W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy zarosła wam cipka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barbi
    Świntuszek
    • Jan 2007
    • 45

    Kiedy zarosła wam cipka

    Ja miałam z tego powodu kompleks w wieku 14 lat nie miałam ani jednego włoska , kiedy odkryły to moje kolezanki w przebieralni na pływalni to zaczeły sie docinki wspominam to ze śmiechem teraz ale wtedy czułam sie okropnie , byłam dobrze rozwinięta fizycznie mimo to przejełam sie tym . Zastanawiam sie dlatego , że moja siostra w wieku około 10 lat miała juz pierwsze wloski na cipce, dlaczego u mnie pojawiły sie tak późno.Chciałam się dowiedzieć jak to było u was.
  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #2
    hmm..nie pamietam w zasadzie, kiedy pojawił sie pierwszy.. (!) potem kilka następnych, aż w końcu wszystkie, nie 'obserwowała' tego aż tak skrupulatnie żebym mogłą teraz konkretnie sprecyzować ale coś kolo 11-12 lat! chyba!

    Skomentuj

    • rumcajs01
      Świntuszek
      • Jan 2007
      • 65

      #3
      Siedziała na moście, płakała żałośnie:
      "Mamusiu, tatusiu, kiedy mi zarośnie?!"


      ...A potem golenie, depilacja itp...

      Skomentuj

      • Karolina15
        Świętoszek
        • Oct 2005
        • 36

        #4
        Mi sie zaczely pojawiac wloski jak mialam kolo 13 lat, moze troche wczesniej, nie pamietam. Teraz mam 16 lat i sie depiluje. Powinnas sie cieszyc ze tam nie masz za duzo wloskow

        Skomentuj

        • barbi
          Świntuszek
          • Jan 2007
          • 45

          #5
          jestem dojrzałom kobietom tak mi sie zdaje moje owłosienie jest skromne w porównaniu z moją 13 letnia siostra jej cipka jest zarosnieta jak cipka dorosłej kobiety
          bardzo sie ciesze, a moze ty byś pokazała co skrywasz pod majteczkami bo mnie moższ poogladać ja także chciałam pooglądać ciebie w końcu co masz do stacenia

          Napisał Karolina15
          Mi sie zaczely pojawiac wloski jak mialam kolo 13 lat, moze troche wczesniej, nie pamietam. Teraz mam 16 lat i sie depiluje. Powinnas sie cieszyc ze tam nie masz za duzo wloskow
          Karolina15 doceniam to ze ze sie depilujesz kazda nastolatka powinna to robić ja nie mam za dużo włosków ty zapewne też nie masz zbyt wiele pokaż sie na BT to ocenie twoje zasoby .
          0statnio edytowany przez sister_lu; 01-06-09, 00:08.

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            #6
            Napisał barbi
            jestem dojrzałom kobietom

            KO po prostu

            jestem dojrzałom kobietom tak mi sie zdaje moje owłosienie jest skromne w porównaniu z moją 13 letnia siostra jej cipka jest zarosnieta jak cipka dorosłej kobiety
            No i? .
            Chyba nie wyznaczasz poziomu kobiecości względem ilości włosów łonowych? To chyba zależne od jakiegoś hormonu [mogę się mylić ] - Ona wydziela go więcej, Ty mniej - proste.

            Moja dziewczyna na Twoim miejscu byłaby happy .
            Ty też powinnaś..

            Pozdrawiam
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • radzio_z
              Erotoman
              • Feb 2005
              • 496

              #7
              Mi się wydaje że barbi to facet, wyłudzający fotki od dziewczyn lub zwykły onanista wypisujący pipeprzne historyjki i zachęcający do wzierzania się na podobne tematy inne forumowiczki.

              Zobaczcie na jej(jego) tematy, na słownictwo... nie wiem, wnioski wycięgnijcie sami
              Jestem niepokorny

              Skomentuj

              • Jajcus
                Świętoszek
                • Jan 2007
                • 22

                #8
                Napisał barbi
                Karolina15 doceniam to ze ze sie depilujesz kazda nastolatka powinna to robić
                Stwierdzenie tak samo głupie jak to, że każda nastolatka powinna się malować, czy że każda nastolatka powinna mieć długie włosy (na głowie). A nawet głupsze, bo depilacja przecież sprawia ból, często zupełnie niepotrzebny. No i są faceci, którzy nie lubią "dziecinnych", wygolonych/wydepilowanych na zero cipek.

                Skomentuj

                • rumcajs01
                  Świntuszek
                  • Jan 2007
                  • 65

                  #9
                  Radzio z, po coś ją (jego) rozszyfrował? A tak fajnie było...

                  Skomentuj

                  • barbi
                    Świntuszek
                    • Jan 2007
                    • 45

                    #10
                    radzio_z chyba ty jestes zwykłym onanista

                    Skomentuj

                    • Avery
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2005
                      • 293

                      #11
                      Napisał barbi
                      Karolina15 doceniam to ze ze sie depilujesz kazda nastolatka powinna to robić ja nie mam za dużo włosków ty zapewne też nie masz zbyt wiele pokaż sie na BT to ocenie twoje zasoby .

                      Szczególnie to mnie rozwaliło..."ocenie twoje zasoby"

                      PS. A moze jest less.....
                      Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        #12
                        Napisał barbi
                        radzio_z chyba ty jestes zwykłym onanista
                        Winny się tłumaczy. Jeśli to nie prawda to po co odbijasz piłeczkę?
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • angel
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2006
                          • 189

                          #13
                          Co do tematu to nie opowiem na twoje pytanie. Nie robiłam sobie zadnych notatek w stylu: dziś 1 włosek, za tydz 20 włosków więc nie wiem, kiedy ''to'' sie stało
                          Swoją drogą ciekawe, że w tym temacie większość wypowiadających sie to faceci

                          Napisał barbi
                          a moze ty byś pokazała co skrywasz pod majteczkami bo mnie moższ poogladać ja także chciałam pooglądać ciebie w końcu co masz do stacenia
                          Barbi, podejrzany tekst.....

                          Skomentuj

                          • Bouncy Dee
                            Ocieracz
                            • Dec 2006
                            • 143

                            #14
                            Napisał radzio_z
                            Mi się wydaje że barbi to facet, wyłudzający fotki od dziewczyn lub zwykły onanista wypisujący pipeprzne historyjki i zachęcający do wzierzania się na podobne tematy inne forumowiczki.

                            Zobaczcie na jej(jego) tematy, na słownictwo... nie wiem, wnioski wycięgnijcie sami
                            HeHe prawda. Cos w tym jest...
                            Kocham OLDCHOOL...
                            Kocham STARE CZASY...

                            Skomentuj

                            • DarkAngel
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1020

                              #15
                              Napisał Bouncy Dee
                              HeHe prawda. Cos w tym jest...
                              Zostawmy ten temat w spokoju, gdyż dopóki się sam(a) autor(ka) nie "przyzna" - pewności mieć nie będziemy...
                              A temat zbacza z torów...

                              Pyt: kiedy zarosła wam cipka .
                              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                              Skomentuj

                              Working...