Czy faceci golą nogi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boom
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 6

    #31
    rojze co to robisz, depilujesz, czy chodzisz w spodniach?

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #32
      Napisał boom
      rojze co to robisz, depilujesz, czy chodzisz w spodniach?
      Chodzę w spodniach długich i krótkich, szarawarach, spódnicach a także i sukienkach.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • dorotka
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 4

        #33
        fuuuj ... facet z ogolonymi nogami to dla mnie cos okropnego . Widziałm kiedys takie ogolone nogi 40 latkana meczu piłki ręcznej u mnie w klubie ... Mówie Wam nie wygląa to za ciekawie

        Skomentuj

        • malu00019
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 26

          #34
          NEVER!!! za długo je zapuszczałem bo je teraz ogolic na zero !!!! mi tam jest z nimi dobrze i ruszał ich nie bede nich tam sobie rosna
          RAJ JEST TYLKO TAM GDZIE, SIĘGNIE KOBIECA REKA

          Skomentuj

          • viper_88
            Erotoman
            • Mar 2005
            • 417

            #35
            Napisał rojze
            Myślę, że podobały by mi się ogolone nogi (jak i reszta ciała) u pewnego typu facetów- wiecie jakich lubię.
            Ale przyznam, że nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mój chłopczyk w ten sposób się depilował.
            Trochę kłaków nie czyni nikogo mężczyzną, a brak owych kłaków męskości nie odbiera.
            Podpisuję się pod tym w 100%

            Jak do tej pory, to wydepilowałem sobie nogi kilka razy i nie zamierzam zaprzestać. Osobiście miałem na nogach dość duże owłosienie i naprawdę nie wyglądało to zbyt estetycznie.

            Napisał DajMiTęNoc
            Kobiety powinny. A faceci?...........To nie sa faceci.
            Ale mi wyznacznik męskości...

            Napisał dragonfly
            nie wyobrażam sobie takich praktyk.. golenie jajek i penisa, oraz dbanie od ługość włosków - norma, ale nóg nigdy nie rusze...
            A dlaczego to nie może stać się normą? Kiedyś depilowanie krocza przez faceta było nie do przyjęcia. Trzeba iść z duchem czasu.

            Co do depilacji tyłka, to robię przy okazji usuwania włosów w kroczu

            Skomentuj

            • viper_88
              Erotoman
              • Mar 2005
              • 417

              #36
              Napisał Chica
              Ja tam włosów poza głową nie lubię.
              Cieszę się, że nie tylko ja mam takie podejście do owłosienia

              Skomentuj

              • Enea
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1010

                #37
                Moim zdaniem to, ze facet zgoli wlosy z nog/okolic penisa/klatki czy pach wcale nie uwlacza jego meskosci. Czy facet w po depilacji od razu staje sie niemeski?? JAk dotad myslalam, ze meskosc objawia sie w postepowaniu faceta.
                W odwrotna strone to samo Czy kobieta z owlosiaonymi nogami nie jest kobieca???

                Ja poszlam jakis czas temu sladem rojze. Nie cierpie golic nog, dla mnie to istna katorga, wiec przestalam je golic/depilowac i o wiele mi z tym lepiej

                Skomentuj

                • Enea
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1010

                  #38
                  Napisał Dromader
                  zarośnięte nogi u płci pięknej są dla mnie nieestetyczne i wręcz odrzucające.
                  Dlatego wybierasz kobiety, ktore nogi depiluja

                  Zbaczajac z tematu ogladalam ostatnio program, ktorego autorka przeprowadzila male badania na temat owlosienia u kobiet. Na poczatku sama depilowala sie doslownie wszedzie wlaczajac w to rece. Na okres eksperymentu postanowila przestac sie depilowac przez kilka miesiecy. Pytala inne kobiety co sadza na temat depilacji, usilowala zatrudnic profesjonalne modelki do pokazu mody tyle, ze modelki te mialy rowniez do pokazu nie depilowac sie przez dluzszy okres czasu.

