Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 19-04-15, 08:59   #26
siaran
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: May 2010
Postów: 208

Płeć: Mezczyzna
Widziała mnie wiele razy. Korzystamy prawie wyłącznie z naturystycznych plaż, więc trudno, żeby mnie nie widziała . Teraz, kiedy mam już "swoje" towarzystwo, zawsze w wakacje znajdujemy kilka dni na wyjazd z mamą i (czasem) z jej znajomymi do "ciepłych" krajów na "gołe" plaże. Również przy korzystaniu z domowej sauny jesteśmy też nago.

siaran
siaran jest offline   Reply With Quote
Old 11-05-15, 12:13   #27
janlis
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Postów: 88

Płeć: Mezczyzna
Ostatni raz mama widziała mnie nago, gdy byłem w wieku 12-13 lat, czyli ponad 45 lat temu!!! . Mieszkaliśmy w takich warunkach, że myć można się było w wannie w kuchni, więc cała rodzinka (ja, mama, tato) po kolei brała kąpiel, a inni korzystali w tym czasie np. z kuchenki, robiąc kolację , albo grzejąc wodę, aby dolać kąpiącemu się. Pamiętam, że tata lubił wieczorami posłuchać radia, które było w kuchni... Potem rodzice kupili "normalne" mieszkanie i skończyło się paradowanie nago przy myciu.
janlis jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-15, 12:26   #28
radek-przypadek
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Rzeszów
Postów: 62

Płeć: Mezczyzna
chyba tylko w dzieciństwie
radek-przypadek jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-15, 15:59   #29
Andrzej18
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Postów: 291

Płeć: Mezczyzna
Moja biologiczna mama, napewno widywała mnie często nago za dzieciaka to raczej normalne.
Ale, teściowa widziała mnie całkiem niedawno jak sie z teściem nawaliłem i poszedłem wymiotować do łazienki a, że sie cały ufaflyniłem i bylem pijany to zdjolem wszystko i wracałem do pokoju bo zapomnialem ze są u nas ;D
żona sie obudziła i ochrzan zgarnołem
Andrzej18 jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-15, 01:05   #30
ivan1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
widziala w szpitaliu
ivan1 jest offline   Reply With Quote
Old 20-08-15, 16:27   #31
troll98
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Postów: 101

Płeć: Mezczyzna
W dzieciństwie tak jak każda mama chyba, ale teraz mam 17 lat i już mnie nie widuje nago
troll98 jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-15, 12:21   #32
onona123
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Postów: 141

Płeć: Para
gdy mialem 19 lat bylem pod prysznice mi poprosilem zeby mama weszla i podala mi recznik (przewiesila go) a ona otworzyla kabine i mi go podała. i potem od razu wyszla jakgdyby nigdy nic. chyba to normalne , teraz juz bym sie nie pokazal nago
onona123 jest offline   Reply With Quote
Old 26-08-15, 18:36   #33
Baldur
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Postów: 35

Płeć: Mezczyzna
W okresie dojrzewania strasznie się kryłem, za to w momencie wyjazdu na studia i zamieszkania z dziewczyną zmieniły się moje przyzwyczajenia. Teraz wychodzę z założenia, że nie mam się czego wstydzić i nawet pewnie nie zwróciłbym na to uwagi.
Wracając do tematu - najprawdopodobniej w okolicy 8 lat.
Baldur jest offline   Reply With Quote
Old 09-10-15, 17:13   #34
dawidkowalski87
Guest
 
Postów: n/a
Widziała jak sie urodziłem potem przez jeszcze pare lat jak wołałem np siku.Teraz wiadomo,że każdy tego unika.Jak bedziesz sam mieszkał to już nie bedzie na to szansy a póki co majtki ubieraj jak wychodzisz z łazienki!
  Reply With Quote
Old 14-10-15, 11:03   #35
men_anonim
Erotoman
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Opole
Postów: 426

Płeć: Mezczyzna
jak byłem mały to nie raz widziała i jak pieluchy zmieniała, ale wówczas to chyba było mi wszystko jedno
men_anonim jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-15, 19:20   #36
joonek9
Banned
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Postów: 16

Płeć: Mezczyzna
Za młodego to każda matka widywała swoje dziecko nago - chyba, myła i zmieniała pielucha za nią opiekunka ;P
joonek9 jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-18, 17:23   #37
trujnik
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Taunton, Somerset
Postów: 201

