W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Naturyści, podniecaja was?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • itakpowiem
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 215

    #76
    Nie byłem na żadnej plaży nudystów w Polsce, tylko zagranica, raczej mało zatłoczone plaże i po prostu mieszane. W pewnej części plaży większość jest rozebrana a pare metrów dalej w strojach ew topless, wszystko kwestia zwyczaju bo nie ma żadnych tablic z instrukcjami która część jaka . Taka plaże to bardzo fajna przygoda, cieżko później w sumie wrócić na "normalną" plażę jakoś tak niewygodnie w ubraniach i nudno. Oczywiście że zdarzyło mi się zawiesić oko na co ciekawszych paniach, nie przeszkadzało mi że na moją partnerkę ktoś zerka bo nie było to nic nachalnego. Podniecające było gdy przyłapałem jedną czy dwie panie gdy zerkały przelotnie na mojego fiuta.

    Skomentuj

    • Feniksw
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2013
      • 210

      #77
      Ja też byłem tylko za granicą. Dopiero w tym roku wybieram się na naszą plażę dla nudystów. Na mojego patrzyła idąca z przeciwka starsza Niemka. Podniecające to to nie było.

      Skomentuj

      • kukacz24
        Świętoszek
        • Jun 2022
        • 7

        #78
        Plaze dla naturystow i beztekstylne spa sa dla mnie mocno nieerotyczne. To znaczy od czasu do czasu rzuce okiem na cos milego, ale caly kontekst takich miejsc to zachowywac sie zupelnie normalnie mimo swiecenia dupskiem

        Skomentuj

        Working...