Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fitschyk
    Ocieracz
    • Jan 2017
    • 139

    Też nie raz myślałem o seksie z facetem, najlepiej w moim wieku. Niby jestem hetero ale zabawy analne w swoją stronę lubię bardzo. Jak mnie bardzo "nosi" to brałbym w tyłek wszystko co pod ręką. Natomiast jak się rozładuję to od samego myślenia o penisie mam kaca moralnego. Jak już miałbym możliwość to najlepiej z jakimś CD albo transem bo sam lubię te klimaty, przebieranki itd. Tyle, że jestem osobą lubiącą bardzo delikatne pieszczoty i boję się, że trafiłbym z na nie wyżytego samca alfa, który by mnie równo 'przekalibrował" Szukam osoby równie delikatnej, która chciałaby spróbować z facetem, ale stale mam opory. Jeszcze by się okazało, że bardziej mi się podoba wersja homo niż hetero... nawet w wersji bi miałbym problem z samoakceptacją.

    Skomentuj

    • kolyst
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 18

      Ja też nie wiem. Czasem takie myśli przychodzą do głowy, a czasem odchodzą. Nieraz mam ochotę na bliskość z mężczyzną, seksualną, ale zaraz później mi to przechodzi. Niestety, nawet w Wawie znaleźć kogoś normalnego jest ciężko.

      Skomentuj

      • grig_email_me
        Świętoszek
        • Jan 2007
        • 17

        PIsałem w tym wątku chyba kilka lat temu. Znalazłem kogoś na zbiorniku. Polecam to miejsce. Spotkaliśmy się w hotelu, on z większym doświadczeniem, w moim wieku. Było ciekawie, spróbowałem kilku rzeczy, ale w sumie stwierdziłem, że to nie dla mnie. Nie mam złych wspomnień, ale nie czuję potrzeby powtarzania.

        Chyba niektóre fantazje mogą po prostu zostać fantazjami i to u mnie była jedna z tych Ale kto nie próbuje, ten nie wie!

        Skomentuj

        • niebieskiptak90
          Banned
          • Feb 2017
          • 1

          Ja również jestem bardzo ciekawy jak to jest posmakować czyjegoś w ustach. Trochę boję się umawiać z typkami z ogłoszeń dlatego jestem tu na forum. Nie posiadam żadnych doświadczen z m, jestem jeszcze młody i wszystko przede mną. Nie jestem homo aczkolwiek bardzo chciałbym spróbować jak to jest.
          Last edited by Kalilah; 25-02-17, 15:05. Powód: nie anonsuj

          Skomentuj

          • lutek1234
            Świętoszek
            • Jul 2017
            • 1

            Witam, jestem nowy na tym forum. Moje pierwsze tego typu doświadczenie było dzisiaj. Od dawna chodziła mi po głowie ochota na seks z facetem. Dzisiaj jadąc do pracy myślałem o tym, więc spontanicznie załatwilem sobie dzień wolny i wszedłem na czata. Pisałem z różnymi typami chyba z godzinę i już myślałem że znowu będzie niewypał, aż tu nagle ktoś się trafił. Pisaliśmy trochę i zaproponował spotkanie, zgodziłem się. Miałem do niego niecałe 10 minut pieszo. Umówiliśmy się pod jednym supermarketem. Kupiłem prezerwatywy i czekałem aż się pojawił. Cały czas byłem cholernie zestresowany. W koncu przyszedł i poszliśmy do niego. Po wejściu do mieszkania od razu chciał przejść do rzeczy, calowalismy się chwilę na stojąco, masujac sobie nawzajem kutasy przez spodnie. W końcu, nie przerywając pocałunku, rozpial rozporek i wyjął swojego fiuta. Mnie stres nie opuszczał. Masowalem mu, w końcu przerwalismy i powiedział żebym ukleknal. Zrobiłam jak chciał i wziąłem do buzi. Przesuwalem swoimi ustami w górę i w dół po jego kutasie, czując jak pecznieje. Chwilę obciagalem. Po czasie powiedział żebym wstał i się rozebral.jak już oboje byliśmy bez ubrań, przenieśliśmy się na łóżko. Polozylem się na plecach, a on zaczął pieścić mojego ptaka. W końcu przeszedł do dziurki, zaczął ja lizać i wkładać palce. Bardzo mnie to podjaralo, stres zaczął znikać. Potem wkladal mi masazer prostaty i korek analny. Po czasie stwierdziłem że jestem gotowy, on wziął swojego kutasa i posmarowal go żelem, chciał wejść bez gumy ale się niezgodzilem więc założył. Położył się na plecach, ja usiadłem na nim i wlozylem sobie jego kutasa do dupki. Zacząłem go ujezdzac, od razu zrobiło mi się mega przyjemnie. Potem bzykalismy się jeszcze na pieska i na misjonarskiej. W końcu wyszedł ze mnie, zdjął prezerwatywe i chciał żebym mu skończył ustami. Tak też zrobiłem, z tym że w momencie jak zaczął dochodzić wyjalem go z ust i trysnal sobie na brzuch. Podsumowując muszę powiedzieć że bólu generalnie nie czułem, był tylko pewien dyskomfort jak mocniej dobijal. Najjlepsza pozycja według mnie to na jeźdźca, naprawdę bardzo przyjemne odczucia. Z obciagania jakieś szczególnej przyjemności nie czułem, fajnie było muc po prostu poczuć jak pecznieje w ustach i fajnie było czuć jak skóra na jego penisie rusza się pod moją ręką i ustami. Więc jeśli ktoś się waha, jak najbardziej polecam

