Portale randkowe - coś robie źle ? ;p

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Isoruku
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 95

    Portale randkowe - coś robie źle ? ;p

    Od ok. 6 miesięcy jestem zarejestrowany na sympatii (chyba jedyny 'najrozsądniejszy' portal tego typu) i powoli dochodzę do wniosku, że coś robię źle, inni są nienormalni, albo nie pasuje do tego wszystkiego. Przez 6 miechów poznałem może z 4 dziewczyny, z okolic, zagaduje, próbuje znaleźć wspólne tematy, zainteresowania, zadaje pytania o ich zainteresowania itp. czyli to co w mojej teorii powinienem robić, wszystko się kończy tak... że sam zadaje pytania, otrzymuje jakieś odpowiedzi ( z reguły dosyć szczątkowe) staram się jakoś rozwijać rozmowy, ale na tym się kończy... 0 zaangażowania drugiej strony.

    Brzydki może nie jestem. Ktoś pewnie zada pytanie, dlaczego tylko 4 dziewczyny - mały wybór w okolicy

    Może w taki sposób trzeba ? https://www.youtube.com/watch?v=Hr0-ZCb0nr4 ? jeśli tak, to ja odpadam
    Nieśmiały samotnik...
  • Falanga JONS
    Banned
    • Feb 2012
    • 1156

    #2
    Skoro one się nie angażują w rozmowę, to po co Ty się angażujesz?

    Napisz coś luźnego i się nie spinaj. Jak one olewają, olewaj i Ty.

    Skomentuj

    • Dopefiend
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2012
      • 188

      #3
      Odpuść sobie portale randkowe.

      Ciężko tam znaleźć kogoś wartościowego. Lepiej zapisz się np. na kurs tańca.

      Skomentuj

      • DSD
        Perwers
        • Jan 2010
        • 1275

        #4
        Hm, ja z portalu Sympatia mam świeże i raczej bardziej pozytywne wrażenia Być może to kwestia wieku? Dla mnie i kobiet circa about w moim wieku znalezienie kogoś na dysko czy innej imprze nie jest już łatwe, i facet który na zdjęciu nie zionie ogniem z pyska tudzież nie zaczyna od pytań o bzyku-bzyku ma już z górki i to wśród pań którym z wyglądu daleko do brygad mocherowych beretów.
        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

        Skomentuj

        • takitamproblem
          Świntuszek
          • Feb 2014
          • 79

          #5
          to nie kwestia wieku a płci.

          bawiłem się w sympatie rok, w końcu poznałem swoją dziewczyne właśnie w ten sposób, była z mojego miasta. Przed nią na żywo jeszcze kilka innych poznawałem a pisałem z niewiadomo iloma.
          I fakt, głównym problemem są księżniczki które nie robią nic a całą inicjatywe zwalają na ciebie. Rozwiązanie na to jest proste - jak ona olewa olej i ty ją, szkoda twojej frustracji i czasu.

          A problem jeszcze główniejszy to oczywiście ogromna dysproporcja - mam siebie za faceta dosyć przystojnego i nie tylko ja, a mimo to przez ten rok napisało do mnie samych z siebie uwaga - 5 dziewczyn. Z czego 3 wiadomości to było typowe kopiuj wklej, a pozostałe dwie były przytępawe. Pytałem kobiety jak tym u nich, i nawet do brzydkich przychodziły przynajmniej 3-5 wiadomości/tydzień (do atrakcyjnych i kilka dziennie).

          Są jeszcze kobiety skrzywdzone przez los, a tym losem są ci źli, paskudi, wredni, zboczeni, chcący tylko jednego wszysci faceci świata. Kilka razy miałem okazje poczytać jacy to faceci są zezwierzęceni i jak to kobiety uduchowione, niemal nigdy o seksie nie myślące w odróżnieniu od tych erotomanów płci męskiej.

          Podsumowując, próbuj dalej ale zdecydowanie bez spiny bo tak to po prostu tam wygląda. Moim zdaniem warto zwłaszcza jak jest się nieśmialym jak byłem ja, chociażby po to żeby się przełamywać, ale cudów nie oczekuj bo zwyczajnie się zawiedziesz.

