Virtual Guy/ Virtual Girl

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5247

    #16
    Hm. Odpowiem Ci tak - z autopsji wiem, ze zazwyczaj tego rodzaju oprogramowanie zawsze ma jakis spyware etc. Bo co bylby za sens pracowac nad produktem, ktory nie przyniesie zadnych wymiernych korzysci? A tak wpada kaska za banery, reklamy, etc...

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #17
      Program umożliwający oglądanie zawarości strny to dialer, (taką ma nazwe) nie wszystkie są groźne większosć tak ale nie wszystkie Więc żę nie wykrywa Ci go anty wirus to nie znaczy że to nie jest dialer !! To oznacza że to jest bezpieczny dialer !! Dialer to taka nazwa specyficznego rodzaju programów !!

      No po tej krótkiej i jak że treściwej notce chyba jasne? :>

      P.S.
      Na litość jak tego już nie skapujesz to ja nie wiem, chyba skacze z 10 piętra na którym mieszkam, napisałem już najprościej jak sie dało
      Last edited by Jakub; 03-07-05, 08:07.

      Skomentuj

      • paul111
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2005
        • 234

        #18
        Nie ma bezpiecznego dialera! A w ogole już nawet mks-vir 2005 wykrywa dialery, nawet mam w nim heurystyke ustawiona na najwyzszym poziomie i tez nic nie wykrywa. Więc to nie jest dialer a już na pewno "bezpieczny dialer"
        I just wanna live ...

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #19
          Ja z reguły jestem spokojny, nawet jako nauczyciel dając korepetycje z informatyki, ale nie mam już słów. NO dobra to powiedzm mi w takim raize co to ma być jak nie dialer? Jak nazwiesz to coś co pozwala Ci oglądać tą strone? (odpowiedz na to pytanie)

          Według mnie to jest program typu beckdoor zwany dialerem który nie zawiera w sobie formół sprzecznych z zgodnością wersji systemu operacyjnego oraz nie naruszający regół i zasad bezpiecznego połączenia, który w skrócie nazwałem "bezpiecznym dialerem"

          Skomentuj

          • paul111
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2005
            • 234

            #20
            No właśnie jeżeli nie narusza zasad i regół bezpiecznego połączenia to znaczy to że to nie jest ani dialer ani backdoor, nazwać to? Prosze jest to zwykły program i nic więcej dialerem byłby jakby był szkodliwy dla komputera, bo nie ma nieszkodliwych dialerów czy backdoor'ów.
            I just wanna live ...

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #21
              Ok nie ma co dalej ciągnąć tej polemiki. Ok Ty masz swoje zdanie a ja swoje

              Według mnie jest to rodzaj dialera. Dla Ciebie to tylko mały programik ale nie dialer

              Może tak być :>

              Skomentuj

              • paul111
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2005
                • 234

                #22
                Może tak być
                I just wanna live ...

                Skomentuj

                Working...