Najbardziej wyuzdana fantazja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frangos
    Świętoszek
    • Jan 2019
    • 17

    Napisał spódniczka
    Chciałbym aby moja żona wjechała mi straponem w dupcię, albo jakiś zaufany kumpel przeleciał od tyłu, a ja miałbym na sobie spódniczkę i stringi.

    Smak fiutka też mnie ciekawi.

    Puki co same fantazje, żonka mało eksperymentująca a i kumpla brak, szkoda.
    Słabych masz kumpli chyba

    Skomentuj

    • spódniczka
      Banned
      • May 2020
      • 40

      No niestety pozostają tylko fantazje.
      Jedynie dildo na przyssawce do dyspozycji.

      Skomentuj

      • HornyBoy

        Tak myślałem o moich fantazjach i taką skrytą jest sex z dojrzałą kobietą. Tzn chciałbym żeby jakiś biznesmen zapłacił mi za dosłownie zerżnięcie jego kobiety, na jego oczach. Para byłaby juz w wieku ok 50 lat. On zajęty pracą, a ona spragniona sexu. On obserwowałby nas, siedząc na fotelu obok, a ja rżnąłbym ją ostro, w różnych pozycjach.
        Taka moja strona fantazja

        Skomentuj

        • Sollat
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 629

          On zajęty pracą, a ona spragniona sexu. On obserwowałby nas, siedząc na fotelu obok
          Skoro zajęty pracą tak, że nie znajdzie czasu na seks, to jakim sposobem znajdzie go na oglądanie seksu?
          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

          Skomentuj

          • HornyBoy

            Napisał Sollat
            Skoro zajęty pracą tak, że nie znajdzie czasu na seks, to jakim sposobem znajdzie go na oglądanie seksu?
            Zajęty oznacza zmęczony, znudzony, itp. Naprawdę wszystko trzeba pisać dosłownie, bo ciężko wywnioskować jaki jest sens zdania???

            Skomentuj

            • Majkel12
              Świętoszek
              • Apr 2021
              • 7

              Nie lepiej sobie kolegę znaleźć?

              Skomentuj

              • Scaramanga
                Perwers
                • Dec 2010
                • 849

                Nigdy nie byłem fanem pewnej zabawy, ale niedawna propozycja mocno mi siadła na głowę. Partnerka z którą ostatnio zupełnie mi nie wyszło, gdy rozmawialiśmy o fajtazjach, mówiła że lubi fisting. Zdziwiłem się mocno, bo była pierwszą kobietą którą mi się do tego przyznała. Od tamtej pory zachodzę w głowę jak wyglądałaby jej twarz gdybym powoli, coraz bardziej rozgaszczał się u niej moją dłonią. Nawiasem mówiąc nie mam małych

                Skomentuj

                • Sigurd
                  Świętoszek
                  • Nov 2005
                  • 22

                  Przypomniała mi się fantazja z dawnych lat, akurat dlatego, że zobaczyłem dzisiaj na ulicy znajomą (88 rocznik) z matką (lat 50 z końcówką, nie pomyślała i dała się wcześnie zalać).
                  Fantazja sprzed kilkunastu lat jak się ww. znajoma na ulicę sprowadziła (wtedy miała 16 lat).
                  I jakoś tak mi się "wykminiła" następująca sytuacja. Weekend gdzieś w domku czy pod namiotem, ale ogólnie tak że ludzie dookoła i każdy mniej więcej wie (po odgłosach) co w domku się dzieje. Takie drobne zboczenie po jednych wakacjach nad morzem w latach 90, namioty pod ośrodkiem a zwłaszcza jeden konkretny i człowiek się zastanawia czemu ona z dwa razy na dzień i w nocy tak jęczy. A taki wiek, że coś w głowie świta ale nie do końca
                  W każdym razie wizja była taka - najpierw ostra zabawa z mamuśką, bez wytrysku a później anal z koleżanką a soczki z cipy mamy robią za lubrykant.
                  A czemu anal?? Bo odkąd ją znam i jak tylko jakoś temat wypłynął to zawsze była na nie jeśli chodzi o zabawy analne. O ile w przypadku 30 letniej babki rozumiem, że może nie lubić to się człowiek zastanawia, 16 lat i już nie lubi. Znaczy robiła już. Nieźle a to był chyba 2004 rok.
                  Ogólnie teraz bym jej kijem przez szmatę nie tknął, wygląda nieźle a w zasadzie bardzo dobrze, już wtedy połowa chłopaków na dzielni z niej nie schodziła jakby się pojawiła okazja, sam bym wtedy korzystał.
                  Ale kilkanaście lat znajomości i ona ma tak zjeb*ny charakter, że wolałbym nie ruchać niż z nią iść. Człowiek w trakcie igraszek zapewne zostałby z dziesięć razy z****ny, że za płytko, za głęboko, za szybko, zły kąt wejścia i po **** się spuszczałeś. Teraz mi cieknie Wszystko źle i niedobrze.

                  Skomentuj

                  • Pawelmad1
                    Świętoszek
                    • Jun 2021
                    • 11

                    Witam to mój pierwszy wpis.
                    Moja fantazja to pieprzyc nie uprawiać seks tylko ostro zerżnąc moją żonę z innym facetem. Niestety żona nie chce się zgodzić fantazjujemy w łóżku mówimy o tym jak będzie brana we dwóch zabawia się ze mną i wibratorem. Uwielbiam patrzeć jak bierze go do ust a później się nim rżnie i tak na zmianę. Mówię wtedy do niej, że zerżniemy ją we dwóch ale jakoś nie chce się zgodzić na prawdziwego.

                    Skomentuj

                    Working...