            Skomentuj

            • hardkor
              Ocieracz
              • May 2007
              • 112

              Parę lat temu miałem kilka incydentów z oralem, uwielbiam to robić ale przyszła pora przystosować mimo że chcę jest nawet na krok dalej.
              Last edited by hardkor; 14-08-17, 10:36.

              Skomentuj

              • Zamknieteoczy
                Świętoszek
                • Sep 2017
                • 14

                Cześć. Mój pierwszy wpis zaczynam tutaj.
                Tak, mam takie doświadczenia za sobą. Kilka lat temu spotkałem się z facetem poznanym na Zbiorniku. Wiele wiadomości, zdjęć i opowiadań o naszych pragnieniach aż się odważyłem.
                Wyjechaliśmy za miasto i wszystko działo się w samochodzie. On miał ubrany gorset, długie rękawiczki i stringi. Gdyby nie to, chyba bym się nie zdecydował. Skończyło się, że zrobił mi loda i włożył dwa palce w tyłek. Do dziś żałuję, że sam go nie posmakowalem w ustach. Do dziś o tym myślę. Stąd pierwszy wpis tutaj.
                Pocałunki u mnie odpadają. Poza tym jak pisałem, on musiał przypominać kobietę.
                Chętnie popiszę z kobietą i mężczyzną o erotyce szeroko pojętej. Wymienię się fantazjami, opiniami, doświadczeniem.

                Skomentuj

                • Zamknieteoczy
                  Świętoszek
                  • Sep 2017
                  • 14

                  Freedy, dokładnie. Też widzę to w taki sposób. Tylko delikatność na początku.
                  Chętnie popiszę z kobietą i mężczyzną o erotyce szeroko pojętej. Wymienię się fantazjami, opiniami, doświadczeniem.

                  Skomentuj

                  • lukas_szu
                    Świętoszek
                    • Mar 2010
                    • 1

                    Lekko bi??

                    Spotkałem sie ze opinia lekko bi.
                    Jak wiekszosc z Was facet jest dla mnie aseksulany.
                    Co innego fajny wygolony kutasek.
                    Mam doświadczenie w trojkątach jak i sam na sam z facetami,ale tylko oral.
                    Cipka to cipka, ale lubię obciągnąć i podać facetowi.
                    Najlepsza zabawa jak dla mnie jest z Parą, gdzie facet da Sobie possać i razem z jego kobietą mu obciągamy do końca, albo jak on ją bzyka a ja w tym czasie robię jej minetkę i co jakiś wyciągam mu ptaszka z cipki i wylizuje jej soczki, mniam .
                    Jak są tu ... pewne reguły zwane Regulaminem to miło byłoby je stosować

                    Pozdrawiam
                    Last edited by iceberg; 15-09-17, 19:40. Powód: Proponuję zacząć zabawę z forum od poczytania i przyswojenia sobie pewnych zasad...

