W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

W czym jestes dobry i mozesz pomoc innym

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janko_muzykant
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2010
    • 314

    #31
    Napisał sister_lu
    Ukończyłam też kurs doradztwa w wyborze męskich bokserek
    ooo gdzie takich rzeczy uczą? to może mi doradzisz coś haha
    hmm w sumie to nie mam jednej dziedziny w której jestem jakiś dobry ale podobno umiem doradzać w sprawach sercowych ;p tylko że sam sobie nie umiem poradzić xD

    Skomentuj

    • lucas21
      Erotoman
      • Jun 2011
      • 458

      #32
      Napisać skrypt to nie problem czy unowocześnić to forum, ale brak mi na to czasu.. Miałem forum on-line filmowe z kumplem, ale sprzedalismy za 1100zł nie miałem czasu z nim prowadzić go.
      Mogę za to pomóc w zakupie samochodu, motoru, lub poradzie technicznej Tyle czasu znajde żeby wydać wstępną analize usterki

      Skomentuj

      • Wujek

        #33
        Wszystko z ASG - tunnig, składanie, naprawa itp it.

        Wszystko z sziszami -co jak gdzie za ine, tytonie, wegiel, pomysły i tricki

        Skomentuj

        • Nolaan

          #34
          Ostatnio z racji pracy nieźle się orientuję w materii kredytów dla klientów indywidualnych, jak również kwestii reklam dla firm w instytucji drukującej bardzo duże i grube księgi z dziewięciocyfrowymi numerami służącymi komunikacji interpersonalnej. To tak z grubsza.

          Do tego znam się na muzyce elektronicznej z deka (trance, chillout, te rejony), jakby kto chciał coś podpytać o dobre imprezy czy to kogo warto słuchać to zapraszam.

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3900

            #35
            Napisał lucas21
            Napisać skrypt to nie problem czy unowocześnić to forum, ale brak mi na to czasu.. Miałem forum on-line filmowe z kumplem, ale sprzedalismy za 1100zł nie miałem czasu z nim prowadzić go.
            Coś stworzyć to 20% sukcesu (i kosztów), problem się rodzi gdy dochodzi cała sfera utrzymania kodu, supportu, kompatybilności wstecznej i wiecznych zmian koncepcji projektu i api

            Btw. jestem dobry w wydawaniu pieniędzy, analizowaniu kocich (dzikich) zachowań oraz od pewnego czasu wysyłam bilety na Ojro 2012 i każdego dnia rano modlę się do Boga i Swaroga by żyło się lepiej, wszystkim!
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • tomekkk1
              Świętoszek
              • Aug 2011
              • 0

              #36
              Gdyby ktoś w Wielkiej Brytanii szukał pomocy w kilku sprawach:

              - diagnostyka komputerowa aut grupy VAG (volkswagen, audi, seat, skoda);
              - pomoc w ocenie auta przed zakupem (jeśli z grupy VAG to diagnoza komp. u sprzedawcy);
              - pomoc w doborze podzespołów komputerowych, upgrade PC i laptopów, konfiguracja systemów operacyjnych w/g preferencji użytkownika, diagnoza podzespołów, naprawa dysków twardych pod kątem bad sectorów;
              - pomoc w doborze i strojeniu domowych zespołów głośnikowych oraz car audio;
              - pomoc w języku angielskim (tłumaczenia tekstów, oraz bezpośrednie);

              i pewnie jeszcze parę innych rzeczy - dopiszę jak mi się przypomni.
              0statnio edytowany przez tomekkk1; 08-10-11, 12:03.

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                #37
                Napisał Dago
                Porady prawne, głownie Postępowanie karne.
                tez bylem karany wiec znam sie na prawie, sluze rada

                Skomentuj

                Working...