Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mtrr
    Świętoszek
    • Jun 2016
    • 22

    Drogie tzn ile dałeś za sztukę ?

    Skomentuj

    • krzysiek1538

      za błyszcząca 300 a ta druga 150 zl czerwona a to moje natepna kurtka i plaszcz a to żadna bazarowka ta czerowna kurtka tylko z tego roku nowosc
      Attached Files

      Skomentuj

      • Puchowa94
        Banned
        • Nov 2016
        • 31

        Krzysiek czarny płaszcz super

        Skomentuj

        • krzysiek1538

          to granatowy kolor plaszcza

          Skomentuj

          • mtrr
            Świętoszek
            • Jun 2016
            • 22

            a to kupiłeś dla siebie czy kobiety ? bo jeszcze 300 to taka do przyjęcia cena, każde hobby nie jest tanie

            Skomentuj

            • krzysiek1538

              dla zony i siebie

              Skomentuj

              • grzesiu19335
                Ocieracz
                • May 2009
                • 121

                A lubicie niszczyć kurtki?rwać ciąć palić itp?macie może jakieś zdjecia lub filmiki?a może jakieś fajne stronki macie z takimi filmikami to dajcie linki

                Skomentuj

                • W.JB.PanzerHund
                  Świętoszek
                  • Jan 2018
                  • 3

                  Witam, od dawna obserwuje te forum i ten topic ale dopiero teraz się ujawniam. moj fetysz kurtek i płaszczy damskich rozpoczął się jak mialem 7 lat. mialem taki super sliski kombinezon w którym chodzilem codziennie, moja siostra miała 3 płaszczyki długie z nylonu,błyszczące i rozkloszowane . lubiłem je dotykac i w nie się ubierać. w wieku 8 lat doszedlem do wniosku ze to jest mega podniecające.wtedy tez miałem pierwszą masurbacje. jakis czas potem odkryłem ze uwielbiam jak kurtki i płaszcze są niszczone a zwłaszcza palone. tak zaczeła się przygoda z paleniem kurtek. pierwsze spalone to były owe 2 z 3 płaszczyki siostry różowy i niebieski(siostra nie chodziła w nich juz) potem było palenie rozmaitych kurtek kolezanek i matki/siostry. jak juz się podrosło i zaczeło kasiorę zarabiac zaczełem kupować kurtki do palenia. tak i oto narodził się pomysł kanału na youtube

                  NIE REKLAMUJĘ

                  do tej pory to spalonych kurtek i płaszczy prze ze mnie było moze ze 3000...

                  pozdrawiam
                  Last edited by Kalilah; 02-01-18, 16:49.

                  Skomentuj

                  • grzesiu19335
                    Ocieracz
                    • May 2009
                    • 121

                    A jak udaje ci się zdobyć kurtki koleżanek?

                    Skomentuj

                    • boyinwomencoat
                      Świętoszek
                      • Dec 2017
                      • 14

                      ten płaszcz jest mało damski

                      Skomentuj

                      • hoodie
                        Świętoszek
                        • Dec 2010
                        • 19

                        szukam

                        Czy ktoś gdzieś może spotkał taką oto kurtkę?
                        Raczej unikat na dzisiaj. Ale może...To jest H&M L.O.G.G. Sport.
                        Model ma może ze 20 lat. Dzisiaj zobaczyłem na ulicy i wspomnienia wróciły. Miała ją na sobie jakaś Rosjanka, zatem to już któryś obieg używanych rzeczy skoro i tam trafiła ta kurtka.
                        Występowały w trzech kolorach. Tutaj beżowy.
                        Jeśli widzieliście lub zobaczycie gdzieś na aukcjach, proszę o sygnał.
                        Attached Files

                        Skomentuj

                        • plastikboy
                          Świętoszek
                          • Jan 2018
                          • 12

                          Peleryny z folii i pvc

                          Czy sa tu lubiacy peleryny i plaszcze z folii lub PVC bez podszewki z tkaniny.
                          Kocur miauuu.

                          Skomentuj

                          • teranowa
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 249

                            Witaj W.JB.PanzerHund !
                            Opis bardzo hobby/ fetyszu bardzo typowy. Masz swój kanał na YT albo jakąś kolekcję zdjęć którą możemy zobaczyć ? Kojarzę kilka kanałów na YT z podobną tematyką

                            Napisał krzysiek1538
                            za błyszcząca 300 a ta druga 150 zl czerwona a to moje natepna kurtka i plaszcz a to żadna bazarowka ta czerowna kurtka tylko z tego roku nowosc

                            Krzychu na mnie cena nie robi wrażenia. Po prostu kiepsko wyglądają, marka żadna, u mnie takie sprzedają skośnoocy na targu, albo przez aliexpress więc chyba przepłaciłeś zdrowo. W tej cenie znajdziesz używanego Monclera, Camaieu albo The North Face.

                            Skomentuj

                            • krzysiek1538

                              Tylko widzisz minouu to jest polski producent nie chinczyk I te kurtki sa w cenie bo porzadka polska robota

                              Skomentuj

                              • mtrr
                                Świętoszek
                                • Jun 2016
                                • 22

                                widziałem dzisiaj kobietę w tym płaszczu minouu tylko kolorze khaki świetnie wygląda na żywo, fason może nie najlepszy ale jak do zabawy to super

                                Skomentuj

                                Working...