Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Kobieca dziurka
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 06-02-07, 12:35   #26
Młody_1988
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 2
hmmm

Raz piszesz że jesteś dojrzałą kobietą a raz że młodą dziewczyną

podejrzane
Młody_1988 jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 12:42   #27
rumcajs01
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Postów: 65

Płeć: Mezczyzna
Dojrzałą fizycznie to może i jest, natomiast jej niedojrzałość psychiczną miałem okazję odczuć na własnej skórze, zresztą nie tylko ja.
rumcajs01 jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 14:40   #28
Redchemist
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: miasto pow. 1 mln mieszkańców:)
Postów: 396

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał barbi
jestem dojrzałom kobietom tak mi sie zdaje moje owłosienie jest skromne w porównaniu z moją 13 letnia siostra jej cipka jest zarosnieta jak cipka dorosłej kobiety
bardzo sie ciesze,
Hmm...podejrzewam że Twoja siostra generalnie szybciej się rozwija. Wnioskuję,że opócz mocniej uwydatnionych włosków łonowych ona generalnie wygląda na trochę więcej lat niż wynikałoby to z jej wieku i zapewne jest posiadaczką sporego biustu oraz...nasilającego się już powoli popędu seksualnego?
__________________
Varium et mutabile semper femina
Redchemist jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 14:11   #29
Panna O.
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: podkarpacie...
Postów: 75

Płeć: Kobieta
barbi jesteś strasznie niezdecydowana.... ech szkoda gadać raz młoda dziewczynka raz ,,dojrzała kobieta" szybkie metamorfozy...:/
__________________
"W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".
Panna O. jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 10:56   #30
psycho
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 33
Cytat:
Napisał barbi
tak tak radzio_z ty to dopiero jesteś psychologiem jestem młodą dziewczyna
No właśnie, jak już większość zauważyła. To jesteś dojrzałą kobietą, czy młodą dziewczyną?

Cytat:
Napisał barbi
pisze posty które mnie nurtuja czasami z nudów
Wątpie, aby dziewczyna, napisała taki temat z nudów.

Cytat:
Napisał barbi
bo wszystkie tematy zosyałyy
Mało która młoda dziewczyna, pisze z błędami "zosyałyy" a u Ciebie błędów jest 2. Dziewczyny raczej starają się, aby to co napisały było zrozumiałe. A może jesteś chłopakiem, który często bywa na kompie, i już umiesz szybko pisać, więc nawet nie patrzyłeś na monitor co i jak napisałeś.

Cytat:
Napisał barbi
wyczerpane na tym forum każdy głupi temat jest traktowany jak jakieś zbocznie np .kiedy wam obrosła cipka dla ciebie jest to pytanie które zadaje facet dla mnie to są kobiece pogaduszki
Dlaczego podałeś tylko Swój przykład?

Tekst przeanalizowany

A jeśli chodzi o Twój wiek: To z pierwszego postu wynika że jesteś starsza od Swojej siostry o 4 lata. W drugim poście piszesz że Twoja siostra ma teraz 13 lat, a więc ty powinnaś mieć 17.
W dziale "Mój pierwszy raz", napisałaś:

Cytat:
mój partrner 17 lat ja 18 lat
post z dnia 5.02.07. I znów błąd

Ostatnio edytowany przez psycho; 04-03-07 at 11:08.
psycho jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 11:58   #31
Wisienka & Gandi
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Postów: 151

Płeć: Para
ja szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy... ale a propo takiech niemyłych sytuacji związanych z "odkrywaniem" przez osoby trzecie owłosienia bądź jego braku to przypomina mi się jedno zdarzenie...

