Moja przygoda z ciotką mojego najlepszego kumpla

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piotras26
    Świętoszek
    • Nov 2015
    • 3

    Moja przygoda z ciotką mojego najlepszego kumpla

    Opowiem wam historię która mi się przydarzyła gdy miałem 20 lat.

    Była to zima mróz na dworze więc całą paczką wbiliśmy do kolegi do domu bo jego rodzice wyszli na imprezę do ciotki która mieszkała 3 piętra niżej.
    Więc zaczęliśmy balować, i tak poszło kilka flaszek
    Gdzieś koło północy stwierdziłem że czas do domu. Tym bardziej że jego rodzice wrócili a wraz z nimi ciotka. Jednak gdy jego ojciec nas zobaczył wyciągnął kolejną butelkę.
    Po kilku kieliszkach byłem już tak wstawiony że rozsiadłem się na kanapie i stwierdziłem że nie wstaje. I przyglądałem się tylko jego ciotce która też była pijana, a choć miała 43 lata to było na co popatrzeć .
    Z każdym chciała tańczyć ale każdy się opierał.
    W pewnym momencie usiadła koło mnie i jakoś tak wyszło że moja dłoń znalazła się pod jej posladkami a że było dość ciasno to to nie mogłem jej uwolnić
    Po chwili zauważyłem że Ewelina (ta miała na imię)coraz bardziej zaczyna się wiercić więc zacząłem do tego poruszać palcami. Ewelina była coraz bardziej napalona mój kutas też już stał na baczność.
    Więc nie przyjmując się tym że to ciotka mojego kumpla i tym że może ktoś to zauważyć zacząłem działać dalej moja ręka znalazła się pod jej bluzką i dyskretnie zacząłem pieścić jej piersi, wszyscy byli tak zajęci czymś na komputerze że nic się nie zorientowali, więc zacząłem powoli wkładać rękę w jej majtki od tyłu tak że palcem pieściłem jej rowek ,po kilku minutach chyba coś jej się nie spodobało bo wstała i mnie ochrzaniła po czym poszła do toalety
    Gdy wrócila ktoś włączył muzyke , Ewelinie od razu znów zachciało się tańczyć nikt oczywiście nie chciał więc ewakuowali się do drugiego pokoju ja tym razem jej nie odmówiłem, a że zostaliśmy sami w pokoju to moje ręce od razu powędrowały na jej seksowne pośladki nagle ona też zaczęła mi wkładać ręce pod koszulkę, lecz niestety ktoś właśnie wszedł do pokoju więc zakończyłem taniec i udałem się do toalety
    Byłem tak napalony że zdjąłem spodnie i zacząłem się powoli masturbować, po chwili ktoś zaczął dobijać się do drzwi więc schowałem fujarę i wyszedłem
    Na korytarzu natknąłem się na Ewelina, podeszła do mnie i poprosiła żebym ja odprowadził do domu.
    Oczywiście nie odmówiłem, gdy wyszliśmy na klatkę schodową odrazu zacząłem się do niej dobierać.Lecz ona powstrzymała mnie i stwierdziła żebyśmy zeszli niżej. Gdy już znaleźliśmy się pod jej drzwiami byłem przekonany że zaraz pójdzie do domu spać i na tym się skończy, więc gdy ona usiłowała otworzyć drzwi to znowu zacząłem bawić się jej cycuszkami. W koncu gdy udało się jej otworzyć drzwi, już chciałem się żegnać a ona do mnie żebym wszedł, Tego się nie spodziewałem !!!! Wszedłem do środka, drzwi zamknąłem.Ewelina wyszeptała tylko że musimy być bardzo cicho bo w pokoju obok śpi jej córka. Gdy już znaleźliśmy się już w sypialni to ona pierwsza zaczęła mnie rozbierać zdjęła mi koszulkę i zaczęliśmy się całować, potem ja zdjąłem jej bluzkę i znowu pocałunki. Chwilę Później byliśmy już w łóżku i dalej się całowaliśmy. Po chwili zabrałem się za zdejmowanie stanika odsłaniając jej cudne piersi
    Od Razu przystąpiłem do ich lizania po kilku minutach przypomniało mi się że to nie wszystkie atrakcje. Zdjąłem jej majtki, odsłaniając jej szparkę, i w tym momencie przypomniało mi się że nie mam kondomów więc zacząłem od lizania potem wsadziłem palec w jej wilgotną szparkę, już zaczynala po cichu jęczeć więc nie przestając palcówki zabrałem się za lizanie cyckuw ale jej wciąż było mało, wyszeptała mi na ucho WEJDŹ WE MNIE wiele się nie zastanawiając zrobiłem to, byłem już bliski spuszczenia się ale całe szczęście ona uważała w porę wyjmując mojego kutasa żeby po chwili znów go wlozyc. Tak po kilku razach stwierdziłem że już pora się zwijać wstałem spojrzałem na nią i na pożegnanie jeszcze trochę pobawiłem się jej cipką i zacząłem się ubierać gdy już założyłem majtki ona stwierdzila że chce jeszcze więc wróciłem do luzka żeby jeszcze raz ja wyruchać. Wstałem i poprosiłem żeby usiadła i podszedłem do niej trzymając kutasa w ręce i podając go jej wziela go do ust i zabrala się do roboty 😀 po kilku minutach spuściłem sie jej na cycki.
    Gdy wychodziłem od niej było już prawie jasno i spotkałem pod blokiem kumpli, okazało się że stali pod balkonem i wszystko słyszałem a nawet trochę widzieli
    Na następny dzień okazało się że matka tego kolegi u którego byłem Przyjaciółka Eweliny o wszystkim się dowiedziała. Początkowo wstydziłem się tego co zrobiłem w dodatku kumple nie dawali mi spokoju i się nabijali, Dzisiaj miłe to wspominam


    SORRY ZA INTERPUNKCJĘ I PISOWNIĘ
Working...