          Skomentuj

          • goiano
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2010
            • 230

            #6
            Musisz próbować, i powinieneś w końcu poznać kogoś - choć może to potrwać.
            Ja bym Ci radził nie ograniczać się tylko do sympatii. Niby najlepszy portal, kilka lat temu poznałem tam kilka ciekawych kobiet, ale podczas ostatniego mojego randkowo-portalowego okresu na sympatii praktycznie zero odzewu.
            Za to na innych portalach (jest ich całkiem sporo) wyraźnie lepiej, a że byłem na kilku, to ruch zadowalający, a w ostatnim okresie mojej randkowej aktywności wprost za duży.
            Także moja rada to działaj jeszcze na kilku innych portalach (te darmowe są naprawdę dobre), a sukces się pojawi.
            Bądź cierpliwy, i nie bierz pierwszej lepszej która Ciebie olewa, bo naprawdę można trafić na fajne, wartościowe kobiety w sieci - gwarantuję Ci, są takie
            Powodzenia!


            Napisał Dopefiend
            Odpuść sobie portale randkowe.

            Ciężko tam znaleźć kogoś wartościowego. Lepiej zapisz się np. na kurs tańca.
            Jak będzie konsekwentny, nie będzie się poddawał - to znajdzie. Nie jest łatwo, ale jak najbardziej jest to mozliwe. Ja uważam, że portale to bardzo dobre miejsce na szukanie nowych znajomości - również tych wartościowych.
            Oczywiście np. kurs tańca też nie jest złym pomysłem. Im więcej pomysłów, tym większa szansa na sukces
            Last edited by goiano; 19-04-14, 15:50.
            Życie nie pieści, pieśćmy się sami.

            Skomentuj

            • Isoruku
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 95

              #7
              Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Już miałem poważne wątpliwości... ale widocznie trzeba mieć szczęście i cierpliwość :p

              Napisał goiano
              Za to na innych portalach (jest ich całkiem sporo) wyraźnie lepiej, a że byłem na kilku, to ruch zadowalający, a w ostatnim okresie mojej randkowej aktywności wprost za duży.
              Także moja rada to działaj jeszcze na kilku innych portalach (te darmowe są naprawdę dobre), a sukces się pojawi.
              Które jeszcze polecasz?
              Nieśmiały samotnik...

              Skomentuj

              • goiano
                Seksualnie Niewyżyty
                • Oct 2010
                • 230

                #8
                Napisał Isoruku
                które jeszcze polecasz?
                Najwięcej realnych spotkań miałem z kobietami poznanymi na tych portalach:
                sympatia
                elmaz
                randki.o2

                Bardzo ciekawe realne znajomości zawierałem też na:
                hellopl (gdzie poznałem się z moją obecną kobietą)
                randki24
                badoo

                Z tych portali tylko sympatia jest płatna, reszta darmowe (tzn. można jakieś pakiety wykupić, ale nigdy tego nie robiłem).

                I jeszcze raz to napiszę - nie zniechęcaj się. Nie wiem z iloma kobietami pisałem przez 4 lata (z kilkoma półrocznymi przerwami) - alę myślę, że coś blisko 100. Z około 15-20% z nich się spotkałem, a o połowie z tych z którymi się spotkałem mogę powiedzieć, że to naprawdę fajne i wartościowe kobiety. Więc jest to bzdurą, że nie można takich poznać w necie.

                Jak już się spotkasz z jakimiś dwiema czy trzema, i te spotkania okażą się niewypałem, to też się nie załamuj, bo sam miałem taką zniechęcającą serię. Po niej jednak nastąpiła seria 3 bardzo fajnych znajomości, i Tobie też na pewno takie się trafią

                Wytrwałości!


                Jeszcze jedno. Szukasz dziewczyny z Twojej okolicy - dokładnie tak jak ja robiłem. Nie wiem z jakiego Ty jesteś miasta, ale jak z niedużego, to może być pewien problem. Ja się uparłem, że pisałem tylko do kobiet z mojego miasta, nawet nie szukałem nikogo poza. Ale mnie zaczepiła dziewczyna spoza mojego miasta, i to tak mocno mnie zaczepiła, że jesteśmy teraz razem, choć wcześniej byłem zdecydowanie na nie jeśli chodzi o znajomości z kobietą z nie mojego miasta.
                Pomyśl czy jednak nie warto poszerzyć terenu poszukiwań. Mój przykład pokazuje, że może się okazać, że to jest świetny pomysł
                Last edited by goiano; 19-04-14, 18:33.
                Życie nie pieści, pieśćmy się sami.

                Skomentuj

                • DarkHorse
                  Świętoszek
                  • Nov 2013
                  • 16

                  #9
                  Jeżeli dziewczyna dostaje wiele podobnych wiadomości dziennie, co chwilę odpowiada na głupie pytania, które zadaje każdy to się nie dziw. Bądź inny, oryginalny.

                  Skomentuj

                  Working...