Płeć: Mezczyzna
Od jakiegoś 9 roku życie nie i nader słusznie. Bylem kiedyś z wizytą u kumpla i trafiłem na moment, jak matka kąpała 13-letniego brata kumpla. Żenada. Gdyby jeszcze z ojcem to rozumiem.
__________________
onanizm po węgiersku – vàlenye kőnyà
trujnik jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-18, 18:48   #38
lee
Erotoman
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Miasto: Jestem tam gdzie chcę być :)
Postów: 567

Płeć: Mezczyzna
Podobno raz rzuciła okiem zaraz po urodzeniu. Teraz rzadziej bo i tak słabo widzi, a i ja nie będę już jej straszył na stare lata
lee jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-18, 20:00   #39
michaelx
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 101

Płeć: Mezczyzna
Nasz dom był zawsze owiany brakiem wstydu w nagości, odkąd pamiętam widywałem i mame i tatę nago a od najmłodszych lat spałem nago. Jedyna sytuacja dość niekomfortowa - przyznam to kiedy mama weszła do mojego pokoju jak zabawiałem się z..dmuchana lalką.. ;-) wrażenia bezcenne - i dla mnie i dla mamy ;-)
michaelx jest offline   Reply With Quote
Old 01-07-19, 22:27   #40
mischa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Postów: 15

Płeć: Mezczyzna
Wiadomo, że mamy widziały swoje dzieci nago na przykład w kompieli. Mnie ostatnio mama widziała w kompieli jak miałem jakieś 10 lat.
mischa jest offline   Reply With Quote
Old 01-07-19, 23:04   #41
pawel1978
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Slask
Postów: 255

Płeć: Mezczyzna
@mischa: kąpieli.
pawel1978 jest offline   Reply With Quote
Old 21-07-19, 13:14   #42
klotz0r
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 1
U mnie w domu wszyscy chodzą nago i nikt nie ma z tym problemu.
klotz0r jest offline   Reply With Quote
Old 06-10-20, 16:08   #43
adamek2000
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 23

Płeć: Mezczyzna
Wiadomo, za dzieciaka tak do 10-11 roku życia, potem długo nie , i jak skończyłem studia i czasami bywałem w domu gdzie mieszka moja mama to ne krępowałem się i nadal się nie wstydzę. Zdaża się , że wejdzie i poda mi telefon gdy akurat biorę prysznic, czy swoje nago przed lustrem i się golę. Wydaje mi się, że mamie się to podoba i odbiera trojako przejaw całkowitego zaufania i w istocie tak jest.
adamek2000 jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-21, 15:39   #44
aleksy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 7
To ja pamiętam ,że jak miałem że 14 lat to mi Mama wchodziła dzień w dzień i dla mnie było normalnie, że mnie widzi golego. Jak mi się boląca krosta zrobiła w tyłku i się martwiłem to normalne wypialem i pokazałem. To , że mi stał fiut też nie wzbudzało sensacji. Ciotka mnie widywała jak miałem dwanaście bo też mi wlazila jak przyjeżdżała. Dziwny byłem
aleksy jest offline   Reply With Quote
Old 10-04-21, 15:22   #45
funkadelicious
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Kotlina Kłodzka
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Jasne, że tak, niejednokrotnie zresztą i nie mam na myśli wieku pieluszkowego. Najsampierw - moja mama jest jedyną kobietą w najbliższej rodzinie i od 30 lat funkcjonuje ze swoją kobiecością, pod jednym dachem z 3 facetami (już wszyscy dorośli).
Na ile sam to rozumiem z perspektywy czasu, dosyć wcześnie musiała podjąć decyzję o zluzowaniu granic, swobodzie, czy do pewnego stopnia wyzbyciu się "wstydu" bo inaczej, wybaczcie skróty myślowe, ale "robiąc z igły widły" i np. broniąc się przed chodzeniem w bieliźnie po mieszkaniu - utrudniałaby życie sobie samej, swobodę, wygodę, codzienność we WLASNYM domu. Dla mnie to brzmi jak strzelanie sobie w stope. Opłaca się bardziej przekazanie zupełnie innego wzorca w sposób taki, żeby później konwenanse nie miały nawet szansy zakiełkować.
Długo w ogóle nie zwracałem na to uwagi, że np. u kolegi z klasy mama skrzętnie chowa przed wzrokiem domowników suszącą się bieliznę w swojej sypialni, jakby sam fakt jej posiadania był wykroczeniem co najmniej a u mnie - nikt nie przejmował się chodzeniem w bieliźnie czy nawet nago do pewnego stopnia. Miałem świadomość, że niedzielny obiad wymaga ode mnie przynajmniej podomowych dresów, jeśli nie ma gości rzecz jasna, ale wiedziałem też, że odczuwając ulgę w upalny dzień mogę swobodnie wyjść do kuchni nago, prowadząc grzecznościowy dialog o pogodzie z resztą domowników zrobić herbatę i nikt nawet nie zwróci uwagi.

