Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sliski_dresik
    Ocieracz
    • Apr 2012
    • 103

    od dawna tak spicie i się zabawiacie?

    Skomentuj

    • Ortalmen
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 148

      Ja też uwielbiam śliskie dresiki lubię się w nich masturbować i potem się w nie spuszczać. Strasznie mnie to rajcuje. Kiedyś miałem tylko takie z rynku po 20 zeta ale teraz zainwestowałem i kupiłem prawdziwy szeleszczący nylon z Adasia który jest nieporównywalnie lepszy.

      Śliski dresik a Ty masz dużo takich dresów?
      Jak to się u Ciebie zaczęło?

      mjskbs super filmiki wstawiłeś ten z tą laską która robi loda a potem rozbiera się do naga i zakłada kurtkę jest nieziemski.
      Moja koleżanka też kiedyś mi tak zrobiła i było super.

      Skomentuj

      • Menfetish
        Świętoszek
        • Apr 2013
        • 8

        Witam
        Mnie coś tam kręci koło downgirlz, parkasite itd. Tyle, że bardziej bondage niż samo ubieranie, choć tego też do końca wykluczyć nie mogę
        Nie wiecie może jak ściągnąć filmiki z tej strony, niby jest download, ale jak wcisnę to nic nie wyskakuje, u was tak samo ? http://www.downfetish.com/members/oldvideo8.html
        Pozdrawiam

        Skomentuj

        • Nylon85
          Świętoszek
          • Jan 2011
          • 8

          Jak lubisz bondage w klimatach puchowo nylonowych, to polecam śpiwory, świetnie się nadają do takich zabaw

          Skomentuj

          • n3bfan
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2010
            • 216

            Downfetish.com to stara strona, już nieaktualizowana. Ogólnie wszystkie filmy są tam płatne i można tylko trailery zobaczyc. Wszystkie nowe filmy i foty idą teraz na downgirlz i clips4sale.

            Teranowa, ona jest mocno błyszcząca?

            Skomentuj

            • Menfetish
              Świętoszek
              • Apr 2013
              • 8

              Napisał n3bfan
              Downfetish.com to stara strona, już nieaktualizowana. Ogólnie wszystkie filmy są tam płatne i można tylko trailery zobaczyc. Wszystkie nowe filmy i foty idą teraz na downgirlz i clips4sale.

              Teranowa, ona jest mocno błyszcząca?
              A skąd ja przy użyciu download helpera ściągnołem kilka super filmików Polecam może nie nowe ale zawsze

              Skomentuj

              • teranowa
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 249

                n3bfan materiał coś jak w kamaieu... świetna
                Last edited by teranowa; 15-12-14, 00:36.

                Skomentuj

                • Ortalmen
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 148

                  teranowa ty to masz szczęście.
                  Ja już rozpuściłem wici po koleżankach i na przyszły tydzień będę zbierał plony.

                  Teranowa napisz jakiej firmy ta kurteczka?
                  No i oczywiście czekam na foty.
                  Pozdrawiam wszystkich.

                  Skomentuj

                  • Menfetish
                    Świętoszek
                    • Apr 2013
                    • 8

                    A posiadacie moi drodzy jakieś filmy z downgirlz? A może jakoś byśmy się poskładali czy cuś? Bo jednak 40 zł za jeden film a no i nie posiadam karty kredytowej.

                    Skomentuj

                    • alessandronesta
                      Świntuszek
                      • Feb 2013
                      • 59

                      Nie mogę powiedzieć, żebym był jakimś szczególnym fetyszystą kurtek czy płaszczy, ale raz na ruski rok trafi się okaz, który potrafi zauważalnie podnieść mi ciśnienie
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      • teranowa
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jan 2011
                        • 249

                        alessandronesta masz rację są superowe co to za marka? Kurtka i modelka śliczne!

                        Skomentuj

                        • alessandronesta
                          Świntuszek
                          • Feb 2013
                          • 59

                          Ryłko, kurtka z jesieni ubiegłego roku, gdzieniegdzie można dostać ostatnie egzemplarze za trochę ponad 200zł, może ktoś się jeszcze załapie

                          Skomentuj

                          • n3bfan
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2010
                            • 216

                            Napisał Menfetish
                            A skąd ja przy użyciu download helpera ściągnołem kilka super filmików Polecam może nie nowe ale zawsze
                            Powiem tak, z linku który podałeś da się ściągnąć kompletnie wszystkie filmy i wszystkie zestawy fot. Prawym w download i "zapisz element docelowy jako" Kto chce niech korzysta puki można.

                            A Ryłko bardzo fajna, niestety szkoda że bez kaptura

                            Skomentuj

                            • Menfetish
                              Świętoszek
                              • Apr 2013
                              • 8

                              Napisał n3bfan
                              Powiem tak, z linku który podałeś da się ściągnąć kompletnie wszystkie filmy i wszystkie zestawy fot. Prawym w download i "zapisz element docelowy jako" Kto chce niech korzysta puki można.

                              A Ryłko bardzo fajna, niestety szkoda że bez kaptura
                              O tym właśnie mówię Niektóre świetne filmy. Do nowych się nie równają, ale i tak są super a propos macie może coś z downgirlz lub może jakaś zrzutka?

                              Skomentuj

                              • grzesiu19335
                                Ocieracz
                                • May 2009
                                • 121

                                witam.panowie a lubicie sami brudzić wsze kurtki te co wam się podobają?jeśli tak to w jaki sposób?

                                Skomentuj

                                Working...