                    Skomentuj

                    • grabme
                      Świętoszek
                      • Nov 2017
                      • 1

                      Przeczytałem kilka historii tutaj i nasuwa się mi kilka pytań. Na początku gratulacje dla tych, którzy się odważyli i wiedzą już "na czym stoją". Z drugiej jednak strony zastanawiam się, bo niektórzy piszą, że to był pierwszy raz, chcieli spróbować, a na samym spotkaniu już oral, czasami połyk lub anal.

                      Sam od kilku lat miewam takie fantazje na wspólnym onanem lub oralem, ale niestety strach przed chorobami i brakiem jakiejkolwiek szansy znalezienia kogoś sensownego spowodował, że nadal jest to tylko fantazja. Dodatkowo kręci mnie sam penis, zaś reszta jest totalnie aseksualna.

                      Stąd moje pytania, czy w realu okazuje się to takie podniecające i przyjemne, że zapomina się o tych wszystkich rzeczach? Czy facet z którym się spotykacie okazje się naprawdę w porządku, nic Wam w nim nie przeszkadza np. zachowanie, sposób mówienia, zapach, cokolwiek itp? Czy sam kształt penisa, jego smak nic nie spowodowało, że wycofaliście się w połowie? Co innego kobieta, która potrafi pociągać samym już spojrzeniem czy uśmiechem, a dodatkowo pociąga całą sobą (przynajmniej facetów hetero, którzy fantazjują o spotkaniach homo .

                      Skomentuj

                      • kimirsen
                        Ocieracz
                        • Apr 2010
                        • 120

                        Napisał grabme

                        Stąd moje pytania, czy w realu okazuje się to takie podniecające i przyjemne, że zapomina się o tych wszystkich rzeczach? Czy facet z którym się spotykacie okazje się naprawdę w porządku, nic Wam w nim nie przeszkadza np. zachowanie, sposób mówienia, zapach, cokolwiek itp? Czy sam kształt penisa, jego smak nic nie spowodowało, że wycofaliście się w połowie? Co innego kobieta, która potrafi pociągać samym już spojrzeniem czy uśmiechem, a dodatkowo pociąga całą sobą (przynajmniej facetów hetero, którzy fantazjują o spotkaniach homo .
                        Prościej mają chyba geje, bo przynajmniej część nie jest zdesperowana i nie szuka pałki, a człowieka. Dopiero po kilku spotkaniach można stwierdzić, czy sposób mówienia, zachowanie i "cokolwiek" są akceptowalne. Jeśli to jest akceptowalne i otwierasz się na drugiego człowieka przestaje mieć znaczenie kształt, czy smak. Jestem gejem i potrafię w facetach dostrzec to, co Ty w kobietach, czyli spojrzenia, uśmiech...

                        Choroby? No trzeba się zabezpieczać na wszelkie możliwe sposoby, obojętnie, czy w homoseksach, czy het*******ach. Jeśli chodzi o choroby, to trzeba mieć świadomość zagrożeń, świadomość mechanizmu działania tych różnych wirusów... Teraz nawet machanie wczorajszym wynikiem z laboratorium nic nie znaczy, bo będąc na PrEP hiv jest niewykrywalny. Podobno przyjmując PrEP można się też uchronić przed zarażeniem hiv (nie w 100% i tylko jednego typu-a), ale są też inne rzeżączki i żółtaczki typu C (chociaż ostatnio za sprawą Ukraińców podobno mamy w Polsce do czynienia z epidemię żółtaczki typu A).

                        Niestety, pomimo tego, że seks jest przyjemny (i dla ludzi), niesie ze sobą trochę zagrożeń.

                        Skomentuj

                        • Robespier
                          Świętoszek
                          • Sep 2017
                          • 1

                          Tak się zastanawiam jak wy (osoby fantazjujące jedynie o penisach, analach, itp.) zaspokajacie swoje potrzeby? Masturbacja analna sztucznym kutasem, czy tylko walenie konia?
                          Zgadzam się z opiniami kolegów powyżej. Ciężko jest zrealizować swoje fantazje skoro powszechnie(u osób rozsądnych oczywiście) panuje nieufność i strach przed wszelkiego typu chorobami. Trochę przypomina się to taki czarny rynek. Więcej osób chciałoby spróbować, ale boją się konsekwencji...

