Portale randkowe...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Isoruku
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 95

    #61
    Napisał cokoi
    To ja się pochwalę...parę lat temu na jednym z portali (Sympatia) poznałam mojego obecnego męża. To było (i jest nadal) takie uczucie o jakim zawsze marzyłam. Z czasem jest tylko lepiej
    Więc trzeba szukać i wierzyć, że się uda I mieć uśmiech dla poznawanych ludzi. Pozdrawiamy oboje wszystkich poszukujących..
    Tylko pogratulować. Z moim obserwacji wynika, że sympatia się sprawdza w większych metropoliach... znam ludzi z miast +100 tyś mieszkańców gdzie jest kogo poznawać i im się to udaje. W mniejszych ( jak u mnie) to po prostu nie działa, pomimo że jest kilka stron dziewczyn to ciężko nawiązać kontakt. 70-80% to brak jakiejkolwiek odpowiedzi na PMki.

    Zainstalowałem z ciekawości Tinder... załamka xD 4 dziewczyny w promieniu 35km. Gdzie ja żyje?!
    Nieśmiały samotnik...

    Skomentuj

    • SeksPartner
      Banned
      • Oct 2016
      • 4

      #62
      Mnie się wydaje że czasami fajnie skorzystać z jakiegoś portalu randkowego ewentualnie serwisu ogłoszeń erotycznych.

      Skomentuj

      • sokaos
        Banned
        • Nov 2016
        • 3

        #63
        Są też aplikacje do chatowania z ludźmi z okolicy. Też można poznać kogoś ciekawego

        Skomentuj

        • wlosomaniacz
          Świntuszek
          • Nov 2016
          • 63

          #64
          Nie korzystam ogólnie z takich portali, ale słyszałem o jednym wyjątku co nie stosuje niecnych praktyk typu fałszywe profile czy opłaty - okcupoid. Portal po angielsku i tam są matche na podstawie odpowiedzianych przez Ciebie pytań. Im więcej odpowiesz tym masz większy zasięg/szanse.

          Większość aktualnych portali to jakaś patologia, większość silników już posiada automatyczne tworzenie fałszywych profilii w pakiecie. I takie bajery jak rozmowy które widzą tylko kobiety lub mężczyźni (podobny mechanizm widziałem chyba na reddicie - nie kasują*Ci komentarza ale powodują że inni go nie widzą a potem zdziwko czemu tak mało upvote ) przez takie "funkcje" szukanie kogoś po sieci jest po prostu bez sensu.

          Skomentuj

          Working...