Pomogło mi to zresztą uniknąć nastoletniego zażenowania w bardzo wielu sytuacjach.

Był rowniez epizod, gdy bez większego namysłu zacząłem lekko zwracac uwagę na konwenanse, gdy bylem w coraz poważniejszym związku a moja ówczesna dziewczyna praktycznie mieszkała z nami. Wiadomo, szacunek i jakaś podstawowa kultura osobista wymusiły odrobinę poświęcić dotychczasową swobodę.
Niestety, mimo planów, jak to zresztą bywa, skończyło się "My" i mogłem wrócić do wygody we własnych 4 ścianach. Wtedy właśnie, jak na złość, pojawiły się u mnie problemy zdrowotne. Mam "gratis" od losu, cholerstwo atakujące system nerwowy i ograniczajace losowo sprawność manualną. Tzw. Choroba autoimmunologiczna.
Z dobrych wiadomości - nikogo nie jestem w stanie zarazić i każdorazowo mam gwarancję powrotu do sprawności a życie z tym draństwem, chociaż do grobowej deski, nie jest niemożliwie do przyzwyczajenia się. Pewne nawyki muszą się wykształcić i tyle.

Np. taki, że doraźna potrzeba pomocy drugiej osoby podczas mycia się czy ubierania nie jest czymś wstydliwym, żenującym czy ograniczającym.

Poniekąd widzę tu , może na wyrost, zatoczenie kola. Od kobiety, której swoboda mnie w jakiejś części ukształtowała do faceta, który co jakiś czas musi dać się umyć i ubrać tej kobiecie. Od kobiety,która wg mnie broniła swojej psychiki przed uszczerbkiem do chłopaka, który dla własnego spokoju nie ma innego wyjścia jak wymazać wstyd ze słownika.

Ot wyszedł elaborat, sorry jeśli coś nie tak, ale temat mocno niegdys przeze mnie rozkminiany na własne potrzeby i w końcu mogę się podzielić wnioskami
funkadelicious jest offline   Reply With Quote
Old 17-09-21, 12:20   #46
bartoszcz
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Katowice
Postów: 98

Płeć: Mezczyzna
Tak, zaraz po narodzinach i w ogóle jak zmieniała pieluszki. Co za pytanie.
bartoszcz jest offline   Reply With Quote
Old 17-09-21, 12:46   #47
HornyBoy
Guest
 
Postów: n/a
Cytat:
Napisał bartoszcz Zobacz post
Tak, zaraz po narodzinach i w ogóle jak zmieniała pieluszki. Co za pytanie.
Heh dokładnie, każdego chyba widziała mamusia.
  Reply With Quote
Old 05-09-22, 12:49   #48
Mikiibi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Postów: 11

Płeć: Mezczyzna
Tak w sumie dziwna sytuacja bo miałem fotki swojego jak mi stoi i mamuśka widziała te fotki niby przypadkiem 😅

Autorowi za pewne chodzi że np w czasie dojrzewania bądź starsi napewno nie ogólnie bo każda widziała przyrodzenie syna 😅

Cytat:
Napisał Fetyszystafiut Zobacz post
Ja byłem tak przyłapany jak miałem 16 lat. W nocy zachciało mi się masturbowac.Byłem pewny,ze rodzice śpią. Postanowiłem rozebrać się całkiem do naga i się zabawić. Mój pokój jest niejako przechodnim do kuchni. No i mamie zachciało sie pic w nocy i cóż....zobaczyła mnie w całej krasie. Nawet nie zdążyłem założyc bokserek. Zaczałem przepraszac i sie tłumaczyć. A Ona z usmiechem powiedziała:"Ja to rozumiem,to jest normalne,ze chłopak ma potrzeby seksualne. A teraz ja sobie tylko z kuchni wezmę picie a ty weź sobie zwal do końca aby Ci tak nie stał"
W porządku mama 😀

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 07-02-23 at 11:06.
Mikiibi jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-22, 14:36   #49
onWponczochach
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2022
Miasto: Legnica
Postów: 143

Płeć: Mezczyzna
Jako nastolatkowi to chyba nie przynajmniej ja nic nie wiem...
onWponczochach jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.
   Archiwum