Dlaczego dziewczyny...piją "z całego gwinta"?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radzio_z
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 496

    Dlaczego dziewczyny...piją "z całego gwinta"?

    Dość dawno temu, na forum gazeta.pl poświęconemu zdrowiu kobiety, czytałem opis zabawnej historyjki jaka przydarzyła się jednej z forumowiczek. Otóż przystąpiła ona do cowieczornego połykania pigułki antykoncepcyjnej i popiciu wodą ze zdziwieniem stwierdziła że pigułka zamiast znaleść się w przełyku, pływa sobie z dopiero co napoczetej butelce. Tu dodała stwierdzenie "wiecie jak to jest". Zwyczajnie pugułka cofnęła się jej z łykiem wody, gdyż....

    Do tego własnie zmierzam. Dlaczego niemal wszystkie dziewczyny pijąc z butelki, biora cały gwint do ust? Robi tak moja dziewczyna (ale jej wybaczam, bo to moje kochanie ) i duża większość które spotykam w swoim życiu. Dziś na uczelni w bufecie również musiałem obserwować jak koleżanka z grupy pijąc sok Tarczyn (szklana butelka) przysysa się do niej, robiąc przy tym z każdym łykiem coraz większą "rybkę". Przykład z pigułką pokazuje jasno to co nie trudno zresztą wyczuć, pijąc w ten sposób. Zawsze biorąc cały gwint do ust przy odstawianiu butelki część płynu który mamy w ustach cofa się do butelki. Pół biedy gdy "plujemy" w ten sposób do butelki tylko swojej, ale jeśli będa z niej korzystac inne osoby to trochę brak kultury.

    Więc wyjaśnijcie mi dziewczyny, dlaczego dla was to takie trudne pijąc z butelki, chwycić pół gwintu. Pijąc w ten sposób, nie plujemy do butelki. Na dodatek pije się bardziej komfotowo, gdyż nie przysysamy się do niej.

    Czekam na odpowiedzi pań chwytających cały gwint....
    Jestem niepokorny
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    No i po raz kolejny okazuje się, że kobietą nie jestem.
    Pijąc z gwinta zasłaniam górną wargą jego połowę i dopiero wtedy się przysysam. No, chyba że flacha ma taki bajerny podnoszony korek.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #3
      Nie kazda. Ejdnak facetom sie to jakos nei zdaza... Moze to ich taki instynkt/przyzwyczajenie ?
      BTW od kiedy picie z butelki jest kulturalne samo w sobie?
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Słodka*LoLa
        Ocieracz
        • May 2005
        • 154

        #4
        ....jakie głupie....farmazon jakiś....piją tak i kobiety i mężczyźni więc ja nie wiem co ty tu chciałeś pokazać....

        Skomentuj

        • rugio
          Świntuszek
          • Jun 2005
          • 71

          #5
          Ja tam coś zauwazyłem ciekawszą rzecz. Zaznaczam, że nie dzieje się tak w 100%, ale:
          Kobiety przy zapinaniu spodni zaczynają najpierw od rozporka później zapinają guzik, faceci na odwrót. "Przebadałem" około 20 kobiet i tak zrobiło to 85% - u facetów nie było odchyłek od normy:-P

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            hehe, podobno jeszcze jak ubiera sie kurtke plaszcz to koibeta zaczyna od prawej, a facet od lewej reki (albo odwrotnie). oczywiscie nie wszsytkie ale tak statystycznie tak wychodzi.
            @Słodka*LoLa
            Do mnie pisalas? Mezczyzni moze i pija tak ale trudno takicH spotkac... trudniej niz kobiety. o wiele.
            ale imho temat nicnikomu nie da bo bedzie ze o tak i juz.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Słodka*LoLa
              Ocieracz
              • May 2005
              • 154

              #7
              ...Bender nie nie do Ciebie tylko do radzio_z....i z tym drugim to też jakaś głupota....bo ja zawsze najpierw guzik a potem sówak....tak jest wygodniej co nie ....

              Skomentuj

              • mirakla
                Perwers
                • Feb 2005
                • 805

                #8
                Ciekawy temat...muszę przyznac że jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na to kto w jaki sposób pije z butelki, nie mniej jednak nie jest powiedziane że tylko kobiety chwytają cały gwint,zdarza sie to także facetom(np. mojemu bratu-o zgrozo!).Wszystko zależy chyba od pewnych nawyków...Co do tych tabletek,to ja zawsze staram sie uważać,jestem bardzo wyczulona na tym punkcie,żeby tabletka nie wpadła do środka dlatego wkładam ją pod język i...po prostu pije ze szklanki
                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                Skomentuj

                • radzio_z
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 496

                  #9
                  Słodka-> w tym własnie problem że faceci piją z całego gwinta sporadycznie, natomiast dziewczyny notorycznie. Dziś znów zwróciłem na to uwagę i znów na uczelni przyuważyłem kilka przypadków.
                  Jestem niepokorny

                  Skomentuj

                  • Słodka*LoLa
                    Ocieracz
                    • May 2005
                    • 154

                    #10
                    ....piją notorycznie---->zauważyłem kilka przypadków....
                    ....ja tak nie piję...a napewno nie z buteleczki Nestetea

                    Skomentuj

                    • TaTiana
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 3

                      #11
                      Hmm no to chyba nie ma na to 100% reguły. Ja zapinając spodnie zapinam pierwszy guzik a potem zamek. Jeśli chodzi o picie z butelki to tylko zauważyłam że jedna z moich koleżanek tak pije, ale ją oducze

                      Skomentuj

                      • Galena
                        Świntuszek
                        • Feb 2005
                        • 81

                        #12
                        Ja akurat piję z połowy gwinta a mój chłopak z całego (znajomych nie obserwowałam ale zacznę:-)
                        a powiedz mi w takim razie dlaczego faceci sciągając koszulki zaczynają od ściągacza na szyji, rozciągając go bezpowrotnie, podczas gdy kobiety sciągają bluzki od dołu ,nie robiąc "im" (bluzkom)krzywdy. I tutaj pragnę zaakcentować, że nie wszyscy tak robią ale większość facetów, których znam.
                        Jeżeli ktoś zaobserwowała jakieś dziwne zachowania różniące płcie to piszcie, z chęcią poczytam
                        Kobieta to stworzenie , które trzy razy pomyśli, zanim zamknie usta...

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          Ja zauważyłam jedno. Kobiety chodzą na plaże naturystyczne rzadziej niż mężczyźni.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • Sama słodycZ
                            Erotoman
                            • Jun 2005
                            • 482

                            #14
                            Radzik ja wcale tak nie robie wiec nie wszystkich pan to dotyczy to jest oblesne bo niedosc ze napluja to jeszcze zaslinia feee musisz oduczyc tego swoje kochanie tak jak mowiles Rafalowi ze oduczyles ja tego co umnie uwarzasz za wade hyhy ale zamotalam ... pozdrowionka
                            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                            Skomentuj

                            • cizia00
                              Świętoszek
                              • May 2005
                              • 41

                              #15
                              Jezeli chodzi o picie z "calego gwinta" to mnie to nie dotyczy. Niewygodnie mi tak :]Ale zauwazylam kilka dziewczyn, ktore tak pija
                              AAaaa spodnie... zawsze zaczynam od rozporka
                              Koszulke sciagam chwytajac za jej dol

                              Skomentuj

                              Working...