Partnerka dwa lata po ciąży odczuwa ból przy próbach stosunku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bart18
    Świętoszek
    • Mar 2012
    • 1

    Partnerka dwa lata po ciąży odczuwa ból przy próbach stosunku

    Hej

    Oboje jesteśmy w związku już od paru dobrych lat. Partnerka niecałe dwa lata temu urodziła mi córkę. Wiadomo, dziecko najważniejsze, więc przez długi czas nawet nie myśleliśmy o zbliżeniu. Teraz gdy już ma prawie dwa latka i daje nam więcej swobody chciałem poświntuszyć pod kołdrą. Jednak od kiedy pamiętam po ciąży, każda próba kończyła się włożeniem penisa tylko na głębokość 1-1,5cm i ogromnym bólem waginy partnerki. Tak jakby się coś niepoprawnie zrosło po porodzie. A pierwsze takie próby były po 6 czy 7 miesiącach po porodzie.

    Błagałem i prosiłem, zresztą dalej to robię, żeby poszła do ginekologa i sprawdziła co się dzieje, jednak jedyne co słyszę to "nie spieszy mi się", "nie mamy na to pieniędzy" (mamy, gdy proponuję że to ja zapłacę, to i tak odrzuca), "ale przecież nic mi się nie dzieje", "w życiu nie ważny jest sam seks" itd.

    Po którejś próbie zbliżenia partnerka oczywiście już totalnie odrzuca myśl o seksie, mimo to łapię ją czasem na masturbacji palcami.

    Jakiekolwiek zbliżenia nawet delikatnie namiętne, bez naciskania na cokolwiek kończą się słowami "nie, nie będzie dzisiaj seksu".

    Już nie wiem co mogę tutaj zrobić, ręce opadają, ale też nie wiem czy to jest problem po mojej, czy po jej stronie. Bo ma mimo wszystko rację mówiąc, że w życiu nie jest ważny sam seks. Dlatego też zastanawiam się czy nie da się jakoś obniżyć własnej potencji, czy nawet ją wyzerować.

    Dodam tylko, że przed ciążą jak i w trakcie (do 7mc) uwielbialiśmy się kochać na wszelkie możliwe sposoby.

    Dziękuję bardzo
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2689

    #2
    Tak naprawdę to wiesz co robić i dobrze jej radzisz, to lekarz musi pomóc. Nigdy nie rodziłam więc nie wiem co tam się dzieje jak kobietę na nowo zszywają itp. Ale na takie problemy zawsze radzę udać się do lekarza. Porozmawiajcie poważnie, powiedz jej, że mimo iż jej się nie spieszy to dla ciebie to jest ważne. To dotyczy jej zdrowia i powinna się dowiedzieć co jest grane.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Madleine
      Świętoszek
      • Jun 2016
      • 27

      #3
      Moze podejdz ja od innej strony? Wyganiajac do lekarza nie mow o zyciu seksualnym ktore mozecie odzyskac, ale o zdrowiu o ktore musi koniecznie zadbac. Przyczyn takiego bolu moze byc baaardzo wiele, uswiadom jej ze bol to tylko objaw czegos zlego co sie dzieje z jej cialem. Moze takie argumenty trafia.

      Skomentuj

      • imaginea85
        Banned
        • Feb 2020
        • 7

        #4
        Najlepiej zasięgnąć porady lekarza.

        Skomentuj

        Working...