Moje rozwiązanie problemu przedwczesnego wytrysku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Janko
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 146

    Moje rozwiązanie problemu przedwczesnego wytrysku

    Hej,

    Wiele lat spędził na tym forum szukając odpowiedzi na tak poważny dla mnie wtedy problem, z którym myślałem, że nie uporam się nigdy. Straciłem nadzieję ale kilka lat temu spadł mi z nieba (a raczej z Tindera ) anioł, dzięki któremu wreszcie mogłem zacząć się seksem. Takie miałem szczęście, że była to bardzo świadoma, dojrzała a przede wszystkim dobra i fajna kobieta. Co prawda spotykaliśmy się niezobowiązująco, nie byliśmy w związku to była zdeterminowana, żeby mi pomóc i któregoś razu przyniosła mi żel, którego używa do znieczulania np. podczas zdejmowania szwów poporodowych (ten akurat nazywał się chyba Emla). Ale żeby nie było, to nie było rozwiązanie docelowe a jedynie środek ułatwiający okiełznanie problemu. Po posmarowaniu penisa niewielką ilością, odczekiwałem 2-3 minuty (w pierwszej chwili lekko zaczyna szczypać ale to normalne), po czym zmywałem go po prysznicem. Trzeba znaleźć złoty środek bo zostawicie zbyt krótko, nie zadziała odpowiednio, zostawicie zbyt długo, znieczulicie się tak, że ze wzwodu nici. W każdym razie, dzięki temu wynalazkowi pierwszy raz w życiu byłem w stanie kontrolować swój seks, fakt faktem, że z racji na znieczulenie nie mogę mówić o jakiś niesamowitych bodźcach ale sama świadomość, że już bzykamy się kilka minut, zmieniamy pozycje, próbujemy różnych rzeczy była dla mnie jak spełnienie jednego z najskrytszych marzeń. I tak z czasem, pokonywałem po trochu barierę którą stworzyłem w swojej głowie i nagle okazywało się, że tym razem zapomniałem się "znieczulić" a seks trwał i tak przyzwoicie długo. Żeby nie było, ciągle nie jestem seks-maszyną, ale nauczyłem się czerpać satysfakcje ze zbliżeń, nie czuję już wstydu a i partnerka też jest usatysfakcjonowana Zatem nie polecam tego, jako jakiegoś sposobu na całe życie ale możliwości, żeby ten wytrysk trochę opóźnić, dać sobie czas żeby nauczyć się panować nad ciałem ale też odetchnąć psychice i pozwolić cieszyć się z seksu. Kilka rad jeszcze tylko dodam, nie bawcie się w jakieś żele z seks shopu (ewentualnie jak nie będzie wyjścia), to o czym wspomniałem jest chyba na receptę, więc myślę, że lekarz pierwszego kontaktu albo urolog jeśli wyłożycie im sprawę dadzą wam receptę. Po drugie sprawdź czy nie wywołuje u Ciebie reakcji alergicznej,zobacz samemu jak na Ciebie działa, żebyś nie narobił sobie więcej problemów niż masz. Po 3 polecam kochać się w gumce po użyciu tego bo... znieczulicie też swoją pannę To tyle z mojej strony, wróciłem na to forum po chyba 10-15 latach nieobecności, mam nadzieję, że chociaż jednej osobie to pomogło. Jeśli tak, dajcie znać
Working...