Dziewczyna nie podziela moich fetyszy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bartoszcz
    Świntuszek
    • Jan 2014
    • 98

    Dziewczyna nie podziela moich fetyszy

    Kręci mnie nagość wśród innych osób, np. chętnie poszedłbym do klubu dla swingersów. Natomiast moja dziewczyna uważa, że nagość jest tylko dla nas i nie chce. Mówi, że nie lubi, jak gapię się na inne baby, a mnie to podnieca. Co robić? W łóżku nam jest bardzo dobrze, uwielbiamy seks.
  • Novaja
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2017
    • 233

    #2
    W łóżku jest dobrze, uwielbiacie seks - jednak łóżko to nie wszystko, zwłaszcza, gdy jedna strona nie podziela fantazji (?), upodobań (?) drugiej osoby.
    Albo Ty odpuścisz, albo ona w końcu się zgodzi dla świętego spokoju - w obu przypadkach najpewniej źle się skończy i dla związku, i dla psychiki każdego z osobna.
    Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

    Skomentuj

    • Feniksw
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2013
      • 210

      #3
      Napisał bartoszcz
      Kręci mnie nagość wśród innych osób, np. chętnie poszedłbym do klubu dla swingersów. Natomiast moja dziewczyna uważa, że nagość jest tylko dla nas i nie chce. Mówi, że nie lubi, jak gapię się na inne baby, a mnie to podnieca. Co robić? W łóżku nam jest bardzo dobrze, uwielbiamy seks.
      Od nagości wśród innych osób do klubu dla swingersów daleka droga.

      Skomentuj

      • TomaszCracow
        Ocieracz
        • Sep 2019
        • 138

        #4
        Może warto spróbować przekonywać ją stopniowo, np. w okresie zimowym pojechać na termy do saunarium, a latem zabrać na plażę naturystyczną, może się przekona wtedy.
        Carpe diem

        Skomentuj

        • KoneserSmaków
          Erotoman
          • Jan 2012
          • 560

          #5
          Napisał bartoszcz
          Kręci mnie nagość wśród innych osób, np. chętnie poszedłbym do klubu dla swingersów. Natomiast moja dziewczyna uważa, że nagość jest tylko dla nas i nie chce. Mówi, że nie lubi, jak gapię się na inne baby, a mnie to podnieca. Co robić? W łóżku nam jest bardzo dobrze, uwielbiamy seks.
          pytanie czy Tobie podoba się Twoja nagość wśród innych osób czy też jej nagość. A co gdyby to ona lubiła prezentować się nago przed obcymi facetami? Albo zapragnęła w klubie dla swingersów spróbować z innymi?

          Skomentuj

          Working...