                  Pytane kobiety i modelki jasno stwierdzaly, ze gdyby nie presja meskiego otoczenia nie golily by sie wcale. Przeciez posiadanie wlosow na nogach/pachach/lonie wcale nie jest niehigieniczne ani tez takie nieestetyczne. Jakies 20 lat temu wcale nie bylo to takie popularne, a kobiety byly pociagajace i seksowne. W sumie jak kto woli ale ja nie bede depilowala nog tylko dlatego, ze jakiemus przechodniowi sie to nie podoba

                  Przepraszam za OT

                  Skomentuj

                  • Enea
                    Perwers
                    • Dec 2005
                    • 1010

                    #39
                    Napisał Dromader
                    Natomiast zastanawia mnie jedno: co na to Twój partner?

                    Zanim przestalam depilowac giry zapytalam go o zdanie... Gdyby byl bardzo przeciwny ewentualnie moglabym sie nad tym zastanowic. Nie ma nic przeciwko, powiedzial ze gdyby byl kobieta tez nie golilby nog bo szkoda zachodu. Wysmial mnie, ze wogle go o to zapytalam. Powiedzial, ze jemu absolutnie to nie przeszkadza i mam sie nosic tak jak mi wygodnie.

                    Poza tym u mnie oprocz tego, ze nog golic nie lubie pojawil sie kolejny czynnik. Czego bym nie uzywala (zyletki,golarka,wosk,krem,balsamy i olejki po i przed) zawsze pojawialo sie okropne podraznienie.

                    "Jeśli zaś mówimy o higienie, to ludzie z bujniejszym owłosieniem szybciej się pocą."
                    W takim razie panowie zdecydowanie powinni golic sie pod pachami. tyle ze na pot jest rada - mydlo i ciepla woda
                    Poza tym zauwazylam, ze lydki i rece stosunkowo zadko mi sie poca.
                    Last edited by Enea; 16-07-07, 19:48.

                    Skomentuj

                    • viper_88
                      Erotoman
                      • Mar 2005
                      • 417

                      #40
                      Napisał Dromader
                      Za to z równą pewnością jestem w stanie powiedzieć, że zarośnięte nogi u płci pięknej są dla mnie nieestetyczne i wręcz odrzucające.
                      Napisał Dromader
                      Nieco to dziwne. Ja np golę twarz i miejsca intymne nie z powodu presji, tylko dlatego, że tak lepiej się czuję.
                      Oba stwierdzenia w pełni popieram. Owłosienia pozbywam się tylko i wyłącznie dlatego, że sam nie chcę go mieć, a nie z powodu czyjejkolwiek presji wobec mojej osoby

                      Skomentuj

                      • Enea
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1010

                        #41
                        viper i dromader przypominam, ze stwierdzenie padlo ze strony ankietowanych kobiet

                        Skomentuj

                        • ktosik1992
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 40

                          #42
                          Ja powiem tak z powodu ze uprawiam kolarstwo i w tej dziedzinie jest to obowiazkiem to gole nogi i niepowiem zeby sie ktos z mnie smial. Po czasie staje sie to calkiem normalan czynnosc i jest prtzyjemne miec gladkie nogi. A tak calkiem skraju jak niekiedy widze facetow ktorzy doslownie maja busz na nogach to mi sie rzygac chce!!

                          Skomentuj

                          • arbder
                            Ocieracz
                            • Aug 2006
                            • 108

                            #43
                            Ja golę pachy, jajka i penisa, skracam włoski na podbrzuszu. A poza tym jestem mocno zarośnięty. Moja żona to uwielbia.

                            Skomentuj

                            • olivia
                              Świntuszek
                              • Jun 2007
                              • 74

                              #44
                              o matko to obrzydliwe jakby moj facet golił nogi przecież męskie owłosione nogi są takie piękne i jeszcze te mięśnie i opalenizna. Lubie patrzec na męskie łydki dlatego chodzę na mecze. Apel nie golcie ich!!! Mi takie owlosione nie przeszkadzają, zalezy też od gustu. pozdrawiam

                              Skomentuj

                              • fotker22
                                Świętoszek
                                • Mar 2007
                                • 4

                                #45
                                tylko ***** goli nogi

                                jak jestes facetem to sie do tego zastosuj ! :]

                                Skomentuj

                                Working...