                          Skomentuj

                          • freedy
                            Świętoszek
                            • Nov 2012
                            • 39

                            Spotkałem się z facetem by spróbować "jak to będzie". Byłem nastawiony na obciąganie i tak też było. Przekonał mnie również do analu w moją stronę, ale nie był delikatny i irytowało mnie to. Paluchy wsadzał nieczule i mało nwilżone W myślach miałem to aby już przestał, choć doszedłem pierwszy, a to było akurat przyjemne. Orgazm z penisem pupie jest o wiele silniejszy, wtedy wyszedł. Poszedł się umyć, a ja u niego dokończyłem ręką i ustami, całowania też chciał, ale to mnie w ogóle nie kreci, nie z facetem Nie podobało mi się, ale czy żałuję? Jedynie tego, że akurat taki typ mi się trafił. Spoko, że był dyksretny i w gumie bo jak by inaczej. W przeciwnym razie bym się nie zgodził. W końcu to doswiadczenie, a po tym wszystkim i tak myślę o peniskach i męskich pupach . Był starszy o jakieś 10-13 lat, ja miałem 23. Chciałbym to powtórzyć, ale z kimś kto bedzie miał inne podejście, może w moim wieku i wolałbym chyba wiecej nieśmiałości w tym wszystkim.

                            Niestety dochodzą kwestie związku i wierności, a wiadomo, że jak kobiete się kocha to ciężko to by było teraz pogodzić. Mimo wszystko ciągnie do tego. Niczego nie zakładam, niczego nie wykluczam. Faktem jest na pewno to, że chcę być w związku z kobietą, która kocham.

                            Jeśli ktoś się zastanawia czy spróbować - tak, spróbować, ale nie z ruchaczem całej polski i przede wszystkim z kimś dykretnym, czystym i zdrowo myślącym.

                            Skomentuj

                            • Michal4don
                              Świętoszek
                              • Aug 2013
                              • 5

                              Jakiś czas temu byłem okazjonalnie w innym mieście. Mając trochę wolnego czasu coś mnie tknęło żeby wejść na czat. Nikt mnie nie zna, więc stres mniejszy. Nastawiłem się na kogoś z mieszkaniem i w podobnym wieku. Po niedługich poszukiwaniach znalazłem. Nie wiem nawet czy przedstawiliśmy się sobie. Dla potrzeb opowiadania nazwijmy go Tomek. Szybka rozmowa oo wyglądzie i upodobaniach i po 15 minutach byłem u niego. Skłamałem, że to mój pierwszy raz, choć szybki przedsmak miałem już kilka lat temu. Rozebraliśmy się, Tomek wziął mojego w rękę, a ja jego. Jednak nie bardzo wiedziałem co mam zrobić, więc szybko usiadłem i odrazu wziąłem do ust. Trochę sobie wzajemnie lizaliśmy pały, aż zszedłem jeżykiem niżej w stronę jąder. Tomkowi wyraźnie się spodobało. Chwilę possałem jajeczka i szedłem dalej w dół, co początkowo zestresowało mojego kolegę, bo zacisnął nogi. Ale po chwili odpuścił, a ja mogłem zająć się pieszczeniem jego dziurki.Szkoda, że nie dał nic sobie tam włożyć. Widział, że już nie mogę wytrzymać z podniecenia, więc teraz on zajął się moim członkiem. Szkoda, że nie poszedł dalej jak ja. Byłem tak podniecony, że nawet zgodziłbym się na anal. Nie odważyłem się też finału w ustach choć mam takie marzenie. Lizałem mu jąderka kiedy on kończył. Ja też skończyłem na swój brzuch. Chwilę odetchnęliśmy i porzegnaliśmy się.

                              Skomentuj

                              • Lina
                                Ocieracz
                                • Aug 2019
                                • 146

                                Nie wiem czy masturbacja w gronie koleżanek i lekkie macanki łapią się do tego wątku, jeśli tak, to zdażyły mi się

                                Skomentuj

                                Working...