Jaka część ubioru dla was jest sexi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • goorusia
    Ocieracz
    • Nov 2006
    • 173

    #16
    Seksi ciuszki kojarzą mi się z czarną koronkową bielizną - pończochy, stringi, pas, gorset...
    Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      Figi takie a'la bikini.
      Krótką sukienkę (podkreslam drugie slowo)
      Obcisle szorciki.
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #18
        uwielbiam facetow w koszulach z krotkim rekawem w krate. taki moj maly fetysz

        Skomentuj

        • viper_88
          Erotoman
          • Mar 2005
          • 417

          #19
          U kobiety: Ogólnie powiedziewszy jest to biała bielizna Natomiast z całości takiej bielizny najbardziej podobają mi się majteczki (najlepiej z koronki) i ładniutkie podwiązki bądź rajstopy

          U faceta: Z takich bieliźnianych rzeczy najbardziej podobają mi się bokserki (najlepiej czarne z jakimiś białymy akcentami, np. paskami po bokach). Idądz dalej są to jeszcze np. skarpety. Mogą to być np. skarpety całkiem białe, białe z szarymi palcami, białe z kolorowymi paskami nad kostkami (najlepej czerwony z niebieskim) lub też całkiem czarne. Ostatnimi rzeczami z ubioru, jakie mogą mi się podobać, są buty (jeśli chodzi o ubiór, to na tym mam chyba największego hopla ). Najlepszymi dla mnie butami są takie eleganckie, czarne, najlepiej wypastowane i lśniące (jak do garnituru ). Mogą być też np. takie brązowe ze skóry. Na ostatnich miejscach umieściłbym natomiast wszelkiego rodzaju sandały, klapki czy też pantofle

          Skomentuj

          • Avery
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2005
            • 293

            #20
            smoking ....

            PS. Wiadomo że bielizna, albo jakaś spódniczka
            Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

            Skomentuj

            • szerkan
              Świętoszek
              • Sep 2006
              • 31

              #21
              Moja biała jedwabna koszula na jej delikatnym opalonym ciałku zapięta na jeden guzik i z prześwitującymi białymi stringami ... mniam
              Wszystko co robisz wykonuj, tak jakby miało być ostatnią czynnością w życiu .

              Skomentuj

              • Abegan
                Erotoman
                • Sep 2006
                • 591

                #22
                Dla mnie to bielizna...
                Abegan

                Skomentuj

                • patyk
                  Ocieracz
                  • Mar 2006
                  • 172

                  #23
                  spódnica przed kolano, kozaki i obcisła biała bluzka z odpiętym guzikiem lub dwoma od góry, zeby ładne wyeksponować conieco
                  Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                  Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                  Skomentuj

                  • Szlajfka
                    Perwers
                    • Oct 2005
                    • 1057

                    #24
                    Obcisłe bokserki, przez które przebija się penis Koszula z krótkim rękawem z rozpiętymi kilkoma guzikami pod szyją. Bardzo seksownie wygląda facet w dżinsach bez skarpetek boso lub w jakiś fajnych sandałach, najlepiej bez koszulki lub w białej do jasnych dżinsów.
                    Nadzieja umiera ostatnia....

                    Skomentuj

                    • Boozo
                      Banned
                      • Oct 2006
                      • 97

                      #25
                      kabaretki

                      Skomentuj

                      • Haal9000
                        Świętoszek
                        • Jan 2006
                        • 24

                        #26
                        Majteczki wszelkiego rodzaju i obcisle opinajace pupe spodnie. Najlepiej koloru czarnego.

                        Skomentuj

                        • TRS Broskow
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 961

                          #27
                          buty raki z zapięciem plastikowym do tego rękawice bokserskie i pas rambo z nabojami.

                          Skomentuj

                          • w351
                            Świntuszek
                            • Apr 2007
                            • 86

                            #28
                            U kobiety: Czarna, krótka spódniczka lub eleganckie czarne spodnie i śnieżnobiała bluzka koszulowa z satyny z długimi rękawami, rozpięta pod szyją.

                            Skomentuj

                            • Cykun
                              Świętoszek
                              • Oct 2005
                              • 16

                              #29
                              Zwiewna letnia sukienka (miam), generalnie dziewczyn ubrane na biało są dla mnie sexi... Na koniec przykład kobiety której ubiór ostatnio mnie zciekawił: błyła ubrana normalnie ale dwie rzeczy zwróciły moją uwagę (mojego kolegi też)
                              1. Wystające czerwone stringi z prawej strony brzucha.
                              2. Pdwinięta bluzka odsłaniająca brzuch i kawałek znajdującego się na nim tatułażu
                              Ten się śmieje ostatni... kto wolno kojarzy.

                              Skomentuj

                              • Panna O.
                                Świntuszek
                                • Feb 2007
                                • 75

                                #30
                                hmmm osobiście ubiorze kobiecym za najbardziej sexy uważam buty ba wysokim obcasie, jakieś świetne szpilki": czarne bądź czerwone
                                "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

                                Skomentuj

                                Working...