W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mam chyba problem ze soba...pomocy (opadł)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adam1986
    Świętoszek
    • May 2005
    • 5

    Mam chyba problem ze soba...pomocy (opadł)

    Witam!!
    Dzisiejszego dnia postanowiłem ze swoją dziewczyną udać sie na łąke poopaleć sie. jestem juz z nia 4 miesiace. Podczas pobytu na łące zaczęlismy sie całować i dotykać w miejscach intymnych. Robiliśmy to juz nie raz ale nigdy nie kończyło sie to sexem. Wszystko szło dobrze i gdy założyłem prezerwatywe on poprostu opadł i koniec nic nie dałos sie zrobic....Ludzie pomocy co ja mam zrobic ? A tak na marginesie to jestem jeszcze prawiczkiem....Prosze o rady
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Moze masz jakis podswiadomy lek... zakladanie prezerwatywy i wogole jej "noszenie" moglo byc dla ciebie czyms nowym i tak wyszlo.... Opcowales juz kiedys z gumka? (chociazby podczas masturbacji)
    Jesli nie to sowj sie znia... a i nie stresuj sie za bardzo bo to tez nie dziala korzystnie, a jak bedziesz sie tego obawial to tylko sie nakrecisz i jak np wspomnisz sobie o tym to ci znowu opadnie i tak bledne kolo az sie w kompleksy wprowadzisz...
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      #3
      Unikaj lak. To dla Ciebie trefne miejsce.
      {{{ Dziennik pokladowy kapitana Nimo, 22/05/2005 }}}

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Adam1986
        Świętoszek
        • May 2005
        • 5

        #4
        No własnie to jest jakis lęk bo kiedys gadałem z kumplem o tym i on miał tak samo i bałem sie tego. Ale niestety ja mam tak samo i nie wiem jak sobie z tym poradzic. Bo podczas zabawy rączkami wszystko jest dobrze a jak przyszło co do czego to klapa....a co do masturbacji to probowałem z gumą i wszystko było dobrze.

        Skomentuj

        • Michał_Kraków
          Świętoszek
          • May 2005
          • 4

          #5
          Wiesz ja w twoim wieku czyli tok temy w wwakacje tez straciłem cnote i tez na łące o dziw ze jeszcze przy zachodzie słońca heh romantycznie było i tez zaczeło sie od niewinnych pocałunkw no i jak juz byłem maksymalnie nakrecony i zdjałem slipki to w tedy przy nałozenie tez mi opadł....bo to dlatego ze czegos podswiadomie sie bałem np. ze sie jej nie spodobam w tym miejscu albo ze nie dam rady ja tego nigdy nie robilem......no i wtedy zrobilem inny patent jak mi opadł to zaczołem sie znia znowu całowac i sporobowałem sie nakrecic i pozniej nałozyłem na predkosci i znowu pocałunki i dokrecałem atmosfere no i weszłem naładowany i Ci powiem ze jak juz wejdziesz to gwarant ze Ci nie opadnie bo w myszcze jest inacZzej i Ci sie spodoba....Moja rada to nie wstydz sie i moze zacznij jej robic dobrze jezyczkiem w tedy ona poczyje mega podniecenie i pewnie odwdzieczy sie tym samym no i nie boj sie ze cos spieprzysz poomys ze to bedzie cos cudownego mega rozkosz....

          Skomentuj

          • Adam1986
            Świętoszek
            • May 2005
            • 5

            #6
            hmmmm mowisz zebym jezyczkiem jej dobrze zrobił tylko ze jest mały problem ona takich zabaw nie toleruje bo mowi ze jest to ponizenie kobiety/faceta i nie wiem jak mam ja do tego nakłonic zeby zmieniła zdanie bo własnie juz tak myslałem zeby tak zrobic to wtedy moze bedzie mi łatwiej

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              I sam mowisz ze sie obawiales - jak sie obawiasz to obawy sie neistety spelniaja...
              Ogolnie moja rada jest taka - jesli chcesz zrobic cos nowego to musisz ostro panne nagrzac - wtedy bedzie jej juz wszystko jedno i moze sie zgodzic na minetke...
              Ale bez minetki tez mozna ostro nagrzac - rob wszystko co podnieca, a nie rob nic a wrecz nie dopuszczaj do tego co rozladowuje napiecie - wtedy rozsadzi ja pozadanie. Pozatym podniecona partnerka tez dziala na ciebie we wskazany sposob, nieprawdaz?
              Ja nie wiesz o co mi chodzi to pisz.
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              Working...