Masturbacja analna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Majkel12
    Świętoszek
    • Apr 2021
    • 7

    Chodzą mi po głowie takie zabawy i po tym co przeczytałem zaczynam mieć większą ochotę

    Skomentuj

    • Sixsixsix
      Ocieracz
      • Oct 2006
      • 133

      To nic, tylko spróbować.

      Skomentuj

      • bodzioanal
        Świntuszek
        • May 2021
        • 68

        Ja też czasem lubię przetrzepać swój tyłeczek, albo porządnie wymasować prostatę zwykłym wibratorkiem, Potrafię tryskać jak fontanna i to bez dotykania ptaszka.
        Znalazłem taką zabaweczkę ale nie wiem czy sama zrobi robotę za mnie.
        Ma ktoś taki bajer:



        A co powiecie na takie coś


        Używa ktoś ? i może powiedzieć coś więcej.

        Wpadło mi w oko takie coś


        do ujeżdżania i masażu prostaty.
        Ma ktoś doświadczenia z taką zabawką bo nie wiem czy warto kupić.
        Z góry dzięki.
        Last edited by sister_lu; 28-02-22, 16:43.

        Skomentuj

        • Haster
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 243

          Napisał bodzioanal
          A co powiecie na takie coś


          Używa ktoś ? i może powiedzieć coś więcej.
          Mam otwarty korek w nieco innym kształcie i polecam. Nie wiem dlaczego, ale lubię to doznanie kiedy go używam. Trochę lipny jest, bo zwężenie przy nasadzie jest za małe i czasami się wysuwa podczas chodzenia czy jakichś ruchów, ale doznania przyjemne, a przez dziurkę zawsze można palec wsunąć dodatkowo.

          Skomentuj

          • onWponczochach
            Ocieracz
            • May 2022
            • 143

            Tak lubie polecam, dostawalem wytrysk nawet bez pukania w jajajko ale najlepiej uzywac czegos ergonomicznego dla anusa jak dildo, korek czy inna wibrujaca zabawka

            Skomentuj

            • misr4
              Świętoszek
              • Apr 2010
              • 35

              Wielokrotne analne orgazmy

              Uwielbiam. Lubię wtedy zakładać damską bieliznę. A przeżywania analnych orgazmów, bez dotykania penisa, trzeba się nauczyć. Trochę praktyki i cierpliwości. Po analnych orgazmach ponownie szczytuję masując już penisa. Ostatnio nawet udaje mi się tryskać kisielkiem masując i drażniąc tylko sutki (przydatna jest wtedy kostka lodu).

              Skomentuj

              • bodzioanal
                Świntuszek
                • May 2021
                • 68

                Potwierdzam zabawy od tyłu są super, też lubie do takich figli zakładać damskie ciuszki.

                Czego używasz do analnej masturbacji, ja klasycznego wibratora taki sztywny a teraz rozglądam się za wibrującym dildem na przyssawce.

                Ja też tak się zabawiam, analne pieszczoty i damskie ciuszki na sobie. Chcesz pogadać i wymienić doświadczenia. ?
                Last edited by sister_lu; 07-02-23, 11:28.

                Skomentuj

                • onWponczochach
                  Ocieracz
                  • May 2022
                  • 143

                  Napisał bodzioanal
                  Potwierdzam zabawy od tyłu są super, też lubie do takich figli zakładać damskie ciuszki.

                  Czego używasz do analnej masturbacji, ja klasycznego wibratora taki sztywny a teraz rozglądam się za wibrującym dildem na przyssawce.
                  W koncu nasz punkt G jest w deeponczochy dobra rzecz podczas samogwałtu

                  Skomentuj

                  • bodzioanal
                    Świntuszek
                    • May 2021
                    • 68

                    Znalazłem takie coś, już sobie wyobrażam jak dosiadam go ubrany w swoją mini na ramiączkach.

                    Skomentuj

                    Working...