Seks kilkuletnich dzieci? Szok!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gomes7
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 28

    #16
    Napisał Yoshua
    xenon slub jest wazny w momencie kiedy doszlo do zblizenia. wiec przynajmniej raz do takiego zblizenia wtedy zapewne dochodzilo. Jednak byly tez sluby, w przypadku ktorych maloznka, mlodsza, na dwor przybywala po jakims czasie, np roku, dwoch, i wtedy dochodzilo do zblizenia a wiec i uprawomocnienia zaslubin.
    Ślub jest ważny na mocy aktu małżeństwa podpisanego w urzędzie stanu cywilnego...i seks nie ma tu nic do rzeczy.

    Natomiast co do tego filmiku daj_mi to zgadzam się, ale mimo wszystko dzieci te nie uprawiają seksu tylko naśladują pewnie dla części tych dzieciaków w ogóle nie wiadomo po co takie ruchy. Ale to już kwestia wychowania. Jeśli ktoś wychowuje w taki sposób dzieci to może się później spodziewać ciąży w wieku 12 lat. Dając przykład powinno się mówić po pierwsze o konsekwencjach a nie o przyjemności i zabawie. Nie potrafię zrozumieć tego jest to karygodne nie zaprzeczycie.
    Jestem za edukacją seksualną, ale EDUKACJĄ

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      #17
      Napisał anduk
      Wiek inicjacji seksualnej się obniża. W Szwajcarii wprowadzili prezerwatywy dla 12 latków. Trzeba się z tym pogodzić, cóż takie czasy
      w Danii tez od 12 mogą sie już zaprzęgać

      Skomentuj

      • Hemp
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 36

        #18
        Napisał daj_mi
        No dobra, ale to już jednoznacznie pokazuje, że dzieciaki w ruchach imitujących seks upatrują świetną zabawę. Patrzą na dorosłych i powtarzają nawet bez świadomości tego, co robią.
        To jest rodzaj tańca z Karaibów i nazywa się Dagaring...

        Skomentuj

        • gomes7
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 28

          #19
          Chcesz powiedzieć że w łóżku wieczorem po prostu tańczę z kobietą tyle że nago? dobre ale nie mówię, że nie ja się nie znam na tańcu chociaż o tym jednym konkretnym wychodzi na to, że co nieco wiem

          Skomentuj

          • Yoshua
            Perwers
            • Mar 2007
            • 1374

            #20
            Ślub jest ważny na mocy aktu małżeństwa podpisanego w urzędzie stanu cywilnego...i seks nie ma tu nic do rzeczy.
            ... no rece mi opadaja. po prostu mi rece opadaja. cofnij sie w dyskusji o te kilka postow jakie byly miedzy andukiem i xenonem. przeczytaj je jeszcze raz i moze zrozumiesz.
            " - Fajny masz korek od wanny.
            - Taki tam...
            - ...Ale gra empetrójki"

            Skomentuj

            Working...