażKatolik
        Świętoszek
        • Mar 2012
        • 38

        Kurczę, ciągle myślę o dachu na naszym bloku... muszę wykombinować jak tam wejść...

        Mam też pytanie do forumowiczów, kupiłem klucz konduktorski, żeby móc zamknąć przedział i tam kochać się z żoną, bez strachu, że ktoś wejdzie. To nasza fantazja od dawna.... Ale ciągle się wahamy, czy komuś udało się "zrobić to" w pociągu?

        Skomentuj

        • cicinho85
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 7

          udało udało w pociągu...było to 2 lata temu też w lipcu wracaliśmy z moją dziewczyną znad morza...w przedziale sami.. trochę strachu było..ale za to sex nieziemski (ta lekka adrenalina robi swoje)

          Skomentuj

          • Maryja_dziewica
            Perwers
            • Nov 2011
            • 902

            Od jakiegoś czasu ciekawi mnie bardzo spróbowanie spermy. Dodaję do listy.
            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

            Skomentuj

            • Mrau2
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2011
              • 207

              Oj tam, no to spróbuje przez chusteczkę.

              A mi się marzy zostać zimnym draniem, za którym będą się oglądać kobiety.
              Nie wstanę! Tak będę leżał!

              Skomentuj

              • Mrau2
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2011
                • 207

                No to może rola małego irytującego futrzaka?
                Nie wstanę! Tak będę leżał!

                Skomentuj

                • Mrau2
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2011
                  • 207

                  Niestety nie znam żadnego takiego więc nie dam rady się wcielić. Może opowiesz?

                  Jednak myślę, że w tym świecie miejsca dla zimnych drani nie braknie.
                  Nie wstanę! Tak będę leżał!

                  Skomentuj

                  • pannaanastazja
                    Erotoman
                    • Jul 2011
                    • 396

                    uprawiać dziki sex z przystojnym nieznajomym, nie znając jego imienia
                    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                    Skomentuj

                    • for-fun
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Sep 2010
                      • 290

                      A ja właśnie chyba dorzucam 3kącik w konfiguracji 2M+K Nie tylko chcę spełnić ale nawet podjąłem pewne kroki w tym celu Ciekawe co z nich wyniknie Zapowiada się nader ciekawie
                      "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                      Skomentuj

                      • Corine
                        Świntuszek
                        • Jul 2012
                        • 62

                        Spontaniczny seks w kuchni, czując pod pośladkami zimny blat kuchenny. Bardzo ostry i szybki seks.

                        Skomentuj

                        • sportowiec
                          Świętoszek
                          • May 2012
                          • 11

                          Trójkąt 2M+K z kobietą 30-35lat z opalonym, zgrabnym ciałkiem i dużym, krągłym tyłeczkiem potrzebującą dwóch kutasów na raz i wiedzącą co z nimi zrobić, mocno dominującą. Punktem kulminacyjnym oczywiście byłaby podwójna penetracja najpierw w dwie dziurki a później przejście do jednej. Wszystko poprzedzone długą grą wstępną i rozgrzewaniem cipki oraz tyłeczka...

                          Skomentuj

                          • Corine
                            Świntuszek
                            • Jul 2012
                            • 62

                            Za mundurem panny sznurem. Oj tak, mundur to jest to. Chcąc nie chcąc, kiedy widzę policjanta, wyobrażam sobie, jak dobierałby się do mnie, jak by karcił i takie tam.

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              Policjanci z większym stażem bardzo dobrze potrafią karcić. Nawet nie będziesz miała śladów
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • Nustu
                                Świętoszek
                                • Aug 2012
                                • 3

                                W parku rozrywki a uściślając w zamku strachu czy jak tam to czort zwał z jakąś nieznajomą, przestraszoną kobietą ) albo ze starszą szefową w sexsownej mini i pończochach na biurku podczas rozmowy dyscyplinarnej u niej w gabinecie wrrr !!! znalazło by się tego trochę
                                "... Marzenia rodzą najlepsze pomysły..."

                                Skomentuj

                                Working...