Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Majkel12
    Świętoszek
    • Apr 2021
    • 7

    Długo o tym myślałem i w ten weekend to się stało. Lodzik i anal z kimś kogo długo znam. Ciekawosc zaspokojona

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator

      Demoniczna Bogini

      • Mar 2012
      • 2688

      Ej no, teraz to ja jestem ciekawa czy ci się podobało czy nie?
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • Majkel12
        Świętoszek
        • Apr 2021
        • 7

        Jeśli chodzi o odczucia fizyczne to średnio. Zdecydowanie zapach, smak i dotyk kobiety jest niezastąpiony i nic go nie zastąpi

        Skomentuj

        • takajakja
          Banned
          • Jun 2021
          • 1

          trzeba próbować nowych rzeczy czemu nie

          Skomentuj

          • kolyst
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 18

            Ja po paru latach stwierdzam, że mimo, że czuję się hetero/bi, to po pierwszym męsko-męskim razie od czasu do czasu lubię się spotkać z facetem (ale też raczej typu bi-ciekawski) na jakąś wspólną masturbację, piwko, czy seks oralny. Jakoś fajnie jest spróbować drugiej strony czasem. Dziewczyna o tym nic nie wie i w sumie wolę, żeby tak zostało, bo nie wiem, czy by zrozumiała

            Skomentuj

            • galeq2
              Świętoszek
              • Jul 2021
              • 1

              Witam.
              Jako że i ja mam ciągoty do spróbowania napiszę kilka słów od siebie
              Tyle lat jakoś było mi obojętne ale od jakiegoś czasu myślę że najwyższa pora się się odważyć i jak to się mówi "raz kozie śmierć".
              Może wydawać się że Warszawa i okolice - to tu rozgrywa się życie towarzyskie i znalezienie odpowiedniej osoby to pstryk myk i jest. Prawda jest zupełnie inna szybko znajdują się tylko jak ja to nazywam "spasione ogiery" których Dzieci podrosły, Żony znudziły i im się che pobrykać!
              Zadam pytanie Panowie a gdzie na tym 1 razie namiętność, czułość, delikatność? Czy to wszystko tylko fikcja/ bajka?
              Zapewne długo mi będzie dane zrobić krok do przodu bo jak to wszyscy lub większość strach jest duży a jeszcze większe obawy że jeden wyskok i przypałęta się "niemiła niespodzianka" które niestety się zdarzają dość często!
              Pozdrawiam

              Tak sobie myślę jeżeli jest Nam coś pisane to prędzej czy później się spełni

              Skomentuj

              • lucas7911
                Świętoszek
                • Jun 2016
                • 26

                Przepraszam że odgrzeje temat, długo jestem na forum ale dopiero od wczoraj się udzielam,
                Rozmówca wyżej pisze o czułości delikatności i namiętności - tak pewnie by było gdyby nie pchała nas do tego zwykła ciekawość a pojawiające się uczucie, to tak jakby oczekiwać powyższych na szybkim seksie z Kobietą poznaną kilka chwil wcześniej - jeśli oboje mają ochotę na szybki numerek to tam w/w nie będzie.
                Ale...
                Z własnego doświadczenia:
                - pierwszy bardzo stresujący więc o namiętności nie było mowy
                - potem kilka razy to odkrywanie co nam pasuje a co nie, też objawia się zachowanie tej drugiej osoby/faceta - może podchodzić do tego bez namiętności i delikatności, a tu ważna sprawa jak sobie wybierzemy drogę, można znaleźć partnera który będzie preferował te cechy wymienione i od nas zależy jak to się potoczy.
                Ja preferuje delikatność i namiętność w kontaktach z obojgiem płci , pomijam uczucie bo to jest skierowane tylko do małżonki

                Skomentuj

                • Sixsixsix
                  Ocieracz
                  • Oct 2006
                  • 133

                  Stres chyba zawsze za 1 razem

                  Skomentuj

                  • lucas7911
                    Świętoszek
                    • Jun 2016
                    • 26

                    Tak stres jest spory, tym bardziej że to coś całkowicie nowego i w pewnym stopniu jak część nazwy forum TABU

                    Skomentuj

                    • chwilowo
                      Świętoszek
                      • Jun 2016
                      • 1

                      Jak wielu z was byłem ciekawy jak to jest.
                      Już od dłuższego czasu chodziło to za mną.
                      Wystawiłem ogłoszenie na oglaszamy24. Nie sądziłem że mi się uda.
                      Niedawno umówiłem się z jednym facetem, że mu obciągnę. Chciałem tego i tyle.
                      Spotkaliśmy się w jednej z galerii, ale bez zbędnego gadania poszliśmy do toalety. On rozpiął spodnie, ja uklęknąłem. I jak na pierwszy raz to byłem rozczarowany. Jego członek był dosyć mały. Ale tak naprawdę to nie był duży problem. Ale to nie było nic nadzwyczajnego. Może z dwie minuty i było po wszystkim. Zapiął spodnie i wyszedł.

                      Ale czułem niedosyt. Więc w ten sam dzień umówiłem się z innym facetem. On chciał spróbować jak to jest gdy facet mu obciąga . Chwila pisania, on podjechał gdzie się umówiliśmy. Przesiedliśmy się na tylne siedzenie. On ściągnął spodnie. Ja na tyle miejsca ile było to jakoś usadowiłem się tak na dole. Znowu byłem rozczarowany rozmiarem. Ale po chwili zaczął rosnąć. I to był penis normalnego rozmiaru. Muszę przyznać że to było zupełnie inne wrażenie. On siedzi rozparty, a ja mu ciągnę. Widać że mu się podobało. Cieszę się, bo on nie miał pewności czy stanie mu przy facecie, a nie chciałbym żeby w trakcie się rozmyślił. Lubił tak bardziej na ostro, czasem aż się dławiłem, ale było to bardzo podniecające. Oczywiście starałem się nie zapomnieć o jajeczkach. Najpierw dłonią macałem, potem brałem do ust. Mmm, to było przyjemne.
                      Zaproponowałem mu rimming. Musiał być mocno podniecony, bo od razu się zgodził. Chwilę lizałem mu otwór. Potem naprzemiennie pałka, jajka, otwór. Bez pytania wsadziłem mu palca. Oddech od razu mu przyspieszył. Zacząłem uderzać w prostatę, to już długo nie trwało i wytrysnął. I z nim chętnie bym się zabawiał. Nie wiem, może w przyszłości się zgadamy na powtórkę.

                      Mówi się że rozmiar nie ma znaczenia, ale jednak gdy jest normalny rozmiar, to jest się czym zajmować, bo przy tym pierwszym to chyba tylko było kręcenie językiem i próbowanie ssania.

                      Skomentuj

                      Working...