W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • n3bfan
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2010
    • 216

    Też o nim myślałem już zeszłej zimy ale nie chcę tyle wydać. Gdyby był połowę tańszy można by się było mocno zastanawiać.

    Skomentuj

    • barmetr
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1399

      Ale ma za****ste buty!
      Czerwony płaszczyk jest ładna, ale nie na dzisiejszą pogodę.
      Ponieważ jestem człowiekiem chytrym, to nie sugerowałbym zakupu tak drogiego prezentu. Ale jeśli żona by chciała sobie tę kurtkę kupić, no to pewnie bym uległ.

      Skomentuj

      • n3bfan
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 216

        Panowie, sezon się zaczyna. W tkmaxie kurtki wystawione już od tygodnia a w weekend zauważyłem też ciekawe kurtki i płaszczyki w auchanie. Jak znajdę chwilę wrzucę ich foty

        Skomentuj

        • krzysiek1538

          http://xbabe.com/videos/busty-blonde...ng-in-outdoor/ panowie cos fajnego

          Skomentuj

          • teranowa
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 249

            N3bfan zrobiłem sobie dzisiaj wycieczke do auchana u mnie i jest sporo bezrekawnikow i ze 2 rodzaje plaszczy w jakis jasnych kolorach zieleni. Ale w dotyku bardzo kiepski. Sam poluje na bigstara sprzed roku lub dwóch ale nigdzie nie mogę znaleźć używanego na sprzedaż. Jakby ktos z was gdzies widział to bede wdzięczny za namiar.
            0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 13:35.

            Skomentuj

            • krzysiek1538

              witam mam przykro wiadomosc moja zna postanowila sprzedac pomaranczowy plaszcz najgorsze ze ja nie mam nic dogadania nawet sie znia polucilem

              Skomentuj

              • krzysiek1538

                Skomentuj

                • martin2
                  Świętoszek
                  • Jul 2014
                  • 6

                  Obiecałem podzielić się historią, a więc tak

                  Zaczęło się u mnie bodajże w III klasie gimnazjum, kiedy to urywałem się z zajęć odbywających się w późniejszych godzinach aby zejść do szatni, które o tej nie były zamykane i założyć kurtkę czy płaszczyk jednej z moich koleżanek z klasy i onanizować się w nim. Zazwyczaj trwało to krótko, trzeba było uważać, żeby ktoś w tym samym czasie nie wpadł do tego samego boksu.
                  Podobnie było w liceum, gdzie po dwóch akcjach kiedy to zostałem przyłapany będąc ubranym w płaszczyk mojej koleżanki zrezygnowałem. Udało mi się natomiast kilkakrotnie zimą zaprosić dwie najsympatyczniejsze dziewczyny do siebie, ale nie zdradziłem im swojego fetyszu. Podczas gdy były zajęte oglądaniem filmu zabierałem ich płaszczyki do łazienki na kilka minut.

                  Na studiach nie było już mowy o chodzeniu po szatniach. Trzymałem się z pewną prześliczną dziewczyną, która na dodatek bardzo lubiła być fotografowana. Do dzisiaj pamiętam dzień, w którym udało mi się ją namówić na to, aby ubrała się w płaszczyk, który nosiła poprzedniej zimy i pójść na małą sesję. Niestety nie zbliżyliśmy się do siebie na tyle, abym mógł przetestować ów płaszczyk na sobie.
                  Do dziś zresztą pozostało pytanie co to za płaszczyk i czy gdzieś dałoby się taki jeszcze zdobyć, pomimo tego, że pochodzi zapewne z kolekcji z przed 4-5 lat. Szukałem wielokrotnie, ale mimo faktu, że jest dość charakterystyczny (czarne włoski na kołnierzu, na rękawach i przede wszystkim na dole). Może ktoś będzie w stanie pomóc, załączam kilka fot.

                  Aktualnie moja partnerka nie wie nic o moim fetyszu i raczej nie będę jej o nim informował, mam nadzieję, że nadchodzącej jesieni będę miał przynajmniej kilka okazji, aby sprawdzić bardzo dokładnie jej niebieską, długą przeciwdeszczową kurtkę.
                  Załączone Pliki

                  Skomentuj

                  • teranowa
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jan 2011
                    • 249

                    Martin dzięki za historię! Kurcze aż miło sobie przypomnieć czasy podstawówki. Przeglądaj serwisy aukcyjne to pewnie znajdziesz taki.
                    0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 13:38.

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Martin2 Bardzo ciekawie i fajnie to opisałeś. Mnie też przypomniała się podstawówka i późniejsze akcje z potajemnym zakładaniem kurtek i płaszczy koleżanek.

                      Powiedziałeś że ne mówiłeś swojej partnerce o tym fetyszu: a masz jakieś płaszcze czy kurtki w swojej kolekcji?

                      Ja wczoraj byłem w galerii i przeglądałem kilka najpopularniejszych sklepów. Niestety jak narazie porażka nic ciekawego nie było. Sezon jeszcze nie zaczął się w pełni więc trzeba poczekać. Jedyne co znalazłem to bezrękawniki z ekstra śliskiego i błyszczącego materiału w NY są też całkiem fajnie błyszczące kurtki ale z słabej jakości materiału.

                      Czy ktoś jeszcze coś fajnego znalazł?

                      Skomentuj

                      • kurtkowo
                        Świntuszek
                        • Dec 2013
                        • 79

                        Taki komplecik fajnie by było mieć
                        0statnio edytowany przez kurtkowo; 07-01-15, 03:22.

                        Skomentuj

                        • martin2
                          Świętoszek
                          • Jul 2014
                          • 6

                          Napisał teranowa
                          Co do zwiedzania szatni to jedna koleżanka miała świetny płaszczyk czerwony bardzo wąski o prostym kroju nie zapomnę go nigdy. Wypełniony watą, zapinany na zamek i srebrne kapsle + duże naszyte kwadratowe kieszenie również na 2 kapsle i takie 2 kieszenie wsuwane na wysokości piersi. Coś pięknego. Niestety na któreś święta dostała nową kurtkę :/ w tamtej przychodziła już bardzo rzadko a potem zniknęła już całkiem...
                          Teranowa, czyżby?

                          Taki sam (tyle, że czarny) miała koleżanka z liceum, coś pięknego

                          A co do wcześniejszego wpisu, "maniakalnie" jest idealnym określeniem na prowadzone przeze mnie poszukiwania.
                          Załączone Pliki
                          0statnio edytowany przez martin2; 27-08-14, 19:34.

                          Skomentuj

                          • n3bfan
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2010
                            • 216

                            Tak tylko szybki news, jak ktoś ma w okolicy tekamaksa to pojawiła się tam Duvetica. Bardzi fajna ale materiał zewnętrzny mnie nie zakoczył pozytywnie. Za ponad 500 euro powinien już się zbliżyć do tego z monclerów.

                            Kurtkowo, przymierzasz się do zakupu?:-)

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              martin2 nooo bardzo podobny tyle że uszyty z typowego śliskiego poliestru takiego jak kiedyś kurtki były.
                              0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 13:39.

                              Skomentuj

                              • krzysiek1538

                                witam jak wam sie podobaja moje nastepne zdobycze wysepione za grosze ten bialy plaszcz bede mial w poniedzialek a ten zielony juz w srode
                                Załączone Pliki

                                Skomentuj

                                Working...