praktycznie każda wywiadówka u mnie w podstawówce była pospolitym ruszeniem rodziców i ich dzieci... ogólnie chodziło o zgrzyty z wychowawczynią... a każdym razie po jednym takim zebraniu wracałam z mama, i dwiema mamami - jedna była z synem, druga z córką - moich znajomymi z klasy... po drodze dołączyla się jeszcze jedna mama, mojej koleżanki i zaczęła opowiadać o tym, że Madga jest choda na różyczne itd... a na konieć zarzuciła tekstem "a wiecie drogie panie, ze smarując ją kremem by sie nie drapala znalazlam TAM już pierwszego wloska?! TAM!!"... ja czułam się nieswojo a co dopiero mój kolega... chyba nie muszę tlumaczyć, ze gdy Magda wyzdrowiała cała klasa miala z niech kompletnie bezzasadną "beke" bo oczywiście nasz kolega nieomieszkał poinformować o tym fakcie reszte swoich kolegów... grrr...
__________________
r e l a x t a k e i t e a s y . . .
Wisienka & Gandi jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-07, 12:29   #32
mileczek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 34

Płeć: Mezczyzna
A wlasnie mocne czarne uwlosienie jest najbardziej pociagajace.
Szczyt rozkoszy to tarcie na jezowej przestrzeni instrumenta kilka dni
po ogoleniu wlosow. Moja kochana o tym wie i robi mi czasem niespodzianke. Odwdzieczam sie za to minetka az do zwariowanego szczytowania. Sprobujcie i podzielcie sie wrazeniami.

przypomina sie ten wierszyk- golone czy strzyzone

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 01-06-09 at 01:08.
mileczek jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-19, 17:11   #33
ritka
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Postów: 16

Płeć: Kobieta
Moja cipka obrosła bujnie w wieku wczesno nastoletnim, niestety mam sklonnosc do duzego buszu, ale golony systematycznie 😁
ritka jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-20, 19:03   #34
keeoth
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Postów: 4

Płeć: Kobieta
pierwsze już jak miałam z 11lat ale od razu zaczęłam je golić , więc depiluje się już 5lat
keeoth jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-21, 19:16   #35
Novaja
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Bydgoszcz
Postów: 233

Płeć: Kobieta
Zdecydowanie zbyt wcześnie. W wieku bodaj 9 lat chodziłam na basen na naukę pływania i już wtedy owłosienie było podgalane, by nie wychodziło poza strój...
__________________
Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.
Novaja jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-21, 09:00   #36
TomaszCracow
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Kraków
Postów: 138

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Novaja Zobacz post
Zdecydowanie zbyt wcześnie. W wieku bodaj 9 lat chodziłam na basen na naukę pływania i już wtedy owłosienie było podgalane, by nie wychodziło poza strój...
Jeżeli w tym wieku miałaś już tak bujnie owłosiony trójkącik, to jak cudny musi być teraz. Pozbywasz się włosków czy lubisz nosić futerko?
P.S. Uwielbiam bujnie owłosione trójkąciki i okolice
__________________
Carpe diem
TomaszCracow jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-21, 11:57   #37
Novaja
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Bydgoszcz
Postów: 233

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał TomaszCracow Zobacz post
Pozbywasz się włosków czy lubisz nosić futerko?
Zazwyczaj depiluję - odczucia pod wpływem dotyku nie są dla mnie najprzyjemniejsze, przeciwnie.
Chyba, że depresja wraca, wówczas zarzucam depilację.
__________________
Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.
Novaja jest offline   Reply With Quote
Old 22-04-21, 14:18   #38
kalarepa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Postów: 38

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Novaja Zobacz post
Zdecydowanie zbyt wcześnie. W wieku bodaj 9 lat chodziłam na basen na naukę pływania i już wtedy owłosienie było podgalane, by nie wychodziło poza strój...
Ja dokładnie nie pamiętam, ale też około 9 lat już jakieś owłosienie było. Pamiętam tylko, że u babci zawsze kąpałyśmy się z młodszą siostrą razem w wannie. Nadszedł taki dzień, że moja młodsza siostra już nieźle mówiła i lepiej ogarniała rzeczywistość (czyli miała pewnie jakieś 3l), mi dopiero co rzucił się włos na łonie i padły niewygodne pytania babcia się zorientowała, że to już czas na osobne kąpiele, to był ostatni wspólny raz w wannie wtedy mi do śmiechu nie było z kalkulacji wychodzi mi, że miałam ok 9 lat.
kalarepa jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Kobieca dziurka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:39.
   Archiwum