Jakie cipki zapamiętaliście?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radzio_z
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 496

    #31
    Temat nie jest o tym jakie cipki się podobają, a jakie zapamiętaliście.

    W sensie negatywnym, z dużym prowadzeniem przed wszystkimi innymi, to jak raz z czaterii umówiłem się z jedną dziewczyną, która jak mówiła, miała jakieś 2 lata przerwy. No i delikatnie mówiąc, lekko wyszła z wprawy. Decyzję aby się ze mną spotkać podjęła dość spontanicznie i chyba w tym wszystkim zupełnie nie pomyślała o przygotowaniach.

    Pierwszy i ostatni raz miałem do czynienia z dziewczyną typu "pełna natura". Od tego czasu doprecyzowuje co znaczy jeśli dziewczyna na pytanie o depilację, odpowiada "trochę". Pod względem higienicznym (zapachowym) też było mocno średnio.

    W sensie ciekawostki, najbardziej zapamiętałem drugą dziewczynę z jaką uprawiałem seks - jest tu nawet mój temat sprzed wielu lat, opisujący jak doszło do tego spotkania ("Zezwolenie na jednorazowy skok w bok. Bezpieczne to??"). Zapamiętałem ją, bo miała mega duże wargi sromowe mniejsze, które bardzo jej wystawały. Było tego tak dużo że żeby wsadzić palec, naprawdę trzeba było tam nieco poodgarniać na boki.

    A w sensie pozytywnym, trudno mi wskazać. Każda cipka jest ładna na swój sposób.
    Jestem niepokorny

    Skomentuj

    • Pussy Sniffer
      Świętoszek
      • Nov 2019
      • 6

      #32
      Najbardziej zapamiętałem cipkę swojej pierwszej wielkiej miłości. Miała blond futerko, mięciutkie, pachnące. Ogólnie najbardziej lubię cipki raczej z włoskami niż totalnie łyse. Łyse są też ok, ale mi się to kojarzy jakoś tak... mało kobieco. Łyse cipki mają małe dziewczynki i jakoś tak wolę bardziej kobiece kobiety w sensie bardziej naturalne. Oczywiście nie zaniedbany busz, ale naturalne, zadbane owłosienie, pielęgnowane, doglądane itd.

      Skomentuj

      • Marduk666
        Ocieracz
        • Mar 2015
        • 191

        #33
        - na pierwszym cipkę mojej najlepszej dotąd parokrotnie wspominanej w postach sex kumpeli, mmm... Kobieta puszysta z cipeczką wyglądającą subtelnie, wygoloną, miłą w dotyku, delikatniutką, świeżutką a co najważniejsze idealnie dopasowaną do kształtu i rozmiaru mojego penisa. Sama zresztą to powtarzała. Dodam tylko że żadnej wcześniej nie lizałem z taką pasją i tak długo, co kończyło się (autentycznie) prawdziwymi zakwasami na języku
        - cipkę kolejnej seks koleżanki, której widok mam zapisany w pamięci jak się wypinała czekając na wejście od tyłu. Wyglądało jakby chciała się stamtąd gdzie była wyrwać, nabić się na mnie Świetna wizualna kompozycja w parze z jej również milusim dla oka kakaowym oczkiem. Nie zapomnę, że to ją pierwszy raz w tej pozycji lizałem wodząc językiem po całej jej długości nie zaniedbując w ten sam sposób rowa, który lizałem wzdłuż naprzemian z samą cipką. Właścicielkę również wspominam dlatego, że po dłuższym choć wcale nie najdłuższym spółkowaniu miała dość, bolało ją. Jak na kogoś z ogromnym doświadczeniem była ciasna, ja sam zachodziłem w głowę jak tam mieściła te wszystkie wielkie sztuczne kutasy, których miała sporą kolekcję. Mając okazję by to sprawdzić własnoręcznie jakoś żadnego nie wypróbowałem....
        - kolejna cipka, której nie da się zapomnieć z racji tego, że wyróżniała się kolorystyką. Murzyneczka więc wiadomo Bardzo ciemne, niezbyt wielkie wargi sromowe kontrastowały z ich intensywnie różowym wnętrzem, egzotyczne widoki uwieczniłem na fotkach na pamiątkę gdy rozszerzała dla mnie pośladki przy 69, miodzio! ...że też bez autoryzacji zrobionej markerem na dupie nie mogę się pochwalić na forum grrr....
        - kolejna to ognista ruda cipka której włosy łonowe były zdecydowanie wizualnym atutem. Nie dążyłem by je goliła bo mimo iż fetyszystą bobrów nie jestem lubiłem kontrast rudego zarostu z bladą skórą reszty łona które pokrywał.

        Skomentuj

        Working...