Pozycja 69

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mientus
    Erotoman
    • Feb 2019
    • 607

    #46
    Byly pierwsze proby. Poczatkowo wymaga to troche gimnastyki ale jednoczesny lodzik i dostep do dwoch dziurek robi robote. Poza tym jak kobieta jest choc trochę wygimnastykowana to przy tej pozycji moze tez pokusic sie o miejscowy rimming co jest swietnym doznaniem zwlaszcza jak sie ja jeszcze troche "zakleszczy"

    Skomentuj

    • paraSzczecin
      Ocieracz
      • Feb 2015
      • 145

      #47
      Pozycja 69 na boku - najwygodniej na dłuższą sesję. Język w cipie i nos w tyłku - nie ma nic lepszego.

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 849

        #48
        Różnie bywało, ale wolę jak na zdjęciu. Partnerka ma większe pole manewru, może mnie też troszkę poddusić swoimi wdziękami, no i lubię czuć kobietę na sobie.

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #49
          Pełne poparcie dla klasyka
          Na boku nie czuć tak reakcji jej bioder i narastającej zachłanności na doznania.
          A, że wymaga wytrenowanego karku?
          Prawdziwy seks nie jest dla mięczaków
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • Lina
            Ocieracz
            • Aug 2019
            • 146

            #50
            Aż wstyd się przyznać, ale chyba jeszcze nie sprawdzałam tej pozycji Dziwne. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko od razu dopisuję 69 do swojej listy "do zrealizowania"
            Last edited by Lina; 30-12-20, 01:28.

            Skomentuj

            • kalarepa
              Świętoszek
              • Dec 2020
              • 38

              #51
              A ja nie lubię 69, wolę się skupić na dawaniu lub dostawaniu przyjemności. Mimo to raz kiedyś praktykujemy, gdy męża najdzie ochota

              Skomentuj

              • Lina
                Ocieracz
                • Aug 2019
                • 146

                #52
                I tego się trochę obawiam Pozycja wygląda ciekawie i efektownie, ale chyba ciężko w niej utrzymać koncentrację i dobrze się skupić.

                Skomentuj

                • Scaramanga
                  Perwers
                  • Dec 2010
                  • 849

                  #53
                  Nie spróbujesz to się nie dowiesz. Każda pozycja wymaga lekko innego podejścia, aby dawała największą frajdę

                  Skomentuj

                  • HotStory
                    Świętoszek
                    • Jan 2021
                    • 14

                    #54
                    Ja w sumie za nią nie przepadam, bo nie mogę się wtedy skupić na dwóch rzeczach na raz - albo skupiam się na dawaniu przyjemności, albo jej czerpaniu. Choć ten problem występuje u mnie tylko właśnie w pozycji 69, nie wiem dlaczego.
                    No i druga sprawa, to kwestia wygody - uwielbiam facetów, którzy są ode mnie znacznie wyżsi, a akurat do tej pozycji wskazany jest raczej podobny wzrost.
                    Piszę Opowiadania Erotyczne. Czytam Opowiadania Erotyczne.
                    Bo wolę pozostawić wszystko wyobraźni, zamiast obejrzeć film, jak większość

                    Skomentuj

                    • Piotr*
                      Świętoszek
                      • Mar 2021
                      • 5

                      #55
                      Nic specjalnego, znaczy może jako element rozgrzewki OK, ale nie jest dobra do finału, trudno się wtedy zsynchronizować i skupić.

                      Skomentuj

                      • zabiegany
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Aug 2015
                        • 216

                        #56
                        A ja lubię i nie mam problemów z koncentracją zwykle to żona pierwsza dochodzi bo się nie może skupić na lodziku jak jest lizana a potem skupia się na mnie.
                        Działa, choć nie robimy tego często
                        Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

                        Skomentuj

                        • 495f50
                          Perwers
                          • May 2011
                          • 1117

                          #57
                          Bardzo lubię. Oczywiście, że trudno utrzymać koncentrację, ale nie uważam tu tego za wadę, wręcz uwielbiam tę "walkę" kto kogo skuteczniej rozproszy Ale w spokojniejszym wydaniu to też rewelacja. Jedna z moich ulubionych pozycji, niestety nie miałem zbyt wielu okazji do jej "uskutecznienia".

                          Skomentuj

                          • Karookarolina
                            Perwers
                            • May 2009
                            • 1050

                            #58
                            Mi jest obojętna. Lubie głownie dlatego, ze jemu sprawia przyjemność, a plusem dla mnie jest to, ze moze ogarnąć dwie dziurki za jednym zamachem.

                            Mi jest sie ciężko skupić i na dobrym ciągnięciu i na swojej przyjemności, więc głównie bez orgazmu i ten lód taki byle jaki. Jak się na mnie uwziął to doszłam, ale to długi proces. Zdecydowanie wolę klęknąć, albo usiąść na twarzy czy sie wypiąć.
                            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                            Skomentuj

                            • Azul
                              Perwers
                              • Jan 2022
                              • 839

                              #59
                              Ja wolę jednak wersję osobno, lepsza koncentracja, przyjemność, zaangażowanie. Ale czasem się daję namówić.
                              Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                              Skomentuj

                              • 495f50
                                Perwers
                                • May 2011
                                • 1117

                                #60
                                Ludzie kochani... To wygląda strasznie jak mówicie z taką powagą o tym skupieniu No ale jak kto uważa

                                Skomentuj

                                Working...