W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2703

    Co ma do tego to gdzie mieszkam?
    No ale zajmę się pewnie niebawem tym temtem, ile można żyć samą budową. Bo tam jak ruchają kogoś w dupę to wcale nie tak jakby się chciało
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • mientus
      Erotoman
      • Feb 2019
      • 611

      Teraz to mam ochote na porzadny deepthroat/facefuck. Patrzac na to jak coraz bardziej zdolna jest partnerka to mysle, ze szybko do tego khem dojdziemy.

      Skomentuj

      • Michal_symp
        Banned
        • Aug 2013
        • 283

        Ja ostatnio nabrałem ochoty na dołączenie do jakiejś pary ale nie czynnie. Siedzieć z boku, patrzeć jak facet posuwa swoją kobietę a ta ma przyjemność z tego, że ktoś patrzy. No ewentualnie masturbować się do tego :-)

        Bo wyprawę z moją panną do swingers clubu i kochać się z nią na oczach innych to już dawno mam w szufladce pod tytułem "co chcę zrobić". Ale póki co panna ma opory :-/

        Skomentuj

        • Scaramanga
          Perwers
          • Dec 2010
          • 852

          Ostatnio chodzi za mną głębokie gardło. Nie podoba mi się dławienie i wyduszanie łez podczas, ale jestem pewien, że nie jest to obowiązkowe Zwyczajnie muszę znaleźć zajaraną na tym punkcie kobiete.

          Skomentuj

          • mientus
            Erotoman
            • Feb 2019
            • 611

            Scaramanga, nie zeby cos ale chyba nie trzeba Ci takich rzeczy mowic. No ale niech bedzie.

            U mnie obecnie jest tak, ze partnerka z kazdym spotkaniem brala do ust i gardla coraz bardziej, coraz glebiej i intensywniej. I dluzej. Nie mam nie wiadomo jakiego wielkiego ale tez nie jest jakis mikro.

            Grunt to trafic na dziewczyne, ktora lubi sie za to zabierac. Ja mam najwyrazniej farta o tyle, ze ona sama lubi go obciagnac czy w inny sposob sie nim zabawiac ale tez lubi byc zlapana za glowe, docisnieta czy lezac na plecach dac sie posuwac w usta. Poki co robimy to powoli ale za to do konca.

            Po tym co mowi mysle, ze kluczem jest podobny poziom "zboczenia", dopasowanie rozmiarowe (mowi, ze moj jest dla niej idealny pod wzgledem i grubosci i dlugosci i gdyby byl znaczaco wiekszy najprawdopodobniej nie czulaby sie tam komfortowo, zwlaszcza w ustach) i oczywiscie praktyka. I wcale nie jest takie bezsensowne laczyc zabawy oralne z przerwa na lampke wina. Sprawdzone. :>

            Szukaj a bedzie Ci dane.

            Skomentuj

            • Scaramanga
              Perwers
              • Dec 2010
              • 852

              Masz rację, nie trzeba mi mówić

              Skomentuj

              • mientus
                Erotoman
                • Feb 2019
                • 611

                Ej no, chyba sie nie obraziles.

                Skomentuj

                • Scaramanga
                  Perwers
                  • Dec 2010
                  • 852

                  Skomentuj

                  • mientus
                    Erotoman
                    • Feb 2019
                    • 611

                    Kobieta z naprawde malymi piersiami. To za mna chodzi od jakiegos czasu. Drobne piersi, male sutki. Przyssac sie do nich, lizac, podgryzac, calowac, mietosic maly biust i patrzec jak bedzie reagowac.

                    Skomentuj

                    • Peres
                      Świętoszek
                      • May 2020
                      • 7

                      Ja mam ochote na biseksualna dominacje,tak zeby byc maskotką seksualną dla jakiejś pary,oczywiscie w konwencji bi.Chiciałbym zeby kobieta mnie biła po twarzy i zmuszała do minety a jej facet skuł mnie z tyłu kajdankami i potem zgwałcił.Potem zeby o mnie dbali jako o trzeciego nalezqcego do tego układu i opiekowali się mną.

                      Skomentuj

                      • mientus
                        Erotoman
                        • Feb 2019
                        • 611

                        Tak, tak, tak, tak bardzo TAK.

                        Skomentuj

                        • Marduk666
                          Ocieracz
                          • Mar 2015
                          • 191

                          Hmm... Co mi przychodzi do głowy w obecnej chwili....
                          - solidny gangbang w kilku chłopa z kobietą gotową na wszystko.
                          - zastanawiam się czy i jak bym to ogarnął, ale ze trzy zadbane panie 50+ i ja jeden bądź swingers party z większą ilością takich pań i mniejszą grupką młodszych umilających im czas facetów.
                          - tu trochę pod wpływem posta @mientusa: jakkolwiek lubię kobiece kształty, krągłości, tak chętnie bym zerżnał małą bardzo filigranową kobietkę. Oczywiście taką, która lubi ten sport
                          - jakąś wyposzczoną apetyczną babcię, która dawno nie miała seksu. Raz, że z ciekawości a po drugie chciałbym mieć satysfakcję z odbudowy jej kobiecości, rozbudzenia na nowo seksualności itp. No i chętnie bym się przyssał ustami do takiej dawno nie dotykanej przez nikogo cipeczki.

                          Skomentuj

                          • mientus
                            Erotoman
                            • Feb 2019
                            • 611

                            Co jaki czas wraca do mnie fantazja o seksie z dziewczyna spod znaku nazwijmy to dla uproszczenia "mentalnej dziwki". Takiej ktora uwielbia seks, nie ma zahamowan, uwielbia sie stroic i mizdrzyc i dodatkowo lasic do facetow, jest odpicowana jakby szla na impreze z mysla by przelecialo ja pol klubu a jednoczesnie jest uroczo kokieteryjna, inteligentna, pociagajaca i seksowna i totalnie bezpruderyjna i totalnie wyzwolona.

                            Sam nie wiem co jest bardziej dziwne - czy taka fantazja czy to, ze na swoj sposob mnie to kreci.

                            Nowe.

                            - seks z mlodsza ode mnie (roznica dajmy na to z 10lat)
                            - seks ze starsza ode mnie
                            - seks z takimi dwiema jak powyzej ale jednoczesnie w trojkacie
                            0statnio edytowany przez sister_lu; 01-03-22, 21:38.

                            Skomentuj

                            • malinowelove
                              Ocieracz
                              • Dec 2016
                              • 164

                              Założę amazon leggings i będę krzątać się w kuchni. Mam nadzieję, że zerżnie mnie na blacie jak tylko mnie w nich zobaczy.

                              Skomentuj

                              • mientus
                                Erotoman
                                • Feb 2019
                                • 611

                                Napisał malinowelove
                                Założę amazon leggings i będę krzątać się w kuchni. Mam nadzieję, że zerżnie mnie na blacie jak tylko mnie w nich zobaczy.
                                Wyczuwam zgrabna, mloda i jedrna dupcie.

                                Dupsko uwielbiam, trzaskac w takie dupsko klapsy jeszcze bardziej.

                                A jakie jeszcze marzenie mi doszlo oprocz tych wszystkich jakie juz tu sa wypisane przeze mnie? Pomyslmy.

                                Rimm przez dwie kobiety naraz wpisywalem? Chyba nie. Jedna wtula sie w tylek, druga robi loda w tym samym czasie, tego tez chyba nie wpisywalem.

                                Trojkat z dwiema mlodszymi ode mnie?

                                Duzo tego a im dluzej siedze w tym swoim "zwiazku" tym wieksze mam checi na to i owo.

                                Skomentuj

                                Working...