Pytanie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ju55
    Świętoszek
    • Apr 2021
    • 4

    Pytanie do kobiet

    Czy jest dla was kręcące, gdybyście rozmawiały z kimś anonimowo, bez twarzy, nie na żywo, tylko np przez skype ale tylko słyszycie głos osoby a ona wasz. Rozmowa dotyczyła by tego, że owa osoba wypytuje was o szczegóły z waszego życia erotycznego, detale poszczególnych zbliżeń itd. Przyznam, że dla mnie jest to coś bardzo podniecającego i chciałem wiedzieć czy są osoby przeciwnej płci, które również mają podobny fetysz/ czy też kręciła by je taka sytuacja.

    Pozdrawiam
  • Kalilah
    Administrator

    Demoniczna Bogini

    • Mar 2012
    • 2687

    #2
    Obyś tu nie próbował przemycić anonsów, bo mam na to alergię i bardzo krótki lont

    Jeśli chodzi o pytanie to nie, jestem na tyle otwarta na temat swojego życia erotycznego, że nie byłoby to dla mnie jakoś podniecające. Taka rozmowa może być fajna, ale z kimś kogo znam chociażby w pewnym stopniu.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • ju55
      Świętoszek
      • Apr 2021
      • 4

      #3
      Rozumiem, a jeśli taką rozmowę byś toczyła załóżmy z dobrym kolegą, w luźnej atmosferze, z którym nigdy nie miałaś żadnego zbliżenia. Czy było by to dla Ciebie bardziej "ciekawe"?

      Skomentuj

      • kalarepa
        Świętoszek
        • Dec 2020
        • 38

        #4
        Ja bardzo lubię rozmawiać o seksie z osobami, z którymi łączy mnie koleżeństwo/przyjaźń (głównie faceci). Nie traktuję tego w kategorii podniety a raczej wymiany informacji i wzajemnej inspiracji z obcą osobą raczej zupełnie by mnie to nie kręciło

        Skomentuj

        • ju55
          Świętoszek
          • Apr 2021
          • 4

          #5
          Kalarepa, ale czy w czasie takich rozmów wchodzicie mocno w szczegóły, oraz czy rozmawiacie dość bezpośrednim językiem? Zaciekawiłaś mnie mówiąc, że rozmawiasz o tym głównie z facetami. Pytanie czy nie łączyło cię z nimi nic poza koleżeństwo/ przyjaźń, oraz czy nie wyczuwałaś czasem lekkiej ekscytacji w ich pytaniach?

          Skomentuj

          • anyway90
            Erotoman
            • Mar 2019
            • 524

            #6
            Ja mam podobnie jak Kali. Poza tym rozmowa z osobą anonimową nie wydaje mi się niczym super. Konwersacja z kimś, kogo znam, to już zupełnie co innego. Uwielbiam taki seks na poziomie mentalnym.

            Rozmowa z kimś anonimowym mnie nie przekonuje, może dlatego, że też sam seks lubię uprawiać z osobą, która mnie fascynuje, pociąga intelektualnie, którą w jakimś chociaż stopniu znam. Sam anonimowy "kawałek mięsa" to dla mnie za mało, zarówno do rozmowy, jak i bzykania (z reguły, wszakże czasem jakiś szerszy, głębszy kontekst, fantazja mógłby/może uwzględniać bzyknięcie się z kimś totalnie nieznajomym )
            Last edited by anyway90; 10-04-21, 21:13.

            Skomentuj

            • pisieńka
              Świętoszek
              • Mar 2007
              • 14

              #7
              Napisał ju55
              Czy jest dla was kręcące, gdybyście rozmawiały z kimś anonimowo, bez twarzy, nie na żywo, tylko np przez skype ale tylko słyszycie głos osoby a ona wasz. Rozmowa dotyczyła by tego, że owa osoba wypytuje was o szczegóły z waszego życia erotycznego, detale poszczególnych zbliżeń itd. Przyznam, że dla mnie jest to coś bardzo podniecającego i chciałem wiedzieć czy są osoby przeciwnej płci, które również mają podobny fetysz/ czy też kręciła by je taka sytuacja.

              Pozdrawiam
              A już myślałam, że tylko ja tak mam. Mam dokładnie jak ty. Pozdrawiam

              Skomentuj

              • ju55
                Świętoszek
                • Apr 2021
                • 4

                #8
                Dobrze wiedzieć że są takie osoby Sprawdź pw

                Skomentuj

                • kalarepa
                  Świętoszek
                  • Dec 2020
                  • 38

                  #9
                  Napisał ju55
                  Kalarepa, ale czy w czasie takich rozmów wchodzicie mocno w szczegóły, oraz czy rozmawiacie dość bezpośrednim językiem? Zaciekawiłaś mnie mówiąc, że rozmawiasz o tym głównie z facetami. Pytanie czy nie łączyło cię z nimi nic poza koleżeństwo/ przyjaźń, oraz czy nie wyczuwałaś czasem lekkiej ekscytacji w ich pytaniach?
                  Nic poza koleżeństwem nas nie łączyło, rozmawiamy dość szczegółowo i otwarcie, im więcej alkoholu tym bardziej swobodnie Jasne, że wyczułam ekscytację, szczególnie jeśli dla nich było to coś "wow" bo np jest cudzą fantazją a ja to akurat zrealizowałam, zresztą w drugą stronę tak samo, raczej nie kryję się ze swoim zainteresowaniem czy też ekscytacją
                  Tacy z którymi coś więcej mnie łączyło też byli, ale wtedy rozmowa przybierała raczej formę słownego seksu a nie wymiany doświadczeń

                  Skomentuj

                  Working...