Idziecie na wybory??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pola87
    Świntuszek
    • Sep 2010
    • 96

    #91
    Ja też byłam, zawsze chodzę.

    Skomentuj

    • MsMisska
      Perwers
      • Jan 2012
      • 1409

      #92
      ja też

      Skomentuj

      • Skinheads_Front
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 530

        #93
        Napisał paffcio
        Widzisz smutny pastuszku z pomarańczową podszewką w kurtce, twoje IQ jest z pewnością niższe od liczby dresów których znam a twój login uprawnia mnie do tego bym stwierdził, że jesteś debilem skin=dres jedno gówno tylko odzienie nieco inne choć równie obciachowe.
        Chłopcze ty nawet lewusem nie jesteś, ale pracuj nad sobą może kiedyś zaliczysz ten level.
        Swoją drogą pamiętam lata 90te gdy przećpani skinole błagali o datki na bułkę i tanie wino, najbardziej żałosna subkultura, macie sporo wspólnego z drelichami.
        Ty myślisz, że większość łysych jeszcze nosi takie kurtki? Twój post tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że w tych latach 90-tych się zatrzymałeś i stąd Twój obraz subkultur i ciągłe miotanie mitycznymi dresami.
        A i tak wolałbym być dresem, niż lewarem co leci na psiarnię, bo go skinhead postraszył, że mu sprzeda liścia ę za koszulkę z czegewarą.

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          #94
          Mam wylane i na lewaków i na prawaków, skini to gatunek wymarły, skończyły ich narkotyki i bieda jak każdego nieroba i ćpuna. mieli również dość uciekania przed pancurami i szykan z ich strony, więc teraz zapuścili wąsa i słuchają disco-polo. Tak drelichy jak i łysi wcześniej to przykład skretynienia i takie są fakty.
          Pewnie jakieś niedobitki gdzieś wegetują reszta w kryminale lub ukrywa się przed zemstą swoich byłych "przyjaciół" których ci wydali po liściu otrzymanym na komisariacie. Wiadomo, to element wybitnie sprzedajny.
          Cóż, taki los życiowych łajz.
          A czym skinhead może postraszyć, smrodem z dziurawych butów?

          Skomentuj

          • PowiemCiZe

            #95
            Napisał Niuniek16v
            Popieram. A ci co nie głosują niech potem nie marudzą, że im coś nie pasi. Sami sobie winni bo pozwolili innym wybrać za siebie.
            B-z-d-u-r-y

            Skomentuj

            Working...