W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakie macie fetysze?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • spódniczka
    Banned
    • May 2020
    • 40

    Każdy centymetr kobiecego ciała smak i zapach.
    Najbardziej pończoszki na nogach stringi na pupci rozpuszczone długie włosy.

    Skomentuj

    • bodzioanal
      Świntuszek
      • May 2021
      • 68

      Uwielbiam kobiece nogi i stopy zwłaszcza w pończoszkach lub rajstopkach, do tego jakieś szpileczki normalnie aż mi w głowie się kręci na taki widok.
      Czasem moja pani daje mi stópki do pieszczenia to jestem w niebie.

      Do masturbacji użyczam sobie jej szpileczki rozmiar nie pasuje ale lubię je dotykać i oglądać podczas samotnej zabawy.

      Skomentuj

      • arekrak
        Świętoszek
        • May 2021
        • 2

        Fetysz kobiecej dominacji i kastracji. Ma ktoś tak jeszcze?

        Skomentuj

        • hasam
          Świętoszek
          • Jul 2015
          • 13

          Stópki, lizanie dupki mmm...

          Skomentuj

          • Peter740

            Uwielbiam cytrusowy zapach skóry, damska bieliznę, szyjkę
            0statnio edytowany przez Gość; 14-08-21, 10:56.

            Skomentuj

            • Runner_1995
              Świętoszek
              • Aug 2021
              • 10

              Moim fetyszem jest sperma na ciele kobiety i w ogóle wytryski. Prawie nigdy nie dochodzę w mojej dziewczynie. Zawsze muszę na niej.

              Skomentuj

              • pan k
                Świętoszek
                • Mar 2010
                • 6

                Sliskie kurtki poliester, ortalion. Nie podniecaja mnie te lakierowane ani latex ani skóra, musi być poliester, ortalion błyszczący.

                Skomentuj

                • Azul
                  Perwers
                  • Jan 2022
                  • 850

                  Mrr, uwielbiam widok kaloryfera i kości biodrowych widocznych spod spodni, najlepiej długich, może z paskiem. Goła klata i do tego bose stopy i długie spodnie - działa zawsze. Plecy też mi się podobają w tej sytuacji.
                  Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                  Skomentuj

                  • foot_lover
                    Banned
                    • Mar 2022
                    • 12

                    Jestem mało oryginalny, moim największym fetyszem są stopy i co za tym idzie - pończochy, rajstopy, skarpetki

                    Skomentuj

                    • fufas
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 34

                      Napisał mientus
                      Moja partnerka najwyrazniej ma fetysz mojego penisa. Uwielbia go dotykac, masowac, lizac, ssac, draznic jezykiem, calowac, drapac pazurkami i oczywiscie obciagac. Nie omija jader, okolic i tylka. Sama zreszta mowi, że jest ladny, smaczny i dla niej idealny pod wzgledem grubosci i dlugosci. Po wytrysku wysysa i wylizuje kazda krople spermy wiec chyba juz sie kwalifikuje na fetyszystke.
                      @mientus zazdro! Mam to samo tylko w stronę cipki - uwielbiam ją dotykać, pieścić, oglądać, lizać... Fajnie byłoby kiedyś spotkać kobietę rewanżującą się fetyszem.
                      Jest tyle wspaniałych rzeczy, które możemy robić za pomocą języka, a najczęściej po prostu gadamy bzdury...

                      Skomentuj

                      • ciekawskaa
                        Świętoszek
                        • Nov 2021
                        • 22

                        Ja mam fetysz kutasa. Nie wiem czy to fetysz, bo chyba każdą hetero kobietę podnieca fajny penis, ale facet mi mówi, że moje poprzedniczki nie miały aż tak. Nie potrafię się po prostu powstrzymać, np.rano jak ma wzwód. Przez to też trochę trudne jest dla mnie robienie loda, uwielbiam mu obciągać, ale nie mogę robić loda w bieliźnie, siedząc czy leżąc, bo wystarczy że się o coś otrę cipką i od razu dochodzę. Komiczne to jest, że loda mogę robić tylko z gołym tyłkiem ��
                        No i fetysz uległości, ale to chyba składowa wielu różnych fetyszy.

                        Skomentuj

                        • Tentator
                          Świętoszek
                          • Mar 2022
                          • 41

                          Napisał ciekawskaa
                          Ja mam fetysz kutasa. Nie wiem czy to fetysz, bo chyba każdą hetero kobietę podnieca fajny penis, ale facet mi mówi, że moje poprzedniczki nie miały aż tak. Nie potrafię się po prostu powstrzymać, np.rano jak ma wzwód. Przez to też trochę trudne jest dla mnie robienie loda, uwielbiam mu obciągać, ale nie mogę robić loda w bieliźnie, siedząc czy leżąc, bo wystarczy że się o coś otrę cipką i od razu dochodzę. Komiczne to jest, że loda mogę robić tylko z gołym tyłkiem ��
                          No i fetysz uległości, ale to chyba składowa wielu różnych fetyszy.
                          Fajny masz ten fetysz.
                          Lubię gorzką czekoladę, cierpkie wino i słodkie pocałunki.

                          Skomentuj

                          • ciekawskaa
                            Świętoszek
                            • Nov 2021
                            • 22

                            Napisał Tentator
                            Fajny masz ten fetysz.
                            A dziękuję, facet nie narzeka
                            W ogóle uważam, że dopieszczony do granic możliwości penis to szczęśliwy i wierny właściciel penisa a że dla mnie to przyjemność to czemu nie dopieszczać przy każdej okazji
                            No i jako że mam skłonności do bycia uległą to robienie loda/face fucking/w ogóle "zgodę" na zajęcie się kutasem swojego faceta podświadomie chyba odbieram jako przywilej.
                            Przy poprzednim facecie (związek nam się sypał) takiego fetyszu nie miałam.
                            A może to nie fetysz tylko może dopiero teraz trafiłam na odpowiedniego faceta i dopiero teraz naprawdę polubiłam seks, więc sobie odbijam wcześniejsze braki?
                            Nie wiem, jak mają inne babeczki i jak to odbierają.

                            Skomentuj

                            • wuefista1
                              Świętoszek
                              • Mar 2022
                              • 16

                              Uwielbiam kobiece stopki
                              ciumek w cipkę

                              Skomentuj

                              • bodzioanal
                                Świntuszek
                                • May 2021
                                • 68

                                Dzisiaj do pracy nałożyłem używane różowe majteczki żonki i podpaskę.
                                Taki skryty fetysz

                                Praktykuje ktoś coś takiego. ?

                                Skomentuj

                                Working...