W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Self-suck

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Baboo
    Świntuszek
    • Jul 2012
    • 58

    dopisuję się do pytania

    chciałem poprosić o zdjęcia, ale chyba odpuszczę
    Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.

    Skomentuj

    • cryo
      Świętoszek
      • Mar 2021
      • 7

      Hej chłopaki reaktywujemy temat? Ktoś chętny pogadać o selfsuck? Jestem nowy na forum, a to moja ulubiona forma zaspokajania się.

      Skomentuj

      • TomaszCracow
        Ocieracz
        • Sep 2019
        • 144

        Napisał cryo
        Hej chłopaki reaktywujemy temat? Ktoś chętny pogadać o selfsuck? Jestem nowy na forum, a to moja ulubiona forma zaspokajania się.
        Podziwiam, ze Ci się to udaje. Fajnie by było zobaczyć na żywo, bo to umiejętność bardzo rzadka.

        Gdyby tylko moja gibkość na to pozwalała na pewno nie raz bym spraktykował, wytrysk do swoich ust napewno byłby super przeżyciem. Zdarzało się tryskać na swoją twarz i do ust podczas samotnych zabaw, albo gdy partnerka mnie dominowała, ale to co innego.
        Carpe diem

        Skomentuj

        • Tunczyk
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 5

          Haha, tez bym chetnie sprobowal, ale rowniez nie mam takiej gibkosci

          Skomentuj

          • onWponczochach
            Ocieracz
            • May 2022
            • 143

            Kilka prob i jednak czlowiek nigdy nie dosiegnal, chociaz proby gimnastyczne i rozciaganie ciala pewnie daly by efekt(dla hardcorowcow to mozna zaproponowac wycinanie zeber) no ale pare razy sie trzepalo nad twarza by miec chociaz namiastke takiej zabawy

            Skomentuj

            Working...